Ilgą laiką man atrodė, kad gyvenimas tuoj tuoj prasidės. Bet visuomet buvo keletas kliūčių kelyje, kažkas per ką pirmiausia tekdavo pereiti, kažkokie nebaigti reikalai. Ir tik po jų gyvenimas pradėtų vykti. Galiausiai atsakymas nušvito manyje, kad šios kliūtys ir yra gyvenimas.

Ši meditacija besilaukiančiai mamai.Atsisėsk patogiai ir apkabink pilvą. Įsivaizduok nėštumą kaip sraunią upę tekančią iš šaltinio į deltą. Įsivaizduok burbuliuojantį vandenį kaip tavo naujagimio pirmuosius garsus. Pastebėk, kaip upė praturtėja mineralais iš žemės per kurią ji teka – maisto medžiagom iš tavo kūno. Patikėk natūraliu laukimo procesu.
         Septintajame mėnesyje negimęs vaikas yra beveik pilnai išsivystęs gimdoje - su blakstienomis, pirštais ir gerai išvystyta klausa. Tame laikotarpyje  daugelis kultūrų pasaulyje turi specialias tradicijas naujos gyvybės atėjimui. Kad galėtum atlikti šią ceremoniją, užsimerk ir garsiai išdėstyk savo namo detales (426) – ir kaip raminančią meditaciją sau ir kaip simbolinę dovaną negimusiam kūdikiui.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account