Na gi labai jau įdomu pasidarė pažiūrėti į kortas, kokios galėtų būti tos emigracijos priežastys Tarot pasaulio akimis. Iš logikos nesunku pasakyti, kad geresnio gyvenimo paieška, sudėtinga ir neperspektyvi biurokratinė sistema. Žmonės apmokyti televizijos gyventi tokioje santvarkoje, kurios čia neturi. Lietuviškumo idėja geriausiai veikė dar prieš kolūkiams pradedant keisti požiūrį į darbą, šeimas ir gyvenimą. Dabar jis jau visai multikultūrinis, tik klimato ir ekonominės sąlygos dar mus palaiko bendrystėje, glaudžiantis po tokia įstabia Lietuvių kalba. O mentalitetas arba klajūniškas arba kieto konservatyvumo. Jeigu nėra išgalės klajoti dirbant Lietuvoje, atsivėrusios erdvės kviečia dirbti ten, kur galima sau leisti pasaulio pamatyt. Mano senelis iš nuotraukų pamenu buvo nuvežtas į ukrainą sovietiniais laikais, galbūt dar kažkur. Valstybė, sąjunga rūpinosi žmonių ganymusi. Negali avelės būti visada uždarytos, būtinai sukaups jėgas ištrūkti. Harmoningas vystymasis būtinas, na bet čia mano tokia nuomonė. Kiek miškus kertame tiek ir bėga. Medis = senovės lietuvio išmintis ir dvasia. Nukirtai dvasią plynu kirtimu, skaityk kaimo nebėra. Energijos išlydis visviena įvykti turi. Atsodinimas gali kažkuriai daliai padėti. Bet gamtos dvasia suniokota, žmonėse tikėjimas Lietuva taip pat turi dabar ataugti. Galite sakyti, kad netikite visu tuo, bet yra kas pasąmonėje tuo tiki ir jaučiasi būtent taip. Ir net jeigu tiesiogiai to patvirtinti neįmanoma, galai ties čia susiriša kai imi matyti priežastis ir pasekmes.
Toliau dėl ko pradėjau rašyti. Kiekvienas šiuo klausimu galėtų savas kortas ištraukti ir skirtingai jos reikštų, visi būtų teisūs. Universalių priežasčių galbūt ir nėra, nes jas kuria kiekvieno individualus protas. Tačiau impulsas kaip mada eina bendrinis. Vėliau jam apipavidalinti parenkamas priežastinis scenarijus. Ir į tas individualias priežastis mes iš logikos galime matyti. Pasidomėkime pačiu impulsu. Kokias kortas pavyks surasti. Pirmiausia tai norisi pamatyti akmenį šiuo klausimu.

Emigracijos Impulsas Daroma žala Lietuvos tautai, valstybingumui Kaip padėtį pataisyti, pagerinti? Kas galėtų padėti?

Akmenų numerologija 2:13:22 Taigi pirmiausia turime Smaragdą, impulsas didelės viltys, idėjiškumas, karalystė, argi smaragdas nepanašus į medį ir gamtą? Tai visiškai grynos, gyvos patirties šaltinis. Impulsas yra pakilime, kurti, vystytis, klestėti, augti, karaliauti. Vadinasi žmonėse yra ši programa ir ji negali būti nuslopinta arba kitaip perdirbtra, ji turi būti įgyvendinta, tad visa teisinė sistema reikalinga tokia, kuri padėtų, o ne atgrasytų nuo siekių tokių. Užbėgau įvykiams už akių, nes trečiasis akmuo opalas rodo į teisinius dalykus, perversmus, nuosprendžius, be abejo valdžią ir teismus, aukštuomenės grietinėlę. Ne šiaip sau tauta kaltina už padėtį politikus. Opalas yra ypač politiškas akmuo, galintis priimti sprendimus ir jeigu reikia padėtį pakeisti iš esmės. Jo spalvingumas dar primena gyvenimo spalvų matymą, idėjiškumą, reikalingą tautiniam bendrumui pakelti. Na o vidurinioji korta obsidianas, žala nepataisoma, gal nėra turbūt nepataisomų dalykų, bet sakykim gili duobė ateina kaip žala. Kaip prisivilioti atgal, jeigu jie pabėgo iš patirto sukrėtimo sąlygų ir gyvensenos. Tai jeigu tokio sukrėtimo tenai nepajaus ir tauta ekonomiškai nebus stipresnė, visi kultūriniai ryšiai laikui bėgant nunyks, išdils ir ieškos daugiau trečios kartos anglakalbiai giminaičių Lietuvoje. Skamba kiek sarkastiškai, bet obsidianas ne kaži ką rodo. Valstybingumui žala iš tiesų didelė. Čia juk mirties akmuo. Tai gi, ką daryti, kad pasklidimas ant svieto tautos galu nesibaigtų?

Dabar kadangi tikslios datos atsekti negalime, kokia reforma tapo priežastimi ar kokia padėtis bei panašiai, nebent panagrinėtume konkrečius įvykius atskirai, bet paklauskime bendrinės idėjos, plano, sudaryti kosmogramą šiam atvejui patikslinti. Koks tai yra atvejis, Lietuviškoji Emigracijos problema nutinkanti nūdienomis, metai iš metų virš 2000 ir toliau.

Saulė Inkonjunkcija Eros Trečias būstas

Taigi toliau padėtis ryškėja įgaudama pavidalą Saulės planetos. Erosas prideda meilės. Tai gi Meilė darbui, savęs pritaikymui, draugų ratas čia labai įtakojamas 3 būsto. Informacijos sklaida bei išsilavinimo realizacija. Draugiškos aplinkos paieška pritaikyti save ir įgytas žinias, veikimas iš širdies skatina išvykti. Tai sakykime individualiai skamba labai gerai, tad kodėl pergyventi? Nes tokios salygos nesukurtos daugumai Lietuvoje. Žmonės gauna išsilavinimą, kurio negali mūsų aplinkoje pritaikyti, keičia aplinką į draugiškesnę. Juk tai gyvenimo žavesys, svajos ir galimybės masina. Kadangi inkonjuncija yra kviečiantis aspektas o trečiasis būstas informacinės priemonės, tai nemaža dalis yra tiesiog išviliojama per pateikiamus pasiūlymus bei įvykius spaudoje. Laisvas informacinių srautų judėjimas prisideda prie Emigracijos problemos eskalavimo. Taigi kvietimas pritaikyti save tiksliangiau ir daugiau uždirbti, per draugus, internetą ir žiniasklaidą kvietimas siunčiamas. Garantuojamas lengvas neprisirišimas prie gyvenimo credo, patirties apimtys išauga, sužinai visko daug ir myli gyvenimą lyg apsvaigintas. Tokia darbinė galimybė jaudina ir užveda, kuomet žmogus leidžiasi pagaunamas idėjos šios.
Šioje dalyje nenorėjau ieškoti kažko daugiau nei problemos priežasčių. joje ir slypi sprendimai. Visa tai kas buvo paminėta turėtų būti įmanoma įgyvendinti Lietuvoje. Daugeliui galbūt ir yra, o gal ir nėra, nes išvyksta. Ir kaip padaryti, kad taip būtų? Reikalinga konkreti perestrioka, todėl nereikėtų stebėtis, kad pokyčiai bus drastiški ir kardinalūs. To reikia, kortų padėtis nurodo situacijos sudėtingumą ir veikiančias jėgas. Geriausia būtų kad atsirastų kas nors galintis visa tai dabar įgyvendinti ar teks mums visiems prie to prisidėti? O kokiu būdu gal irgi kortų paklauskime? Bet šioje vietoje Dievas  davė apsisprendimo teisę. Galimybę suklysti ir pastangas nukreiptas linkme norima. Jeigu žinome problemos priežastis, galime dabar skelbti visuotinį miškų atsodinimą ir pradėti iš naujo bendruomeniškumą atstatinėti, nuo pačių laukiniškiausių bendrystės formų, harmonijos ir dvasios išsaugojimo - miško.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account