IMG 20170731 064313   Jeigu mūsų valiuta pasidarytų malkos, atsigautų sodinimas, žmonės patys miškus žiūrėtų ir mainytų viską tik malkom. Aini parduotuvėn, nešies malkų maišiuką. Sakys nepatogu? Bet visad jų gamyba vyktų vietoj. Kam čia laukt kol į kaimą atveš vokiškų popierių iš tų pačių malkų pagamintu, kur visi sava dalis atsiskėla? Sakys pinigai paprastesnis i patogesnis mainų būds? Tam kas juos dara nebent. Gali užaugint grudo ir iškeist i pinigs sakys, i taip aceit augint i daryt pinigs. Bet bus ne tas, nes žmogs gal susigaudit, kiek malkos su grūdais palyginus verte tur, o kai daiktai pasislep už poperiaus, žmogui teip visks susipainioj, ka jis im ir išmaina tona grūdų i penkiolak gramu žolas, vien dėl ta, ka žmonės nebemata, kas už tą poperia yra, visiškai susipainioje aną absoliutindami.

  Čia pati papraščiausia ekonomik. Kaima žmogaus suprantam. Kur skaičis pasitrauk, greitai susigaudis žmogs, kiek batai verti pri tokia grūda, i kad žolas bent pora kilų už tona grūdų turėtum duot. Atsirand jausms, kur kokia verte, tadom į pinigs imi žiūrėt taip, kaip apsirūkis ka būtum. Panašei nutink, kai užtemims vykst. Pasaulis čiut čiut suletėj, i tadom atroda kert per fantazijo aiškio linijo, tarp šviesos i tamsos paroda.IMG 20170723 112519

Daba įsivaizduok, kad užtemima saula tai tona grūdų, o mėnulis, tai pora kilų kanapių, o pinigai tai debesys, kurie viską užstoj i pribur tau viska tiek apie užtemimo, kiek visi išsilavine vediniai, horariniai, actekų, gurų ir šamanų astrologai api tai kas daros daba prisaka. Kaip žmogui susigaudyt kokia ta tiesa? Visur vieni debesys,  kai stov pinigs i nebejauti kokia yra tikra mainų verte. O tu jauti, tik be piniga, o tiesiai mainydams.

IMG 20170720 121100Daba nu Kauna nuime protestuojančs už medžs, ka nekirstu jų. Jeigu policij žinotu, ka ta darba dien, buva apmokėt grūdais iš tą žmogaus ūkia, katras stovėje pri medžia, kaži a būt sodines jį mašinon kai nusikaltel. Kiti protestuoj prezidentei teismus nuramint prašydami, atsakomybės ribą apibrėžti prašo, bet pinigų debesys jų balsų išgirsti neleis, nes kokia tai yra nuskriausto būro aimanų vertė priešais santvarkos įaugusius punktus, kai atsakovų daugiau nei akivaizdžiame bade?

Kokia išeitis žemiškuos grobiuos ir skrynios turtų, turėti daugiau ir pelno ant svieto paliesti, paplakti liežuviais tekšt tekšt jau žinau aš vaistą nuo negandų mūsų. Tikėkit manim, prašau dar labiau ir rinkite partiją mokslo žmonių, palaikančia gerbūvį visą. Nes jeigu chaosas, tada pragaištis, nes be pinigų, lyg debesims dingus nuo saulės kaitros - mes sudegsim. Juk nebemokam mainytis grūdais ir turim tiek džipų užpirkę. Daug kas turi namus ir gražu Lietuvoj, bet yr kas gyvena geriau. Vis ta baimė prarast, bet ar išties ką turi? Jeigu jau kulminaciją pasiekei, toliau belika tik hipnozė, apie save patį dar didesnį ir besiplečiantį į visas šalis, o jeigu susitaikei su niekuo, kokie bruzgynai aplink, nors imk ir kapok.IMG 20170403 173929
Vieni mato save kaip saulę, ir plečiasi, skleidžiasi erdvėje veikimo begalios. Kiti menkume gyvenimo laiko prapuola. Per užtemimą susiduria abu ir matosi vienodai, ženklas nusako kaip yra veikiama, o tai drąsiai ir Liūtiškai. Pas mus tokio gyvio nėra, tai jis tolimas. Geriau Rugpjūtis kombainais ir traktoriais, kai kam dar karščiu ir atostogomis asocijuojasi. Taigi Liūtas pas mus buvo pakankamai karštas, riaumojantis didelis aparatas, o rugsėjo pirmoji mėnulio ir plutono konjunkcija paženklinta. Gili emocinė patirtis mokyklose išgyvenama arba kaip karma išleidžiama. Metas pakeisti užstrigimus arba prie vidinio žvėries priartėti ir su juo tvarkytis. O anas gali būti visoks, ir paslėptas kad nematyt jo proto bokšte, tik verda viduje filosofija ir groja arfa mokslo metų psichologinių. Patirti esmę, rasti ją laukinę gamtoje, toli yra, arti bet paslapty tūno.

Magiškas kvadratas ir du aitvarai, daug pozityvių aspektų nuteikia gerai ir entuziastingai, tačiau selena kvadrate su saule ir neptūnu pranašauja, jog gera karma ir praeityje sukauptais gerais darbais pasinaudoti bus nelengva, kada liečiamas įvertinimas. Merkurijus retrogradinis su marsu konjunkcijoje suteikia valios siekti intelektinių tikslų ir gyvenime tvertis už prasmės reiškiant save skatina. Kilimas laipteliu aukštyna ryškiai nusimato mokslo žmonėms. Gera karma lengvai prieinama tik meno srityje, kurioje visu grožiu žibės kas tik laisvę pasirodymams savo suteikti įstengs kuo išraiškesne poza.

Bus kas bus kaip bus tas bus. Tik norėčiau pridurti, kad teksto pabaiga gražiai gautusi ir matytusi jog iš ties finišas tai rašymo jau, kad nežinojimas yra erdvė, kurioje yda neįvykusi, bet informacija sklando joje. Ir jeigu nežinai, bet suvoki, kad yra tos žinios ir paimti tereikia mintis jų link nukreipus ... ar tikslu tai bus, navigacija išminties suvoktos jums padės. Tuo būdu, dar prieš sužinant, vien kad moki vėjo burėn įpūsti. Taip tikėti gali ir nuplaukti toli, mariose svarbu nepražūti, jei sustoji. Imki pūsti toliau, tuo laiku kai ramu ir vėju grynu kvėpuoji.

parašė ne profesorius, ne docentas ir ne habilituotas mokslų daktaras Kęstutis Ožalas

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account