Subalansuokite verslo suvenyrais elementus

  Jei prekiaujate juvelyriniais dirbiniais, stenkitės, kad visos lentynos būtų lenktų formų, nes brangakmeniai ir kiti juvelyriniai dirbiniai priskiriami metalo elementui. Lenktos formos atneš jums labai daug naudos. Padarykite taip, kad jūsų parduotuvėje pirkėjai vaikščiotų ne tiesiai o zigzagais. Venkite raudonos spalvos, nes ugnis naikina metalą ir yra nepalanki verslui. Žemės energija bus naudinga, tad įsigykite daiktų iš molio ir krištolo.
  Antikvarinių vertybių versle, su budų ir etninių dievybių statulėlėmis visada reikia elgtis pagarbiai. Laikykite juos aukštai ant lentynų, bent jau virš galvų, po parduotuvę vaikštantiems žmonėms. Miegančio budos statulės negalima statyti ant grindų. Nepagarbiai elgdamiesi su šventais daiktais, susilauksite didelių nelaimių.
  Kadangi antikvariniai daiktai skleidžia daug Yin energijos, būtų gerai, kad savo parduotuvėje sukurtumėte šiek tiek yang energijos. Įrenkite gerą parduotuvės apšvietimą, įjunkite muziką, nudažykite vieną sieną yang spalva - balta, raudona, geltona ar oranžine.
  Suvenyrų parduotuvių savininkai, turėtų sustiprinti savo parduotuvių medžio energiją. Tinka tankus augalas, gali būti ir netikras. Prie įėjimo įrenkite ryškią šviesą, kuri kurs yang energiją.


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account