Bendradarbiavimo sėkmė, turtų kibirėlis, augalai, monetos, varpeliai, durys

  Bendradarbiavimo sėkmė - šiaurės vakarai. Didysis metalas. Auksas ir turtai. Patartina jame laikyti svarbų metalinį daiktą, jis padės dalykiniuose santykiuose.
  Dekoratyvinis metalinis indas su monetomis šiaurės vakaruose, tik ne atviras. Laikyti aukso simbolius.
  Augalai pietryčiuose kalba apie pelningą verslą. mažasis medžio elementas - augalai, žalia spalva.
  Netikri augalai geriau nei džiovinti. Venkite spygliuotų augalų, kaktusų namuose, nepatariami ir bonsai Pietrytinėje kabineto dalyje ąžuolo su gilėmis atvaizdas atneš sėkmę ir gerovę.
  Varpeliai ir monetos neša gerovę. Suriškite raudonu kaspinu. Tinka ir paprastos monetos, bet geriau senosios kinų monetos su skylute. Kabinamos ant durų vidinėje pusėje. Tai rodys jus aplankiusią gerovę. Išorėje - tik gerovės galimybę, perspektyvą, kurios gali ir nebūti. 5 monetos nepalankios turtui kaupti. Geriau 3. Varpeliai kabinami iš lauko pusės ant durų rankenos. Sėkmė prekyboje. Jei durys yra Vakarų, šiaurės vakarų ar šiaurės pusėje, rinkitės mažus metalinius varpelius.
  Jei durys rytuose arba pietryčiuose, tinka medžio elemento durys.

  Durys

  Sulauksite augimo. Tinka ir pietuose. Jei durys vakaruose arba Šiaurės vakaruose, tai reikia metalo dizaino. Apvalių formų durys tinka Šiaurei - Vandeniui, banguoja

  nčiam elementui. Taip pat rytams ir pietryčiams. Pietuose - ugnies motyvo durys - trikampiai, aštrūs kampai. Šiaurės rytų ir pietryčių pusėse tinka žemės elemanto, kvadratinio dizaino durys.


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account