Žuvys 8

  „ATIDUS IEŠKOTOJAS"

  Kūrybingi, aistringi, šiek tiek mistiški, geba išlaikyti dėmesį. Tikri savo sričių specialistai, gerai atlieka pareigas, geba įžvelgti ateities tendencijas, perkanda esmę. Kelia aukštus tikslus, finansai aukojami pagrinde kilniems reikalams. Patikimi ir geba tvarkyti asmeninę buhalteriją. Gerai išlaiko balansą ir realistinį požiūrį į žemiškumą. Mintyse mėgsta lakioti po pasaulius. Savo fantazijas geba realizuoti ir klestėti. Labai prie širdies kūrybiniai užsiėmimai, tačiau geba ir skaičiuoti. Kūryboje renkasi minimalistinę ir mažai apčiuopiamas sritis. Idealios baigties dauguma neišvysto.
  Dažnai juos talžo pamąstymai, kad veikla neišbaigta ir reikalauja daugiau pastangų ar kiek visa tai yra verta. Greitai įsisavina naują informaciją ir sėkmingai reiškiasi. Analitiškai renka patikrintą informaciją darbo kokybei pakelti ir naudojasi net gi numerologija. Moka netikėtai pralinksminti bei padėti apsispręsti, geba šmaikščiai palyginti neįtikėtinai skirtingas sritis. Greitai įvertina situaciją ir apsisprendžia. Mėgsta virtualų pasaulį, socialinės aplinkos padėtis ir įsitikinimų pagrįstumas - visa tai domina juos. Nuobodūs ofisų darbai ne jiems.
  Jie smarkiai mąsto, kaip apibūdinti pristatymą, stengiasi nuspėti visą eigą ir visame tame dar įterpia namų reikalų planavimą.
  Aplinkiniai juos mato gerame nusiteikime ir pasirengime, bet būna, kad jie jaučiasi pailsę ir be jėgų. Tvirti viduje ir dėl tokių negandų nesiskundžia, tokia savitvarda sukelia jų aplinkos žmonėms kuo geriausias emocijas.
  Pradėję siekti gyvenimo darbo aukštumų patiria sėkmę ir dėsningumą, nežiūrint į tai ar užtenka pinigų. Su laiku išmoksta tvarkytis su finansais ir laikytis stabilumo. Rūpinasi ne tik savo, bet ir savų žmonių gerove,padėdami jiems tinkamais pasiūlymais. Skirdami daugiau dėmesio sutartims, pasiekia daugiau stabilumo ir išvengia aplaidumo. Būna, kad artimieji ima kainuoti krūvas pinigų, bet ir tai jiems prieinama. 
  Mėgsta tyrinėti įvairiausias sritis, o pasirenka kokį tai painų ar reikalaujantį pastangų darbą gyvenimui. Stengiasi pirmauti ir būti gabiais technologinių bei inžinerinių mokslų profesionalais. Kol jauni mėgsta daugiau komandinį darbą, vėliau reiškiasi asmeniniai įgūdžiai. Suradę save darbui visiškai atsiduoda ir jau žino kur tai veda, tai padeda tinkamai tvarkytis namuose ir biznyje. Jeigu jaučiasi pervargę, geriau atsisakyti naujų pasiūlymų. Yra ir kitų panašių, galinčių tai padaryti tad persitempti tikrai neverta. Žinoma jų darbas išskirtinis ir priverčia žmones jaustis pakylėtai.
  Santykiuose juos lydi tai aikštingumas tai fantastiškas ir užburiantis elgesys. Jų patrauklumu žavisi ne vienas galimas partneris. Ryškus išvystytas individualumas traukia juos, tačiau šeimai renkasi laisvumą ir lengvumą. Visi kiti tampa vertingais draugais bei bendradarbiais ar intymiais nuotykiais. 
  Sėkmingiausiai vertina protiškai suaugusius žmones, su kuriais galėtų ne svaigintis o vystyti tvirtą bendradarbiavimą.
  Patartina mažiau jaudintis, kad tai nesukeltų poreikio ieškoti blogybių, ar vengti dėmesio. Taip gali kilti nenoras veikti ar dirbti be atvangos, neprotingai užsivedus.

   Osama Bin LadenMarija DūdienėPaul EhrlichGeorge William HillAntanas KmieliauskasAbė KoboJustinas MarcinkevičiusKazys MikalauskasMikelandželasTarasas ŠevčenkaEugenija ŠimkūnaitėJonas ŠliūpasTelford TaylorElizabet TaylorAlexander G. BellAli LarterCindy Crowford


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account