Žuvys 4

  "TALENTINGAS ŽAVĖTOJAS"

  Moka būti labai simpatiški ir praktiškai tai panaudoti. Mėgsta kūrybinę ir aristokratišką aplinką. Ryžtingai siekia tikslų, jei reikia tai gali apgalvoti ir realų savo gabumų pritaikymą. Mėgsta šiek tiek pakeliauti ar šiaip pasibastyti, viduje jaučiasi labai kilmingi. Tokiu būdu atlieka darbus ir užduotis kaip įmanoma tiksliau ir tobuliau, darbų nevengia. Kuomet prasidės chaotiška suirutė galima nuspręsti iš jų akių pakitusio spindėjimo. Juose teka gili, srauni emocijų upė. Turi gerą intuicijos dovaną.
  Pati maloniausia savybė, kurios jie geidžia tai kūrybinis įkvėpimas. Mėgsta padėti mentaliai palūžusiems. Jiems patinka nusistovėjusios tradicijos o santykiuose saugo meilę.
  Jau nuo mažų dienų pasireikšdavo jų kūrybiniai verbaliniai gabumai. Taip jie ir planus sugeba regzti ir romanų pasiieškoti.
  Labai prisirišę prie giminės ir šeimos, tai tampa sunkiausia gyvenimo užduotimi, jei nusprendžia ją palikti. Nors auklėjami buvo griežto savarankiškumo paskatinti. Pagrinde jie mėgsta savo darbą,kuris dažnai būna siejamas su miniomis žmonių. Jų tikslai ne iš lengvųjų, tačiau jiems įdomūs. Moka naudoti verbalinius talentus arba ieškosi kultūrinių profesijų. Tiesa pasakius, jiems palanku būti visose srityse, kadangi gausus pritariančių draugų ratas atveria net uždariausias vietas. Gerai uždirba ir nesuka galvos dėl pinigų.
  Visuomenėje įsivaizduoja save klestinčiais. Labai dažna elgsenos kaita. Sprendimo teisę laiko tik sau ir taip užsikrauna atsakomybės naštą. Mėgsta lygiavertiškumą.
  Įsimylėję elgiasi sąžiningai ir dorai. Tampa kūrybingi ir poetiški tuomet reiškiasi ir viešai. Labai džiaugsmingai pasitinka gyvenimą namuose. Jiems patartina anksti vesti. Žinoma pasisaugoti lengvabūdiškumo ir visokių rūšių plaikstymosi. Ypač neveiklumo ir tuščiažodžiavimo.
  Kęstutis BakutisGrover ClevelandJuozas IndraMykolas KarčiauskasRaimundas KatiliusJurgis RazmaKazys SkučasWilsonas HaroldasJohn HamRob LoweTimbalandTeo LeoniVanessa WilliamsGarik Kharlamov


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account