Vandenis 6

  „ĮSTATYMŲ KLAUSANTIS LIBERALAS"

  Teigiamai nusiteikę į žmones, daugiau yra linkę duoti nei imti, išsilavinę ir gerų manierų. Savyje turi daug atjautos ir pagrinde laikosi vidinio balanso, keldami aukštus įdealus. Labai mėgsta bendrauti, maišyti nesuderinamus dalykus, ledą su ugnimi. Laisvai skraidžiojančios mintys mėgsta viską tirti. Šiek tiek yra linkę į menus. Jei nusiteikę negatyviai, tai į darbo aukštumas vargu ar pavyks greitu metu užsiropšti. Aplinkiniai mato, kaip jie sugeba pasiekti sudėtingiausių užduočių realizavimo. Mėgsta išradinėti ir kelią į sėkmę skinasi per nesėmes. Patartina vartoti sveikesnius produktus nei natūraliai norisi. 
  Turi gerą nuojautą ir moka tvarkytis su finansais. Vertėtų skatinti asmeninius projektus kurie neša pelną. Mėgsta mokyti žmones idealų patys jais ne gyvendami. Dažnai aukojasi šeimoje,siekdami išsaugoti taiką ir harmoniją. Labai protingi ir mąstantys globaliai. Visų aplinkinių nuomonei suteikia tiek laisvės kiek reikia, tačiau šeimoje viskas kitaip. Matydami tikslus gali imtis įvairiausių profesijų. Sąžiningi kaip vadovai. Altruistai ir dalinantys labdarą,paramą. 

  Prisimena visas nuoskaudas ir pagyrimus. Pavaldiniams suteikia antrus šansus, kad tik būtų išlaikyta pagarba.
  Jiems šeimoje sunku rasti tokio atsidavimo sutuoktinį. Jų pažadas duotas vestuvių metu yra amžinas. Užtai ištikimybės supratimas vandeningai lankstus.
  Vertėtų mažiau trokšti svetimo, be reikalo nesivelti į tuščias kalbas, nustoti kankinti save.

  Bernardas BrazdžionisIrūna PuzuraitėNomeda MarčėnaitėThomas EdisonHenrikas KurauskasDon CherryVanessa RedgraveJustin Timberlake

   


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account