Ožiaragis 7

  „SIEKIANTIS PROFESIONALAS"

  Humanitariški, vykdo įsipareigojimus, patys kuria projektus ir buria žmones darbui, siekia savo, yra protingi, bendrauja tiesiai šviesiai, turi skvarbų protą, linkę į atitrūkimą nuo žmonių. Turi netikėto dinamiškumo. Juos labai jaudina fantazijos ir įsivaizduojami dalykai, vizijos. Lieka uždari, kol neprireikia, tuomet stengiasi būti realistai. Labai koncentruoti ir reiškiasi apgalvotai, taip fortūna nuo jų niekuomet nenusisuka. Laviruoja tarp nepatiklumo, kurio dėka kruopščiai išanalizuoja būsimus scenarijus, ir ateities užmojų ir tikslų siekimo. Jie sugeba būti savo praktinių žinių ramstis ir svajotojai viename. Žmonės juos už tai ir mėgsta. Šeimoje elgiasi taip pat pasvarstytai ir  neleidžia jausmams visko sujaukti. Būdami geros nuovokos imasi tik pasiekiamų užduočių. Kolegos vargiai perpranta jų veikimo modelį. Įpusėję darbingą gyvenimo amžių dažniausiai sulaukia pripažinimo ir atsidėkoja draugams bei artimiausiems. Tas kas nedirba, apkemsija. Patys yra patrauklūs gundytojai. Kas pabūna su jais supranta, kad tai ypatingos asmenybės. Patinka lengvi pokalbiai prie gėrimų, bet išpasakoti patirtų peripetijų ar reikšmingų  dalykų yra nelinkę. Kultūringi ir laikosi etiketo net girdėdami nemalonius atsiliepimus. Daugelis lieka sužavėti, kaip jie stiebiasi dangaus link. Būna paslysta ant puikybės ir ima girtis. Su gyvenimo barjerais susidoroja ir vengia šių. Būna patiria ir pralaimėjimų, tuomet nervindamiesi pereina į laukimo rėžimą, kol pailsės ir atsistatys. Labai ryžtingi ir demokratiški. Nėra linkę dalintis viena pinigine su gyvenimo išrinktaisiais. Taip sugeba susikrauti dar didesnius turtus. Nors įplaukos būna mažesnės už jų poreikius, bet įsigudrina taupyti. Jų vadovai kartais ir nenutuokia, apie jų turimas gamyklas ir autorinių darbų honorarus, taip jie ir kilimo karjeroje gali nepriimti. Sugebėdami reikštis įvairiose srityse tampa aukščiausios klasės žinovais ir patarėjais. Jų pilna visose srityse, kadangi siekia tobulumo, tampa nepakeičiami. Ilgai studijuoja ir nešališkai apibendrina savo veiklos pasiekimus. Nesusigundo takeliais ir eina didžiojo tikslo link. Būna kam patinka, kitiems ne - jų tai nejaudina, laikosi balanso. Ypač vertėtų skatinti mistinių galių pažinimą, filosofijai, savišvietai, menams. Gerai yra bendrauti su suklestėjusiais ir įžymiais pažįstamais, palaikyti kontaktą. Pernelyg ne užsisklęsti, ypač jei tai gali būti sėkmės garantu.
  Kuomet kas patraukia jų širdį, reikia įsidėmėti, kad daug laiko jiems skirta gali ir nebūti. Įsimylėjus jiems paprasčiausiai ima trūkti "oro". Gerai jei partneris juos pozityviai nuteikia ir įpučia stiprų tornadą. Visi meilės teikiami malonumai skanūs kol neatsivalgyti, vėliau įvertins nepriklausomybės suteikimą. Į partnerių pozicija dažniausiai pakliūna išvaizdūs biznieriai ar aukštų pozicijų veikėjai. Jie daugiau karjeristai nei santuokos žmonės. Susilaukę atžalų jais rūpinasi ir suteikia maksimalų gerbūvį.
  Patartina padirbėti su vienatve, darboholizmu, nepasitikėjimu.
  Gerard DepardieuŠarlis MonteskjėHerman Wilhelm GoeringLaima Liucija AndrikienėIrena BučienėStephen HawkingPaul KeresTeller EdwardValerij TretjakovMel GibsonIvette MimeuxJuozas Naujalis Aaliah

   


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account