Šaulys 5

  „UŽTIKRINTAS KELIAUTOJAS"

  Paprasti ir linkę į erudiciją, sužinoti kažką vis naujo, turi daug energijos ir ištikimai laikosi savo charakterio savybių. Pagrinde lengvai sušnekami ir ieško vis naujų įspudžių nuotykiams. Mėgsta išradinėti ir pajusti . Laisvė tai jų gyvenimo credo, tačiau galimai garantuoja vienišą vienatvę. Karšto būdo ir nepavejami, veiklus protas suteikia iškalbos dovaną, liežuvio moklumą.
  Jie pasirengę visiems iššūkiams, bet kokioje kompanijoje. Mėgsta šiokias tokias ribas ir stengiasi išlaikyti erdvę nuo žmonių. Gyvenime patiria gausybę romanų, kurie greitai baigiasi. Sukaupta aistra greita sudegina susižavėjimą.
  Darbas būtinas keliaujant, taip tampa sportiški ir mėgstantys įvairovę. Mokosi iš aplinkos, nemėgsta nervinės įtampos..
  Klaidžiojimas dvasiniuose ir geografiniuose pasauliuose padeda įgyti žinių, pažinčių ir naujų įspūdžių, patirti kelionės laike buseną. Juos ypač traukia ekstremali patirtis: šuoliai parašiutu, ilgi pasisėdėjimai pirtyje, snieglenčių, vandens sportas ir kiti iššūkiai. Iš prigimties yra neramūs. Vaikystėje dažnai versdavosi per galvą. Nuotykiai dovanodavo traumas.
  Senamadiški ir pilni idėjų keliautojai. Mėgsta netvarką, taip siela išlieka jaunatviška.
  Dirbant reikėtų vengti sėdėjimo prie stalo. Korespondencija pasirinktame fronte, eksperimentai ir žurnalistika, kelionių agentai, valstybės veikėjai ir advokatai, aktoriai, kompozitoriai, muzikantai ir astrologai...
  Pinigus greitai išleidžia užgaidoms, patartina ugdytis atsakomybes jausmą. Pradėtų planų nepalikti ir įsisąmoninti, jog šeimyninės šaknys yra visos kūrinijos pagrindas, jas įleisti dar nereiškia laisvę prarasti.
  Mėgsta balansuoti tarp romantikos ir pavojaus įkliūti. Meilėje daro skubius žingsnius ir greitai ruošiasi tuoktis, taip susikuria neįveikiamus išbandymus pasirodydami nerimti.
  Išmokė elgti taktiškai atsikratysite neigiamo tiesmukiškumo, įgysite daugiau elementaraus protavimo, suprasite pastovumo svarbą, tai pavers jus atsakingesniais, leis išvengti kaktomušos su traumomis.

   Gustave EiffelStyven SpielberJulius BūtėnasCarmona OscarKazys GriniusLiudmila GurčenkoSandra StraukaitėTina TurnerJay-ZAlyssa MilanoJennifer ConnelliLindsay PriceAndrius Kubilius
   
   


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account