Šaulys 4

  „RYŽTINGAS TIKRINTOJAS"

  Vadovaujasi teisingumu, apsukrūs mąstytojai, judrūs, aristokratiški, užjaučia, rūpinasi gamta, naudojasi išmokta išmintimi ir siekia tikslų. Labai tvirtai įsikibę į gyvenimą  ir praktiškai nepajudinami. Ypač žemiški ir kaip nebūdinga šauliams - realistai. Konkrečiai ir be užuolankų bendrauja su priešinga lytimi. Lovoje renkasi paprastumą ir tradiciškumą. Labai taupo laiką. Palaiko ir mėgsta švarą ir aiškumą. Ir šiems Šauliams kelionės yra būtinos, tačiau pirma savas būstas ir soti šeimyna. Ieško išsivadavimo organizacijų, kad judėjimą palaikytų. Jų kompanjonai turi mėgti karštas diskusijas ir gyvenime stengtis dėl laimės. Daugiausia laimi kai žmones aplink save renkasi pagal protą. 
  Jie ieško būdų kaip gyvenimą sutvirtinti ir padaryti saugesnį. Imasi darbų net praradę entuziazmą vien iš pareigos. Jei nepatinka ar kyla nuobodulys būtinai apie tai pareiškia, tačiau įžvelgia prasmę užduotis atlikti. Aplinkiniams stengiasi padėti, taip susikuria patikimą užnugarį ir nesileidžia būti menkinami. Patinka sportas ar savišvieta, tokį pat tempą sukuria ir namiškiams. Mėgsta pasijuokti, kad ir iš nešvankybių. Labai patinka jų cirkai vaikams.
  Vidus greitai pažeidžiamas, tad reikalinga atsarga. Susipykę su kuo nors ilgai laiko nuoskaudas širdyje. Kartais jie ir patys ne be pakelia savo dviprasmiškumo. Tai juos verčia atlikti užduotis greitai ir nesitrankyti galvosūkiuose, einant toliau. Kol nesubrendę, skleidžia naivias ir aukštų idealų idėjas, tačiau vėliau tampa praktiškesni ir žemiškesni tiek darbe ar santykiuose. Jie labai greitai atsigauna ir regeneruojasi po sukrėtimų ir nepalankios įvykių eigos. Stengiasi ir susitvarko su visais pasitaikančiais iššūkiais. Toliau juokiasi ir eliminuoja barjerus ir konkurentus. 
  Geri tiek situacijų analitikai tiek ir sudėtingų programų vykdytojais, statytojais. Scena ir režisūra atsiveria pas tuos,kurie natūraliai yra linkę į didesnę ekstravaganciją. 
  Geriausiai jų asmenybę apibūdina ištvermingumas, kantrumas. Su šypsena užkariauja širdis, pagalba nelaimėliams padaro juos žinomus kaip altruistus ar tiesiog susilaukia pagarbos.
  Santykiuose jiems patinka abstraktumas ir gali daug atiduoti jėgų, kad laimę pasiektų. Ir žinoma laikosi savo sprendimo.
  Tapę pernelyg apsiniaukę rizikuoja pasigauti kintančio egoizmo bangas. Taip nutrūksta nuo veiklumo ir patys su savimi besiginčydami išsenka.

  Frank SinatraPhilip W. AndersonJonas BasanavičiusRoh Tae WooVytautas RumšasJoseph SmithTina TurnerBrad PittJuliane MooreAmy Acker


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account