Skorpionas 3

  „STIPRUS ROMANTIKAS"

  Operatyvūs, žemiški, domisi aplinka, yra išradingi. Veikia staigiai, mėgsta bendrauti, yra ekspresyvūs ir pilni minčių. Galvoje geba atlikti didelius matematinius veiksmus. Moka prasiskverbti į žmonių galvas ir nujaučia apie ką šie mąsto. Gerai perpranta emocijas. Šiais įgūdžiais pasinaudoja pagrinde tik veikloje. Į bet kurias diskusijas nesivelia, laikosi atstumo, kol kas nors juos įtraukia.
  Kada suranda širdies partnerį panaudoja visus įmanomus gabumus meilei pasiekti. Išreiškę geras savybes pasižymi ir protu ir supratingumu. Sužiba kaip gerų manierų asmenys. Tuomet iš tiesų pasišvenčia šeimyniniam gyvenimui. Patinka bendrauti ir įtikinėti pažįstamus, jog atėjo laikas vienai ar kitai naujovei įsigyti.
  Jie mąsto apie įvairiausius dalykus. Kuria planus kaip darbą paversti švente ir noriai pasakoja apie tai. Darbų už kitus atlikinėti neketina ir supranta asmeninių pastangų reikšmę.
  Gali ilgai studijuoti monotoniškus veiksmus ir ugdytis praktiškas žinias. Būtinai pasieks palankią realizaciją. Užpildo ir pilnai palaiko savo darbo vietos kokybišką funkcionavimą, prireikus prašo pagalbos ir techniškai tvarkingai bendrauja. Galima pamanyti,kad jie tikri logikai, mąstantys apčiuopiamai pagrįstai, bet pasitaiko ir jiems fantazijos protrūkiai.
  Kada  ieškosi kuo gyvenime būti, pirma žiūri į profesijos finansines perspektyvas. Atidžiai studijuoja pasiūlymus ir ieško gero atlygio bei šiltų kelialapių. Geba sutelkti dėmesį į kelias veiklas vienu metu. Alga jų pakankamai gera ir pilnai išsilaiko, tačiau visad atviri aukštesniam ar patogesniam postui. nesivaržo, kai reikia imtis naujo etapo ir darbus pakeičia kitais. Gebėdami rasti kompromisus gauna geresnes pozicijas nei bendradarbiai, yra labai vertinami. Darbo srityje jaučiasi labai subalansuoti ir išlaiko žemišką logiką bei kūrybingų idėjų balastą. Kai kurie imasi liaudies žolininkų profesijų, tinka transporto ir vykdomieji darbai. Šeimoje ieško meilės ir šventai tiki jos sakraliomis vertybėmis. Pritrūkę kovingumo ir valios atiduoda kai kuriuos kelius varžovams.
  Jiems ypač naudinga fizinė veikla kūnui sustiprinti. Grynas, šaltas oras tikra organizmo atgaiva. Patartina lankytis kalnuose, grožėtis gyvenimu, gamta ir horizontais. Santykiuose traukia pati kova dėl širdies nei intymumas. Kuomet sutinka sau vertą partnerį tampa laimingi. Dėl palankių įtakų laimė juos vis dėl to lydi ir ekstremalūs nuotykiai ar neigiami dalykai išsivarto į gerą.
  Greitai pameta galvą dėl priešingos lyties, tačiau su šeimos kūrimu yra atsargesni. Ryžtasi, kai suranda gerą atitikmenį. Labai saugo šeimą.
  Dažnai pasiduoda emocingumui ir veikia atsitiktinai, gali tapti pavojingi ir rūstūs, mėtytis tarp galimybių ir minčių, šnekėti bet ką ar švaistyti pinigus. Patartina ugdytis šių neigiamų savybių savikontrolę.

  Blatas ArbitasFrancis BaconHank BallardFranc BackenbauerVilma ČereškienėEdwin HubbleMaironisSviatoslavas RerichasMikhail TalSigitas TamkevičiusJodie FosterWinona RyderKaty Perry


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account