Svarstyklės 5

  „ĮGIMTAS ŽAVESYS"

  Mėgstantys bendrauti, išsiugdo kiaurai permatantį protą, greitai reaguoja ir prisitaiko, mėgsta pajuokauti ir žmonėse ieško pozityvo, įvairovės užuomazgų. Gerai pasveria tai ką daro, o galų gale stengiasi iš iso to išpešti dar daugiau džiaugsmo. Taip tampa labai įvairiaspalvis jų gyvenimas. Panašūs į dynius, turi dvigubą charakterį, viešąjį ir kitą emocinės iškrovos, pakankamai bjaurų, kuomet iškeikia visus kas jiems nepatinka į šuns dienas. Stengiasi pabrėžti viešumoje tik gero išsilavinimo manieras. Drąsiai dalina neišpildomus pažadus.
  Emociškai moka įsigilinti į pašnekovų problemas, tačiau prisirinkę įvairaus negatyvo turi patys išsilieti. Pagrinde neleidžia savo negatyvui gadinti jiems reikalų ir supranta, kuomet tai yra tinkama. Juose galima rasti ir talentų ir noro jais naudotis. Jų laukinei dvasiai
   reikalinga griežta vadovybė. Jų patrauklumas atveria visų draugiškai nusiteikusiųjų vartus.

  Nuotraukose visuomet atrodo sotūs ir laimingi. Savo smagų užsivedimą sukuria linksmai gestikuliuodami ir mimikuodami. Namuose jaučiasi labai aristokratiški ir lankosi galerijose bei elito sambūriuose. Patinka organizuoti vakarones ir jose sudalyvauti. Jų gyvenimo įvykių tėkmė ne kiekvienam įkandama suprasti. Naivumą reiškia tik šmaikštumui palaikyti, viduje analizuoja. Mėgsta bendravimą ir pašaipas. Kaupia informaciją ir tampa eruditais. 

  Jie idealiausiai sugeba palaikyti kontaktą su žmonėmis ir idealiai tinka darbui visose srityse. Maisto pramonė, pasilinksminimų ir reklamos sritis idealiausia.
  Ministrai, padavėjai, vadybininkai, duris atveriančios kertinės figūros, štai kas jie. Gerai analizuodami rinką bei aplinką užsitikrina analitiko veiklos reikalaujantį darbą. Dažnai keliauja, mėgsta investuoti ir patirti finansines audras.
  Turi gerą madingumo pajautimą,lanksčiai priima naujoves, tačiau kurios jiems tinka, laikosi griežtos ir kritiškos pozicijos. Kiekviename žmoguje sugeba surasti bendravimui reikaling
  o dėmesio. Jie gali dirbti tiek restorano durininkais tiek direktoriais,kurie sprendžia naujų žmonių priėmimą.

  Gerai pasikaustę ir žmogaus kūno sandaroje savotiškai įdomios pozicijos laikosi ir intymiame gyvenime. Mėgsta romanus, tačiau sukūrę šeimą pamiršta visus pasukimus nuo pagrindinio kelio. Kad tik šeimoje būtų protinė pusiausvyra bendravime.
  Vertėtų peržvelgti tokias savo savybes kaip pastovumo trūkumą, vėjavaikiškumą bei paviršutinišką išraišką, taip sukeliant nepasitenkinimo jausmą. Būtina vengti svaigalų.

   Mykolas SluckisOsvald Li HarveyJonas BorutaJuan PeronBruno MarsDavid CameronMichael DouglasSacha Baron CohenWill SmithAshantiSimon CowellVanesa MarcilThomas Chowder Chamberlin


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account