Vėžys 5

  „NENUSTYGSTANTIS VIETOJE NAMISĖDA"

  Vėžiai - 5 puikiai moka gilintis į reikalus. Turi įžvalgų protą, trokšta laisvės, pasižymi kartais visai beprotiška savo drąsa. Tokių nuotykių ieškojimas gyvenime juos priveda prie įvairiausių nemalonumų. Troškimas viską išbandyti persimeta ir į seksualinius santykius. Tai gali sukelti ir negatyvių padarinių. Taip randai gali likti visam gyvenimui.
  Savo intelekto dovanomis moka išpešti naudos bet kurioje gyvenimo situacijoje. Gabumais pasižymi literatūroje ir mokytojaudami. Moka sužavėti artistiniais sugebėjimais. Labai dažnai keičiasi skonis gyvenimui.
  Mėgsta namų aplinką tačiau mielai keliauja. Būna atsiskyrėlių. Emocijų ir ramybės laiko etapai juose labai gerai yra nuspėjami. Nemėgsta būti supančioti įsipareigojimais. Kūrybingumas yra būtinas darbe. Mėgsta semtis ir dalinti informaciją. Plečia akiratį išvykdami į egzotiškas keliones. Geri vadyboje, ekonomikoje, rašyme. Taip pat ir darbų vykdytojai. Kultūrinės profesijos, foto menai, geologai. Amžini keliauninkai. Kelionėms ieškosi komandiruočių.
  Mėgsta bendrauti tiek paviršutiniškai tiek giliomis temomis. Dvasinis komfortas aplanko juos tada, kai palaikomi geri santykiai su žmonėmis, gyvenančiais ar būnančiais aplinkui. Jei kas su jais šneka mažai, tai jie jaučiasi nejaukiai. Gerai jaučia visuomenės mentalitetą.
  Pasitikėjimas jėgomis išaugtų susiradus partnerį, kuris palaikytų moralinę dalį. Partneriai jiems ne dėl lovos malonumų. Reikalinga fizinė ir dvasinė kelionė. Kadangi nesugeba sulaikyti jausmų ir minčių, reikalingi tokie pat ir partneriai. Savo šeimą mato pačia idealiausia kuomet ją sukuria. Vertėtų mažiau erzintis dėl niekų, nekeisti veidų ar gailėtis savo padėties.  Jei savimi nepasitikite pagalvokite apie didelį ar per didelį temperamentą, kuris skatina elgtis neapgalvotai.

   Vitas MatuzasVytautas KudžmaGintaras PatackasBrius ScofieldDavid HasselhoffMS Rama RaoSelena GomezTuba Büyüküstün


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account