Vėžys 3

  „TOLIAREGIS ENTUZIASTAS"

  Natūraliai širdingi bei geros nuojautos, mėgsta regzti smagias užmačias ir greitai reaguoti į aplinką. Skleidžia inteligenciją, tačiau konservatyvūs. Labai emocingi, tačiau išoriškai stabilūs. Moka gerai savo išgyvenimus perteikti žodžiu ar darbu. Labai lankstūs kuomet mezga naujas pažintis, nors gyvenime buvo įbauginti ir tai juos galėjo giliai paveikti. Pasaulį jie trokšta užkariauti per savo vidinių išgyvenimų išraišką, tačiau kaip galima kukliau. Bendravimas su jais labai ramina ir teigiamai nuteikia.
  Savo asmeninį gyvenimą nuo aplinkinių saugo, atsiveria tik geriems pažįstamiems. Santykiuose dažnai keičia žmones, tačiau radę tinkamą variantą ir ilgai išbandę lieka. Vertėtų nesiimti tų darbų, kuriems nėra gabumų. Savo talentus naudoja laimingesnei visuomenei sukurti. Moka džiaugtis gyvenimo paprastumu, linksmai bendrauja su nepažįstamais.
  Būna kad įsikalba ir savo begalinį gerumą didžiu mato. Su nostalgija tuomet žvelgia į praeitį. Jiems patinka įvairios draugijos ir būreliai. Kitaip nei kiti vėžiai nenardo gelmėse. Mėgsta lengvą bendravimą ir priėjimą. Adekvačiai įvertina savo humorą ir bendrauja pagarbiai, įžeidę atsiprašo.
  Turi savo unikalų įvaizdį. Geri charakterio bruožai, linksmi komandiniai įgūdžiai atveria įvairiausias sritis. Ypač dramaturgija, televizija bei radijas, talentingi laidų vedėjai. Spauda ir meninės kryptys yra jų pašaukimas.
  Mėgsta išlaidauti. Būti paprastu ir kapstytis smulkmenose jų gyvenimo paskirtis. Ilgai lieka jaunatviški ir dirba savo mėgstamą darbą iki gilios senatvės ar net mirties.
  Labai patinka romantiškos pažintys. Jie tikri, pavyzdingi elegantiškų manierų gerbėjai. Mėgsta aistringus žaidimus ir vaikus. Mėgsta su jais būti ir skiria daug dėmesio bei juos patys auklėja.
  Jei taip greitai neįsižeistų, lengviau patikėtų žmonėmis ir mažiau nervinsis. Gali pernelyg save mintyse glostyti, trūkti tvarkos darbe, ką nors šmeižti.

   Louis ArmstrongFranz KafkaBill KosbyDžina LolobridžitaNatali VudForest Steven WhitalkerVin DieselMIASelma Blair

   


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account