Dvyniai 9

  „EKSTRAVERTIŠKAS TYRĖJAS"

  Mėgsta atvirai bendrauti, labai domina visokios peripetijos ir aplamai viskas. Taip tampa linksmuoliai ir labai iškalbingi. Moka paguosti ir užjausti. Jų išradingumui nėra ribų. Geriausia tinka padėti žmonėms iųlipti iš sunkiausių padėčių. Sėkmingi darybose ir verbalinių gabumų reikalaujamose pozicijose. Moka spręsti sudėtingiausias situacijas. Dideli užmojai dažnai užgožia smulkmenas, kurių nepastebėję praleidžia svarbius įvykius arba tai tampa blogu atsiliepimu. Dažnai meta vis pradėtus darbus, tačiau susikaupę ir nusistatę gali asiekti tikslus. Sunkumų kelia minčių padrikumas, jiems gali sunku būti atskirti gėrio ir blogio ribas. Neatkreipę atitinkamo dėmesio į šias savybes gali tapti kenkėjais visuomenėje. Jų užmojai tokie kontraversiški, jog galima sakyti veda į valstybės valdymą arba kalėjimą, susinaikinimą.
  Stengiasi būti įsimintini, kad prisimintų už jų linksmumą. Gyvenimo credo nevaržomo gyvenimo būdo propagavimas. Susibendrauti moka su bet kuo. Jų stiprioji pusė atsiveria padedant žmonėms. Drąsiai atlaiko atakas į jų pusę.
  Tinka įvairiausioms profesijoms su kultūra, menais, valdžios organais, kad tik ne sėdėti vietoje. Nemėgsta nešti atsakomybės už kitus.
  Per gyvenimą stengiasi ir uždirba daug, ypač iš pašalinių darbų. Į pinigus žiūri lengvabūdiškomis akimis ir galėtų uždirbti žymiai daugiau. Mokosi iš nesėkmių ir taip stiprėja. Pokalbius pradeda tik pasiryžę ilgam bendravimui. Mėgsta mėlynų akių žmones, ivairiapusiškumą ir paslaptingumą. Vertina žodžio tesėjimą ir turi asmeninio magnetizmo žavesį. Galinga energetika sugeba užmegsti ryšį čia ir dabar praktiškai su bet kuo. Mėgsta grožį ir kūniškus malonumus, tačiau vertina asmeninč laisvę.
  Meilės išmoktų supratę gyvūnus, meditacijos subtilybių.
  Išmokę suvaldyti neramų charakterį, taptų gilesni ir turėtų daugiau ryžto. Gobšumas ir reikalavimai gali paversti gyvenimą nerūpestingu.

  Vytautas AlantasJurijus AndropovasAlgimantas PuipaRichard Strauss GeorgDiego VelasquezMorgan Freeman


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account