Dvyniai 1

  „LAISVAMANIS PIRMŪNAS"

  Eina tiesiai prie reikalo, išsilavinę, plačių pažiūrų, geba užjausti. Tvirti, konkretūs, laisvi, išmintingi ir supratingi. Labai karšti ir užsivedę. Mėgsta judesį ir veiklą. Žmones jie žavi it šarvais žvilgėtų. Skaičiaus įtaka Dvynių natūraliam komunikabilumui suteikia pagreitį ir troškimą pirmauti, sklandžiai reikštis verbaliniuose bei rašytiniuose atvejuose. Kyla aukštai ir daugiau nei reikia. Išmoksta tiek, kiek panaudoti vėliau ir laiko nebe užtenka. Yra linkę į atsiskyrimą ir lavinimąsi, taip tampa įvairiausių specialybių profesoriais vien dėl išmonės auginimo. Ilgai netrukus nuobodi veikla nusibosta ir dažnai pradėtus darbus meta. Patinka lankytis svečiose šalyse, atostogauti. Ieško kelių, taupančių laiką, keblumai jų nevaržo ir dažnai išsisprendžia. Geba įsiskverbti į problemos esmę. Bet kokioje kalboje ar šnekoje suspindi ir įkvepia. Šeimyninį gyvenimą nuo viešumos laiko atokiau. Tvarkingai ir dėsningai klasifikuoja gaunamą informaciją. Taip tampa pirmaujančios asmenybės.
  Patinka būti įvertintiems, tačiau dirba ne dėlto. Renka politinę bei informaciją apie viešumą. Ši informacija tik pomėgis,o ne gyvybiškai svarbi jų veikloje. Yra realistai ir nuovokūs, įvykius vertina supratingai. Domisi kas laukia priekyje ir siekia, kad tai, kas iškelta pasiekti dėsningai būtų priartinta pastangų dėka. Tautiški ir patriotiški, labai liberalių pažiūrų. Priima ir priešiškus įsitikinimus, kaip laisvo mąstymo dalį. Gyva bendruomenė tai minčių įvairovė.
  Žmonės juos kelia į aukštumas, o šie skuba įvykdyti pažadus. Bendraudami yra labai lankstūs, įsidėmi daugybę dalykų. Elgiasi oriai ir atmeta manipuliacijas. Patinka veikti tarp dinamiškos bei spalvingos fantazijos bendradarbių. Jei darbas intriguojantis, ne nuobodus, tai stengsis išlikti jame labai ilgai.
  Pirmoje vietoje vis gi lieka organizmo harmoningas funkcionalumas bei atsitraukimas į ramybę, nors ir uždirbti yra pasiruošę visuomet. Pamąsto apie laikus, kuomet baigsis jaunystė ir užsiims kokiu tai hobiu. Dažnai taip ir padaro, savo gero planavimo dėka. Dideliems bendra žmogiškiems, socialiniams užmojams visuomenė iš esmės palaiko ir susižavėję įsikvepia tokių veiksmų rezultato. Būdami stiprūs mąstytojai turi vizijos bei fantazijos dovanas. Išpuoselėję darbo tarp žmonių įgūdžius išmoksta viešojo veikimo tvarkos. Jiems būtinas logikos bei žemiško supratimo turėjimas.
  Kartais pristoja dėl nuomonių kaitos. Santuokai sunkiai ryžtasi ir leidžia partneriui pačiam nuspręsti ar tikrai to nori. Ieško protiškai lygiaverčio, šiek tiek romantiško partnerio. Virtuvės įgūdžiai tikras privalumas. Kada susižavi tai atvirai ir parodo. Net ir nerimtais atvejais smagiai praleidžia laiką. Intymumui būtina meilė.
  Problemų atsiranda kai mintys tampa ne harmoningos ir mėtosi ar kūno sistemos įsitempia, prarandamas atidumas ir nuoseklumas. Taip apleidžia lyderio savybės ir elgsenoje padidėja sunkesni charakterio bruožai, despotiški, totalitariški ar siekiantys naudos.

  Rolandas PaksasRolandas ButkevičiusHarry Gordon Johnson - Kanados ekonomistasSaulius JuškysAlgimantas KančasStasys KrasauskasFederico Garsia LorcaMcDivit James AltonAntanas ObcarskasTim AllenPetras StaukasAdriana Lima


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account