Jautis 8

  „IMPERIJOS STATYTOJAI"

  Turi daug ryžto ir užsidegimo veikti. Išsilavinę ir solidarių manierų tampa tikri siekėjai. Gali pasidaryti tokie atkaklūs, jog jų niekas nebesutramdys. Tokie Jaučiai 8 siekia turtų ir žemiškų gėrybių, labai taupūs ir kuriantys savo svajonių namus bei rūmus dar žemėje būdami. Mėgsta komfortą ir patogumus, nors nėra šykštuoliai. Daug dirba, mėgsta keliauti. Nesėkmės sindromas juos kankina labai giliai ir stengiasi dirbti iš paskutiniųjų jėgų asmeninei sėkmei pasiekti.
  Gali išbandyti įvairiausius darbus ir profesijas.
  Galvoja kaip iš smulkmenos pasidaryti daug pinigų ar pasistatyti gamyklą. Turi sąžinę ir nėra vien šaltakraujiški verslininkai. Juos traukia valdžia. Labai atsidavę šeimos nariams ir pažystamiems kelia pagrinde tik simpatijas. Dažnai jausmus parodo per materiją.
  Pagrinde jų veikla yra tarptautinė, tačiau namų šalis jiems brangi. Jie kupini informacijos, kuri neužgauna globalizmo ar kultūrinių pažiūrų. Jų pavyzdys atveria auksčiausių pozicijų duris. Gerbia kitų požiūrį.
  Gerai moka traukti pinigus ir darbus atlieka nepriekaištingai. Gerai tinka valdžiai, korporacijoms, gamykloms, stambiems verslams, bankams. Mėgsta senienas, antikvarą, kolekcionavimą. Gabūs menuose ir turi šios pakraipos hobi.
  Neskuba kelti vestuvių kol tam nepasiruošia mentaliai ir materialiai. Labai vertina nuosavybę ir taktiškai rezga planus. Mėgsta švelnius meilės kuždesius.
  Patartina saugotis savininkiškumo, perdėtos valdžios siekio, pailsėkite nuo darbų, laikykite balansą tarp materijos ir dvasinių dalykų. Labdara ir jūsų širdies dosnumas suminkština neigiamas Jaučių 8 savybes.

  Jonas Paulius 2Barbara StreisandRičardas FeinmanasGrant UlysesČeslovas JuršėnasVladimiras NabokovasEnrique IglesiasPenelope CruzMarina KravetsDwayne Johson


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account