Jautis 4

  „STABILUS STATYTOJAS"

  Patvarumas ir gebėjimas išlaukti reikiamo momento, žodžio laikymasis, atidumas ir pastangos siekiant padaro juos pozityviais, tačiau laikosi tradicijų ir senamadiškų pažiūrų, patinka dirbti.
  Ypač juos traukia nauji statiniai bei namai. Mėgsta rūpintis šeima, gerinti buitį, dirbti vieni iki pasiekiama ideali švara. Pakankamai išradingi ir atsidavę, elegantiški bei gerų manierų. Labai reiklūs kokybei ir aukštiems standartams. Dirba tikslingai, kantriai ir užtikrintai.
  Vaikystėje žaisdavo išradingus ir atradimo jausmą keliančius žaidimus, mėgo konstruoti. Užaugę nepasikeičia, juos traukia panaši tik tobulesnė ir profesionalesnė veikla.
  Jų valia stipri kietas požiūris į problemas paverčia juos bebaimiais. Vertina bendrąsias žmogiškas savybes, ir jomis pasižyminčius asmenis. Telekomunikacijos bei ryšio priemonės tampa svarbiausiu įrankiu. 
  Gyvenimą mato daugiau iš materijos pusės, bet savo išraiškoje ieško gėriu pagrįstų savybių reikštis. Atvirai reaguoja į aplinkinių darbus. Vis laukia kada bus pagirti už tvarką ir švarą, kurią pasauliui jie suteikia. Slapčiomis mėgsta iškrėsti ką nors tokio, kad galėtų krizenti.
  Namams jie sukuria plieninę uždangą ir yra patys ištikimiausi. Seksualinių žaidimų nemėgsta, vertina pastovumą ir paprastumą. Vienadienės pažintys ir ryšiai galimi tik kol dar nėra vedę. Į partnerius renkasi fiziškai panašius asmenis. Kartais naktimis valgo.
  Stabilumą išreiškiantys bruožai gerai atlieka tiriamuosius darbus. Analitinis mąstymas sužiba moksle. Valstybės tarnautojų įstaigos, konstrukciniai darbai noriai atveria jų darbštumui duris.
  Pinigų jiems trūksta bet iki gyvenimo pabaigos išmoksta taupyti ir sukaupia pakankamai. Pasirinkę gyvenimo kelią juo juda aiškiai ir nesidairydami į šalis. 
  Pernelyg užsispyrę ir praradę aplinkos pojūtį rizikuoja nepamatyti įspėjimų ir tuščiai kovoti debatuose ar paskendusiame negatyvumo liūne, į kurį įklimpsta inertiškai.

  Zigmund FreudBonni TailerMax PlanckGiuljemas MarkonisMichailas ŠenderovasRobertas OpenheimerisMaldena AlbrightVladimiras ŽirinovskisAntonio Oliveira De SalazarFriedrich Von HayekFrancis ShepardDon RicklesNerijus Numavičius


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account