Avinas 8

  „ĮKVĖPTAS PROFESIONALAS"

  Atkaklumas Avinus-8 paverčia ne tik kūrybingomis personomis, bet ir dosniais aplinkiniams, žarsto savo entuziazmą ir taip tampa gabūs bei atviri profesionalai savo srityse. Gali būti ir labai jautrūs.
  Kelyje į aukštumas jie pasiryžę neįtikėtiniems dalykams ir gali kalnus nuversti. Taip beprotiškiausios įdėjos virsta geru kapitalu. Ieško geriausiai apmokamo darbo. Yra slegiami abejonių, kurių dar neišsprendė. Moka nuspėti įvykių rezultatus, greitai palieka namus. Pasitaiko altruizmo proveržių. Žmonės yra dėkingi jiems už jų patarimus. Niekam neleidžia savęs įvaryti į kampą.
  Gyvenimo partnerio paieškoje gali keliauti per šalis skersai išilgai. Iš partnerio tikisi materialaus lygiavertiškumo. Lankstūs ir linkę prisitaikyti. Vertina ne kūno troškimus o filosofiją.
  Trokšta garbės, siekia vadovo posto, patarinėti ir duoti nurodymus. Ką bedirbtų juos labai gerbia, su protu naudoja savo energiją. Dažnai karjerą daro per gerą santuoką, taip abu gerai pasiskirsto savo gyvenimo užduotis.
  Vien žodžių pasauliui pakeisti negana, tad vertėtų imtis ryžtingesnės veiklos. Taip bus apvalytas nekantrumo jausmas, grubumas iš neveiklumo. Ryžto trūkumas skatina polinkį persidirbti, iššvaistyti.

   Francois DuvalierAli MacgrawAntanas ŠurnaSergej VronskijArnold HoubrakenVidmantas BartulisMeris LenartasSir John Richard HicksLeonard Benny


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account