Avinas 4

  „PALAIMINTAS MENININKAS"

  Turi gausybę kūrybinių talentų, pagrinde yra vyriško prado, su atsidavimu ir emocijomis lieja mintis darbui. Stengiasi atlikti jį praktiškai ir iki galo tvardosi, nenurimsta neužbaigę. Kitaip nei įprasta avinams mėgsta harmoniją ir tvarką namuose. Aiškiai žino savo gyvenimo užduotis bei tikslus.
  Tvardosi, kai jaučia nepasitenkinimą, mėgsta būti įvertinti. Imasi tiktai įgyvendinamų svajonių. Be galo tiki savo jėgomis. Mėgaujasi kelionėmis ir per gyvenimą patiria jų itin daug, kol galų gale nurimsta rutinoje. Ilgai išlieka jaunatviški ir entuziastingai siekia užsibrėžto plano. Taip palengva kuriasi pasiturintį gyvenimą ir siekia finansinės nepriklausomybės.
  Mėgsta romantiką ir meilės nuotykius. Ištikimi lieka tik gaudami po vedybinę laisvę. Reikalauja ar tiesiog tikisi iš sutuoktinio aistrų palaikymo ir paskatinimo. Mėgsta dirbti bet pirmiau šeima.
  Geriausiai sekasi savo sukurtuose darbuose ar komandoje, žinoma kuomet atnešami turtai. Jie atsakingi vadovai ir veda darbotvarkę protingai.
  Būtinai įtraukite pasivaikščiojimus gamtoje savo kasdieninėje veikloje. Meditacija padeda atsistatyti. Jie puikiai suokia kaip pasiekiamos svajos ir pasiekia jų savo darbu.
  Sutvardę impulsyvų naivumą įveiksite nenorą dirbti,kuris blaškytų jus po neveiklumo rėmus.

  Tyler JohnThomas HobbesLeonardo Da VinciHju HefnerElton JohnAizekas AzimovasDeinas RadjarasGabrielė Petkeičaitė BitėVytautas ŽalakevičiusAmanda BynesJennifer GarnerKeri RussellRussell Crowe


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account