Avinas 2

  „KARYS DIPLOMATAS'"

  Aistringi ir vyriški avinai 2 dažnai būną įkvėpti bendraujant, geranoriškai nusiteikę ir taktiški. Kartais labai suminkštėja. Pareiga juos traukia labiau nei dūkimas. Mėgsta svajoti esą pasiekę didelių nuopelnų. Kovingi konkurencingoje aplinkoje, niekada nepasiduoda. Vadovaujasi etiketo taisyklėmis, varžovus apdovanoja draugiškomis šypsenomis. Sustabdyti juos gali tik perspėjanti intuicija.
  Jeigu jaučiasi silpni kažkurioje tai srityje, jos nesiims. Yra atviraširdžiai. Jiems patinka išsakyti mintis tiesiai šviesiai, o jų pasirinkti keliai duobėti ir pilni kliūčių. Yra ištikimi. Pilni patarimų. Vengia konfliktų. Dalyvauja tik tuo atveju jei visiškai įsitikinę sėkme. Romantiški. Traukia priešingos lyties dėmesį, renkasi intelektualius ir išsilavinusius žmones į partnerius. Mėgsta santykiuose laisvę.
  Geri ir vadovai ir pavaduotojai. Labai gerai dirba, mato visas smulkmenas, skaičius ir tai leidžia tapti puikiais vadovais. Tinka kapitono, valstybės tarnautojo, dėstytojo ar karininko, kartais vadybininko specialybės. Taupūs bet ne šykštūs. Profesijas renkasi arba pagal karjerą, pinigus arba naudą žmonijai. 
  Apdairūs ir bebaimiai, jei tik neperkraus pavaldinių darbu, bus visada gerbiami. Patartina vengti impulsyvaus užsispyrimo, kuris veda į uždarumą.
  Pauelas KolinasHaydn JosephKong-Sang ChanPetras CvirkaŽanas Polis BelmondoHansas Kristianas AndersonasGiulijaRobert OpenheimerRobert Downey Jr.Gary Oldman


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account