Avinas 1

  „DRĄSUS KOVOTOJAS"

  Laikosi savo įsitikinimų, bebaimiai, žaismingi, organizuoti ir veiklūs. Mėgsta konkretumą, laisvę, geba pasinerti į veiklą.
  Jie patys tikriausi Avinų atstovai su visa charakteristika. Raguoti padaužos įsikibę savų tiesų, mėgsta ginčytis ir drąsiai eina prie reikalo. Elgesys gali tapti net gi stačiokiškas ir užgaulus. Mėgsta tiesti dar nepramintus kelius ateities žmonėms, tad juos dažnai galima surasti vykdančius ne tradicinę veiklą. Būdami ne kantrūs ieškosi greitesnio reikalų išsprendimo. Gyvenime ieško džiaugsmo ir pilnatvės. Trokšta paskubinti įvykius ir viską išbandyti. Juos domina tik sėkmė ir pasisekimas jų pačių veiksmuose ar iš šalies. Šlovė bei populiarumas ateina palankioms aplinkybėms susiklosčius, kurių  jie nekontroliuoja, tačiau pastangos bus dedamos būtinai. Juos nukonkuruoti ar nugalėti darbuose beveik neįmanoma. Jų atliekamos veiklos rezultatai keliskart pranoksta kolegų. Vienetukas suteikia lyderio būdą. Net vadovaudami imasi padėti sunkiausioje padėtyje esančioms dalims išspręsti. Darbas jiems tampa aistra ir gyvenimas.
  Susirungti dėl idealų sklaidos ar prasklaidyti kieno nors paniurusį požiūrį jiems labai patinka, tačiau nesistengia ginčais paversti visos egzistencijos. Dažnai veliasi į kovas, kad tik pagelbėtų kažkam susivokti. Saugodami idealus ir pripažįstamas vertybes būtinai jas reikalui esant gina. Labai paslaugūs ir dažnai ištiesia pagalbos ranką. Supranta, kad laikas teka savo tempu, o jie toliau ieškosi įdomybių ir nepažintų, intriguojančių takų. Suradę ko siekti, tiesiog pasineria ir eina link realizacijos nesustabdomai. Pasimetę ar paklydę suranda kur buvo nugrybauta ir pasiekia savo. Turi gerą reakciją aplinkinių skleidžiamoms idėjoms įsisavinti ir tinkamai pritaikius padėtį stabilizuoti. Iš prigimties jie pirmūnai ir vedantieji, į kuriuos lygiuojamasi ir kurių patarimo klausiama, kelio krypčiai nustatyti. Avinai - 1 tiesiog laisvai reiškiasi. Kuomet sukuria veiksmų planus, pasipriešinimas ar atšaukimas įvykti gali tik kam nors pasimirus. Eidami valdančiosios pozicijos pareigas darbovietėje žmones paruošia ir nuteikia sėkmingai pasiekti tikslus. Patys gerai supranta veiklos detales, tačiau perteikti kitiems gali būti sunku. Gerai jei bendradarbiai imlūs ir greitai perpranta kas yra aiškinama. Jei sunku susišnekėti, tereikia sumažinti ritmą. Yra gabūs pasiekti profesijos aukštumas. Jaunatviški iki žilos senatvės. Su meile nežaidžia, tačiau patinka naujovės. Gyvenimo draugystei traukia atsakingi ir išsilavinę, aukštų idealų ir patrauklūs partneriai.
  Šeimoje dar daugiau sutvirtėja ir perduoda geriausias savybes atžaloms, ugdydami jų atsivėrimą. Tokie vaikai žino ko iš gyvenimo nori.
  Patartina surasti būdų išsilieti už namų ar darbo sienų. Patys greit užmiršta nuoskaudas, tačiau įskaudinti kiti gali pykti ilgai. Didžiausi pasiekimai ateina tiems, kurie išdrįsta priimti nežinomybės iššūkius. Suradus meilę, patartina sutelkti dėmesį ir atitinkamai tai puoselėti. Atvirumas suminkština charakterį. Pozityvus bendravimas su žmonėmis atveria gyvenimo spalvingumą ir įprasmina pasiekimus.
  Patariama mokytis švelnumo, darbe paprastumo, būti sukalbamesniais. Žvelkite į ilgalaikes perspektyvas, mokykitės lankstumo.

  Maya Angelou Lady GagaPaul DoumerEmilis ZoliaRimantas MarčėnasMill JamesSarah VaughanVytautas Šapranauskas


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account