Automobilio numeris

  Pabandysime atsakyti į klausimą, ką reiškia jūsų automobilio numeris (skaičius) ir kaip jis dera su jūsų asmenybe.

  Numerologinė skaičių reikšmė, sudaryta iš automobilio numerio, turi naudingą informaciją apie jūsų užimamas pareigas, gyvenimo būdą bei finansinių reikalų sprendimą. Gal jį reikėtų pakeisti kitu? Į tai atsako to skaičiaus tyrimas.

  Automobilio skaičius surandamas jau mums žinomu būdu: sumuojant ir redukuojant mašinos numerį iki paprasčiausio vienareikšmio skaičiaus (nuo 1 iki 9). Atkreipkite dėmesį į tai, kad skaičiuojant, automobilio numerio raidės atmetamos, tačiau eksperimentuojant galima ir jas įvertinti skaičiais.

  Štai  raidžių vertimo į skaičius lietuviškojo varianto lenteė. 

  1

  2

  3

  4

  5

  6

  7

  8

  9

  B

  D

  EĘĖ

  F

  G

  H

  J

  K

  L

  M

  N

  O

  P

  Q

  R

  T

  UŲŪ

  V

  W

  X

  Y

   

   

  Pavyzdžiui, jūsų automobilio numeris AKG 793. 793 = 7+9+3 = 19 = 1+9 = 10 = 1+0 = 1. Įvertinkime raides AKG = 1+2+7 = 10 =1+0 = 1. Sudedame gautus galutinius skaičius. 1+2+7 (tai raidžių įvertinimas)+7+9+3 = 29 = 2+9 = 11 = 1+1 = 2. Pagalvojame, kuris skaičius 1 ar 2 jums geriau tinka, o gal netinka, nei tas, nei kitas. Tada pagalvokite apie jums priimtino numerio įsigijimą.

  Aautomobilio skaičių reikšmes.

  1.       Tai dalykinis automobilis. Paprastai juo važiuojama į darbą, taip pat ir į užsienį – sudaryti stambių kontraktų, aplankyti tarptautines muges.
  2.       Tai daugiau saugos tarnybos mašina. Ji skirta tikrinti įvairius saugomus objektus. Tinka ir sutuoktinių neištikimybės atvejus nustatyti. Seklių mašina.
  3.       Tai kreditorių mašina. Ji žmonėms sukelia džiaugsmą ar nusivylimą. Taip pat tinkama mašina kelionėms į gamtą ar pobūviams organizuoti.
  4.       Kūrybinių žmonių mašina: suteikia galimybių sustiprinti savo materialinę padėtį, realizuoti kūrybos produktą. Taip pat ir verslo žmonių mašina.
  5.       Šia mašina keliaukite nors po visà pasaulį. Tai taip pat padaužų ir nutrūktagalvių susisiekimo priemonė. Meilužių paslaugų mašina.
  6.       Šeimos mašina. Ji garantuoja ramias ir turiningas išvykas, dalyvaujant visiems šeimos nariams.
  7.      Šis skaičius – vienišio, todėl ja ir važinėti reikėtų vienam. Mašina tinka verslo reikalams.
  8.       Tai turtingojo mašina. Su ja važiuojama į pokylius, priėmimus, sudaryti prekybinių kontraktų.
  9.     Šią mašiną patartina naudoti teisės tarnyboms ir mokslo atstovams. Ja važiuojama į įvairius mitingus, demonstracijas, partijų suvažiavimus. Tinkama mokslo populiarinimo tikslams.

                            

   automašinos skaičių, palyginkime su savo asmeniniu (Likimo kelio) skaičiumi. Pasitikrinkite iš lentelės, ar jūs harmonijoje su savo automobiliu.

  Dabar madinga ir leidžiama įsigyti automobilio numerį be skaičių iš šešių raidžių. Parinkite derantį su jumis raidžių derinį. Pavyzdžiui, pasirinkote KAUNAS. Įvertinę raides gausite štai ką: 2+1+3+5+1+1 = 13 = 1+3 = 4. Įsitikinkite, ar skaičius 4 atitinka jūsų interesus, ar dera su gimimo datos vibracija.

   


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account