Žuvys 7

  „AKYLAI SVAJOJANTIS"

  Gerai moka pritaikyti žinias, traukti investicijas, išsilavinę ir gerų manierų. Mąsto racionaliai ir aštriai, šneka konkrečiai tačiau parodydami savo intelektą. Moka būti santūri ir pasilaikyti mintis sau. Gerai išlavinta intuityvioji pusė atveria fantazijos klodus. Labai gyvai patiria savo svajų emocinę dalį. Dažnai gauna pasąmoningą informacija apie praeitus ir būsimus įvykius. 
  Moka gerai aiškintis paslaptis, taip užsitikrina valdžios ir slaptų organizacijų postus. Kuomet yra laimingi - būna labai patrauklūs. Mėgsta retsykiais vienatvę. Savyje turi socialinių tipų talentų. Patartina juos gryninti dar jaunystėje. Turi gausų draugų ratą. Gali imtis įvairiausių vaidmenų. Romantiškas savaitgalis kaip prieskonis pamalonina jų gyvenimą. Pinigus leidžia energingai.
  Jiems reikia nemažai laisvės. Uždirba kartais daugiau nei tikisi ir nemažai paaukoja. Kurį laiką padvejoję vis gi imasi planų įgyvendinimo. Žuvų 7 Galima rasti visuose darbų srityse. Į nuotykius veliasi tik jei pameta galvą ir pasiduoda aistroms. Meilė jiems sunkiai atrandama ir tuo pačiu išsaugoma. Reikalauja jaukumo, rūpinimosi jais. 
  Jeigu mažiau baiminsis ir neišsisukinės išsiugdys geras savybes, kuriomis neleis būti pernelyg valdingiems.

   Dalia GrybauskaitėFrederikas ŠopenasPečkauskaitė - Šatrijos raganaHarry GolombekAlgirdas PintukasPaul MccartneyCarrie UnderwoodThora BirchPavel Volya

   


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account