Žuvys 3

  "PALANKUS AKTYVUOLIS"

  Geba gerai nujausti, kūrybingi, dovanoja labdarai, laikosi pozicijoje balanso. Mėgsta šnekas, menus, apsvaigti iš meilės, aiškiai dėsto mintis. Dėl planetų įtakos gali imti didžiuotis ir rodytis prieš kitus žmones. Palyginus su Žuvimis jie gilesni ir geba pridaryti aplinkiniams neramumų. Gali atsisakyti turto jį padovanojant, net jeigu tam nepritaria namiškiai. Turi keistų pomėgių, kaip kad ėjimas į nepažįstamųjų namus ir visokių senienų surinkimas. Tėvai dėl jų tikrai jaudinasi. Būdamos šiek tiek naivios į meilę žiūri taip pat nerimtai. Jie ieškosi lengvų ir nesuvaržytų kelių. Bendrauja su įvairių luomų žmonėmis. Įvairiapusiški ir gabūs, tačiau dirba su daugybe savo bruožų, nepasirenkant kurio nors vieno. Patys dėl šito nei kiek nepergyvena, tačiau šeimynykščiai šiam požiūriui yra labai emocingi. Veikla ir partneriai neatstoja, bet jiems tai mažai rūpi. Meilė ir troškimai kartais užsidega tokie dideli, kad tampa nebe sustabdomi.
  Kartais jų veiksmai panašūs į kratinį, atrodo lyg būtų konfliktuotų su savimi. Dažnai pamiršta darbus ir netikėtai pasuka pramogauti. Tuomet labai gerai padaro užduotis per neįtikėtinai trumpą laiką. Jais žavisi ir klientūra, noriai sutikdami su keliamomis sąlygomis. Persidirbti nemėgsta, tačiau gali užvesti ant gero kelio visą komandą ir taip su užduotimis susidoroti. Moka apginti ir įrodyti atliekamos veiklos reikalingumą. Darbai seka vienas po kito ir kalbų pasisaugoti negirdi.

  Labai mėgsta draugijas ir gerą nuotaiką, kartais sukuria kokį viešą akibrokštą ir parėkauja. Patinka gilūs politiniai ir visuomeniniai mokslai, svarbu kad būtų mentaliai stiprūs. Prie savęs laiko pakankamą bendraminčių ir pagalbininkų kiekį. Net į konkurentus žiūri palankiai. Nori pastovių atsinaujinimų ir vangiai imasi pradėtų projektų baigties. Jei iš pirmo karto nepasisekė ir reikia atlikti dar kart, tai tampa tikra katorga. Gerai išlavintas šeštasis jausmas.
  Biznyje jie labai mėgiami ir pageidaujami. Persidirbti jie neskuba ir patinka grožėtis augmenija kur kas labiau. Jei veikla neįdomi, tai dirbi paprasčiausiai neis. Jei iš vidaus traukia, tai gali prie visko prisitaikyti ir veikti. Dėmesys tuomet juos lydi ir spindėdami bei būdami atviraširdžiai skleidžia begalinį užsidegimą žmonėse. Nuovokūs ir praktiški spręsdami įvairiausias situacijas. Valdžioje nebijo rodyti į nepatikrintos eigos realizaciją bei jos imtis. Geba projektuoti ar kurti menus. Mėgsta dangaus platybes ir yra geros atminties. Sėkmingi kaip tekstų autoriai, laidų prodiuseriai, vedėjai ar kūrėjai. Užsiima protine veikla net ilsintis ir bendrauja globaliomis temomis.
  Svarbu tinkamai pailsėti ir patausoti sveikatą. Pasimetę išsigelbsti priėmę tiesą, kokia nemaloni ji bebūtų. Žmonėms jie primena apie jų slapčiausias fantazijas ir siekius, dėl kurių trokšta gyventi.
  Santykiuose patinka lengvumas ir totalus pasidavimas. Jauki ugnis ir romantika. Šeima jiems ir ramybės užutėkis ir kelionių bagažas.
  Pasisaugokite naivumo, gali praeiti troškimas veikti, tuomet kyla konfliktų tikimybė. Nemėtykite padrikai minčių,laikykitės koncentracijos ir taupykite,  gali kilti noras apkalbinėti.
  Howard AikenJuozas GrušysVictor HugoWalter SchirraAndrew JacksonJulius KaupasRobertas KeturakisSofija Kymantaitė ČiurlionienėVincas KisarauskasWilhelm SteinitzArthur SchopenhauerAaron EckhartAlan RickmanKyle MaclachlanBarbara Feldon


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account