Vandenis 6

  „ĮSTATYMŲ KLAUSANTIS LIBERALAS"

  Teigiamai nusiteikę, daugiau yra linkę duoti nei imti, išsilavinę ir gerų manierų. Savyje turi daug atjautos ir pagrinde laikosi vidinio balanso, keldami aukštus įdealus. Labai mėgsta bendrauti, maišyti nesuderinamus dalykus, ledą su ugnimi. Laisvai skraidžiojančios mintys mėgsta viską tirti. Šiek tiek yra linkę į menus.

  Jei nusiteikę negatyviai, tai į darbo aukštumas vargu ar pavyks greitu metu užsiropšti. Aplinkiniai mato, kaip jie sugeba pasiekti sudėtingiausių užduočių realizavimo. Mėgsta išradinėti ir kelią į sėkmę skinasi per nesėmes. Patartina vartoti sveikesnius produktus nei natūraliai norisi. 

  Turi gerą nuojautą ir moka tvarkytis su finansais. Vertėtų skatinti asmeninius projektus kurie neša pelną. Mėgsta mokyti žmones idealų patys jais negyvendami. Dažnai aukojasi šeimoje, siekdami išsaugoti taiką ir harmoniją. Labai protingi ir mąstantys globaliai. Visų aplinkinių nuomonei suteikia tiek laisvės kiek reikia, tačiau šeimoje viskas kitaip. Matydami tikslus gali imtis įvairiausių profesijų. Sąžiningi kaip vadovai. Altruistai ir dalinantys labdarą, paramą. 

  Prisimena visas nuoskaudas ir pagyrimus. Pavaldiniams suteikia antrus šansus, kad tik būtų išlaikyta pagarba.
  Jiems šeimoje sunku rasti tokio atsidavimo sutuoktinį. Jų pažadas duotas vestuvių metu yra amžinas. Užtai ištikimybės supratimas kaip būdinga vandeniams yra lankstus.

  • Jackson Pollock
  • Bernardas Brazdžionis
  • Irūna Puzūraitė
  • Nomeda Marčėnaitė
  • Thomas Edison
  • Justin Timberlake

  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account