Skorpionas 5

  „KELIAUNINKAS REALISTAS"

  Atsidavę idėjai, turi pakankamai jėgų jossiekti, mąsto konstruktyviai, stengiasi būti atidūs. Pastabumasleidžia tapti išmaniems ir siekti laisvės, myli gyvenimą ir domisi aplinka, stengiasi su žmonėmis sutarti naudingų dalykų.
  Jielabai mėgsta pabrėžti erotinę savo pusę ir taip įskaudina daug širdžių. Aplinkiniai juospažinę pripažysta, kokį teigiamą įspūdį skorpionai 5 jiems palieka. Valdžia ir aistros jų varomoji jėga. Jie renkasi aukščiausios klasės partnerius. Tai yra žvitraus proto oratoriai. Labai kūrybingi kalbininkai bei literatūros veikėjai. Turi didelę įtaigos dovaną. Seksualumą mėgsta pabrėžti net gi darbe, priakabiauti. Užsivedę gali prarasti visą turtą dėl netinkamos kompanijos. Tačiau jų tai nepalaužia ir jie ramiu protu viską ištaiso.
  Dideli užmojai jau nuo vaikystės leido įsivaizduoti galį atlikti neįmanomo krūvio darbus, tačiau paūgėję realiau vertina savo didelių užmojų galimybes, tačiau ir toliau mąsto plačiai. Juos labai traukia keliauti ir visas nuostabiausias šalis pamatyti patiems. Šeimoje mėgsta kai vaikų būna daug, tačiau didelio dėmesio jiems neskiria. Leidžia išmokti motinos gamtos dėsniuspatiems, tačiau yra labai globėjiški.
  Ištikimi draugams ir partneriams. Mėgsta naujas pažintis, tačiau turinti neigiamų atgarsių aštroki užsiėmimai daugelį nuobendraimo su jais atbaido. Į pinigus žiūri lengvomis akimis, tačiau užsigeidę brangaus žaisliuko susirūpina. Visų pasiekimų stengiasi pasiekti per darbą. Juos jaudina turizmosritys kalnų sportas. Jei randa kas patinka sielai, tuomet į veiklą pasineria visiškai. Jiems patinka įdomių žmonių bendrabiai. Su gera kompanija gali dirbti ir sunkiausiai įveikiamus darbus. Moka atsidėti pinigus sunkioms dienoms.
  Gali užsivesti o gali likti stebėtojai. Gerai perpranta elgsenos psichologiją. Už netinkamas pastabas gali skaudžiai išplakti net gi atsitiktinius žmones. Jų dėka formuojasi bendruomenės ar kolektyvo sąmonė.
  Labai mėgsta aistringus pasimatymus, tačiau trokšta šeimos. Nori mylėti ir būti mylimi, reikalavimas kad mėgtų partneris keliones. 
  Tapdami atitolę nuo žmonių pakenktumėte savo lengvai nuotaikai ir mažiau mąstytumėte. Toks audringas užsivedimas gali atimti iš jūsų harmoniją.

   Valdas AdamkusAleksandras AliochinasAzikiwe NnamdiAlfredas BumblauskasAlbert CamusVoldemaras ChlebnickasFred HaiseMichailas KalašnikovasIvanka TrumpTheodore RooseveltArvydas ŠliogerisJoaquin PhoenixAishwarya RayAsin Thotumkal


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account