Svarstyklės 7

  „ELITINIAI LAISVAMANIAI"

   Vaikystėje tikėjo ir ieškojo namie eterinių ar fantastinių būtybių. Pertikrinę namus užmigdavo ir nusikeldavo į neįtikėtinus sapnus. Suaugę vis dar tebeieško ateivių egzistavimo įrodymų ir tvirtai tuo tiki. Gali surengti kokį paslaptingą mistišką vaidinimą.

  Jiems gera idėja pati didžiausia vertybė, o nuostabiausia gyvenime tai dviejų žmonių meilė. Ieško panašios sielos tiek kiek reikia. Mažai leidžiasi užginčijami ir siekia tobulumo,o taip rizikuoja patirti vienatvę. Jų kriterijai vargu kam įveikiami. Daug šneka, tačiau skaičius 7 suteikia tvirtą vienišiaus statusą.

  Dažnai jų meilė apsireiškia per aistrą, kuri turi būti harmoninga ir darni. Jie atsigauna linksmoje ir gyvybingoje draugijoje. Mėgsta jose dominuoti ir yra žmonių mėgstami o jų organizuojami renginiai pilni žmonių.

  Darbas geriausiai sekasi meninio pobūdžio, užpildantis įgeidžius. Jų vaidmenys tampa gyvi ir dramatiški, leidžiantys žiūrovui įsijausti. Teisė, pramogos, psichologija, literatūriniai darbai, gilaus įžvelgimo reikalaujančios pozicijos jiems pačios tinkamiausios. Geba tyrinėti okultizmą, įsijausti į įvairias sąmones. Mėgsta svajas apie geresnę ateitį.

  Meilėje ieško ramių ir patrauklių ir harmoningų gigantų. Partnerių išvaizda svarbiausia. Švelnumas būtinas ir intymiuose santykiuose. Šios vibracijos svarstykles traukia paslaptingi meilės žaidimai. Patinka praktiniai kūno puoselėjimo užsiėmimai. Jų manymų per seksualinius santykius galima persikelti į kitas dimensijas ir mielai eksperimentuoja neįprastose, nuotaikingose vietose. Svarbu kad tai būtų dvasiška o ne materialu.

   

   

   

  • Vladimir Putin
  • George Gershwin
  • Robert Goddart
  • Aleister Crowley
  • Sigutė Trimakaitė
  • Vytautas Landsbergis
  • Angela Landsbury

  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account