Svarstyklės 2

  „IŠRADINGAS DELEGATAS"

  Išsilavinę, prisitaikantys, protingi, kuklūs. Sugeba susišnekėti ir rasti kompromisus, noriai bendrauja, mėgsta socialinį aktyvumą, į juos galima atsiremti. Savo kelyje laikosi draugijos. Labai atviri ir socialūs. Pasako ir ką galvoja ir ką daro. Taip susikuria įvaizdį, jog sėdi kažkam ant kupros nei rimtai žiūri į santykius. Jie nemėgsta teptis rankų ir visus vargus perleidžia savo išrinktiesiems. Taip yra dėl jų liberalumo ir nesikišimo į tai kas ką nori veikti, na o jie geriau nieko nedarys, tačiau kitam netrukdys. Žiūrėti kaip kažkas kažką daro jiems žymiai smagiau. Likti nuošalėje net intymiame gyvenime jų elgesio kredo. Visas pastangas ir vargą perleidžia partneriui. Labai išsilavinę ir kilmingų manierų, jautrūs ir trapūs, ieškosi tik aukščiausios kokybės dalykėlių bei namų apyvokos reikmenimis, tas pats ir su draugija, turi būti kuo įdomesni. 
  Būdami labai pažeidžiami ir pabuvoję skurdžioje ar užterštoje aplinkoje greitai pasigauna ligas, gali užtekti vien energetinio užterštumo blogomis emocijomis. Turi gausų būrį palankiai nusiteikusios draugijos. Jie labai gabūs siekiant palankios susitarimų baigties. Prisitaikymas ir pritarimas pirmiausia ką jie skuba atlikti. Turi gerą nuojautą, kuriems dalykams būtina pritarti o kam galima ar reikia sąlygas pakeisti. Geba įsikišti net audringiausiuose diskusijose ir pateikti išganingus sprendimus. Taip išgauna palankaus pritarimo ir dažnai jiems pritaria.
  Būna įsijaučia ir smarkiai patys keičia puses patardami. Svarbu kad tik išlaikytų palankų dėmesį ir bendravimą tiek su vienais ar kitais. Nori visiems patikti ir tai kartais sukuria juose netikrumo jausmą ar kelia vidinius pamąstymus, kaip yra iš tiesų. Jų natūra visiems tiesiog atlaidi ir nori palankaus aplinkinių dėmesio. Jei viduje imtų kankintis, tai jų asmenybę gali paversti labai į neigiamą. Daug dėmesio skiria detalėms ir tai priverčia susimąstyti, ar teisingais idealais vis gi yra remiamasi. Labai mėgsta pasiturintį gyvenimą, tačiau siekia būti humaniški ir gali vietoj dar didesnio komforto pinigus paaukoti. Jų suvokimas toks rafinuotas, kad gali tampi tikru iššūkiu pasirenkant vietas į kurias nori nueiti. Turi valios ir gėrio savyje tiek, jog imtų siekti kilnių idėjų, užmirštant asmeniškumus. Gali paaukoti net gi šeimos kūrimą arba draugystę. Jei pasiryžta, tai įsikimba ir laikosi savo supratimo, demonstruodami atsidavimą. 
  Būdami labai artistiški ir gyvenimą matydami kaip sceną imasi tiek politinių, tiek kultūrinių, tautodailės ar pagalbinių profesijų. Mėgsta spręsti konfliktus atvirai, susėdus prie stalo be jokių paslapčių. Fizinėje veikloje išsilieja, ypač judėdami dėl rezultatų. Jei pakankamai humaniški imasi gydymo profesijų.
  Jaukumas namuose ir ilgalaikis taupymas galiausiai vainikuojamas meno vertybių įsigijimu. Susikurdami ar būdami tokiose jaukiose vietose nervai pailsi ir pasikrauna jėgų. Ten kur dirba stengiasi sukurti visiems malonią aplinką, skatinančią gėrį ir santarvę. 
  Daugiau veiksmo gyvenime ir darbovietėje imsite kilti pareigybėmis aukščiau ir sparčiau. Kažką praleidę ar patyrę niekšišką veiklą gali smarkiai išgyventi. Ko jiems trūksta? - tai ketinimo veikti.Jų šeimoje reikalingi tvirti ir aktyvūs sugyventiniai, kadangi išorinis gerbūvis nepataiso jų vidinių konfliktų ar nestabilumo. Labai mėgsta staigmenas ir meilikavimą, mielą bendravimą. Dažnai vedybinis gyvenimas būna pasisekęs. Gudrūs ir išradingi vedžioja sutuoktinių dėmesį ir jausmus. Intymus gyvenimas tiesiog pritrenkia ir įtraukia.
  Santuoka jiems tai nesibaigiančių nuotykių šaltinis. Prie aplinkos prisiderina taip kaip reikia etapui įveikti palankiausiai ir su maksimalia nauda. Jei reikia, o dažnai taip ir būna atiduoda kontrolę į sutuoktinių rankas.
  Patartina mokytis ugdyti valią veikti, daugiau reikštis, nelaukti kol padarys kiti. Veikdami drąsiau mažiau nepasitikėsite savimi ir matysite aplink daugiau tikrumo.

  Osecki Von KarlScott S. DžordžJose Lopez RegaJuozas KanopkaJonas VaitysJerry Lee LewisGignox MauriceGwen StefaniMonica Bellucci


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account