Mergelė 7

  „MOKSLININKAS ESTETAS"

  Labai išsilavinę, kilmingų manierų, tvardosi, geri organizatoriai, laikosi estetikos, tai gilūs mąstytojai, siekiantys pagerinti pasaulį, atskleisti jam tiesą. Turtinga fantazija ir stipri vizijos dovana. Septynetas leidžia pasinerti į mistiškus nepažintus pasaulius.
  Geri mokslininkai ir aplamai mokyti žmonės. Ieško praktinio priėjimo prie žinių patikrinimo. Ieško savo būdų informacijai perteikti ir paaiškinti. Su metais atsirenka kas tikra o kurių pažinčių jiems visai nereikia. Jiems lengva suprasti neapibrėžtas formas ir jas perteikti į realybę konkretesniame kontekste. Į jų protų ir sielos slaptavietes niekam nevalia patekti, joje dažnai ir pranyksta pailsėti. Nepasiekiamumo įvaizdis tik sustiprina troškimą gilintis į juos. Ypač didelę pagundą kelia moterys mergelės 7. Karštumu uždega potraukį ir prikausto dėmesį, nors viešai viso šito iš paskutiniųjų stengiasi neparodyti. Naudojasi technologiniais privalumais bei naujausiais išradimais, taip tampa galingais personažais, kurių rimtumu niekas neabejoja.
  Labai mėgsta tvarkingai atrodyti ir su malonumu žiūri į veidrodį. Taip atranda vis naujų privalumų. Save iš esmės mato žemesniais nei yra. Geba sužavėti mases, kurios jiems negali atsilaikyti. Išėję į žmones sutraukia didelį dėmesį. Jų ištariamų žodžių žaismas žavi ir įkvepia. Informaciją ir mintis yra linkę užrašyti. Perskaitę jų užrašus žmonės jais besąlygiškai ima tikėti. Mėgstantys ramybę ir laisvą kūrybinę veiklą bei dienotvarkę Mergelės 7 nagrinėja žmonių charakterio bruožus, kultūrą muziką, rašo knygas. Būna pasitaiko ir profesionalių programuotojų keičiančių industriją. Patinka kapstymosi ir nagrinėjimo veikla, bendravimas su žmonėmis, dvasingumo puoselėjimas. Ieško mentalinės veiklos ir į fizinius darbus stengiasi nesivelti. Jiems sunku mokytis iš savo patirties, tad geriausia kai patys ieškosi mentoriaus ar mokytojo. Užsiima kasdienine relaksacine praktika. Tradicinis šeimos supratimas jiems vargiai suprantamas ir ieškosi hobių ir panašios veiklos. Vertina ir diegia technologijų panaudojimą kasdieniniam bendravimui su žmonėmis. Tarp jų galima rasti nemažai pasidavusių eteriniams malonumams bei internetui. Santykiams bręsta ilgai, tačiau yra atsidavę šeimai.
  Gali pareikalauti laikytis didelės švaros, detalumo, užsispirti, nepasitikėti, elgtis paslaptingai, nerodyti jokio dėmesio.

  PrabhupadaFredie mercuryMahomed AttaLeonard BernstainVytautas Kazlauskas - Monsinjoras KunigasJohn DaltonStein Herbert - JAV ekonomistasTherkel Mathiassen - ArcheologasGiovanni GronchiSlobodan MilosevicM.K. ČiurlionisChris PineChulkin Macaulay

   


  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account