Mergelė 5

  „ORGANIZACIJŲ PIRMŪNAI"

  Išsilavinę bei įvaldę kalbos dovaną, geba ne tik būti puikiais oratoriais bet ir aktyvistais. Labai įvairiapusiški ir visuomet veiksme, turi skvarbų mąstymą ir pakankamai jėgų veikti.
  Jie labai aistringi ir patrauklūs, o elgsena neprognozuojama. Jų širdis dega romantiškų poelgių istorijomis nors išorėje dedasi šaltakraujais. Matyti jų elegancija derantis su intelektu, patinka dirbti, sveikas gyvenimobūdas ir entuziazmo skleidimas. Jie nuskriaustųjų gyvėjai ir tikri "Robin Hoodo" personažų įkūnytojai. Mėgsta iškilmingas pasilinksminimų ceremonijas o laisvalaikiui renkasi intymų bendravimą. Siekia populiarumo.
  Jų koordinacija stabili net sudėtingiausiose situacijose. Gera atmintis. Nepatenkinti draugų poelgių visiems laikams atsižada jų.
  Juos veja stiprus nuotykių troškimas. Ieško būdų kaipapeiti sistemą. SUgeba patrauktižmonių altruistišką dėmesį ir suburti vieningiems tikslams. Sugeba reikštis paskatinti patys savęs. Sąžinė verčia griebtis netradicinių, tačiau pateisinančių priemones veiksmų ir šiek tiek paeksperimentuoti. Neabejotinai viskas dėl žmonių gerovės, o jiems tai atsiliepia dvasingumo augimu.
  Jie gali būti kaip angeliukai jei aplinka jiems kaip rojus, tačiau pajutę grėsmę gali tapti negailestingais budeliais ir baudėjais. Jie kovotojai už širdies laisvę ir nieku gyvu nepanašūs į nusikaltėlius.
  Jų proto žvitrumui tiesiog nėra lygių. Tai patys geriausi psichoanalitikai, gebantys perprasti tamsiausius žmonijos elgsenos klodus. Moka bendradarbiauti ir siekti. Jų darbo pobūdis būna didingai išpuoselėtas. Juose tvyro milžiniška jėga ir tikėjimas. Tinkamoje srityje patenkina isų darbdavių lūkesčius. Jų kuriama informacinė sklaida gali sueikti kaip bombos sprogimas o jiems tinkamiausios sritys, tai žinių perdaimas žmonijai. Traukia ir menai. Domina ezoterinės žinios. Labai myli savo vaikus. Santykiuose ir meilės suvokime juos geriausiai atspindi In ir Yan simbolis. Pagrinde viduje harmonija, bet juos talžo seksualinių maniakų egzistavimo mintys. 
  Greitai susierzindami vargiai save sualdysite. Išmokite laukti, nekalbėti neapgalvotai.

   Drąsius KedysGloria EstefanVladimir ClementisGeorge DiefenbakerAnselm FeuerbachJeam BaileyBeyonce KnowlesEvan Rashel WoodPaul WalkerPeggy LiptonПетров, Константин Павлович


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account