Liūtas 9

  „ŽVALUS PRANAŠAUTOJAS"

  Artistiški, drąsūs ir patrauklūs. Moka įkvėpti, yra tolerantiški. Labai aistringi. Agresija pasižymi retai, aukojasi dėl kitų. Ieško teisybės, mėgsta trainiotis gatvėmis. Romantiška meilė sukasi jų galvoje. Trokšta valdžios, mėgsta įtikinėti, patinka rengti pasirodymus ir linksminti žmones. Apie juos galvoja pagrinde iš gerosios pusės, jie puoselėja dvasingumą. Gerai sekasi patraukti žmonių dėmesį. Jiems visas pasaulis tai scena, o jie pagrindiniai šou dalyviai.
  Moka reikalus išpūsti, yra vaikiškai entuziastingi. Tai aktorių ženklas. Jedi ne scena tai režisūra ar vadovavimas trupei. Savarankiški, tinka tik pirmaeiliams vaidmenims. Megsta aukoti ir domisi pasaulio paslaptimis. Mėgsta ekologinius judėjimus, kulkiai vertina save, pasišventę kūrybai. 
  Vertėtų susimąstyti, kuomet trokšta pagrobti meilės objektą iš kitų. Azartiški tokiai meilei, kuri vis išslysta iš rankų. 
  Jų žavesys dažnai sukuria situacijas net ir santuokoje paslysti. Prisirišę prie jaunystės. Vertėtų mažiau girtis ir savintis.
  Dustin HofmanCarl JungLaurence FishbourneMarlene FavelWhitney HoustonElizabeth Berkley


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account