Liūtas 7

  „NESUSIVARŽĘS ŽVALGAS"

  Rafinuotumas, elegancija, išdidi laikysena lydi juos. Mėgsta keisti tvarką, yra išsilavinę, prie dalykų eina be užuolankų, širdyje tikri didvyriai. Jų žavesiui vargiai atsispiriama. Patrauklumas lydi praktiškai visus Liūtus. Numerologija prideda šiems tokios mielos ir slėpiningos mistikos. Taip akivaizdžiai tampa labai mieli ir išvaizda atveria jų troškimų detales. Daugeliui jie kelia didžiulį susidomėjimą. Geba nesunkiai įsitvirtinti geruose darbuose. Šneka be sunkumų. Palaiko ryšį su didžiuliais kiekiais žmonių ir kaupia jų detales. Dažnai jiems tiesiog trokšta padėti. Skaičiaus 7 įtakojami siekia imtis vis daugiau pareigų ar atsakomybės. Juos labai traukia sielos reikalai ir tai kas susiję su patinkančia religija. Patys geba būti gerais ekstrasensais ar magais, bet dažnai susikuria kitokį, racionalesnį gyvenimą. Jiems patinka savimi žavėtis. Būna ima konfliktuoti savo viduje. Žinoma domisi ir  artimaisiais. Jie juk svarbi Liūtų - 7 įvaizdžio dalis. Laikosi oriai ir vengia pagyrūniškumo. Santūrumas, vienas iš jų gerųjų bruožų. Jiems artimas atsiskyrimas ir buvimas vienumoje, būtent tai ir mėgo būdami maži. Mėgo šviestis ir klysti. Ilgainiui išmoksta tvirtumo ir užtikrintai veikia. Bendraujantys ir sukalbami virsta paaugę ir toliau tęsia aktyvų žinių kaupimą. Supranta mokymosi begalines ištakas. Stebėdami dangų aiškindavosi begalybės priežastis ir kilmę. Daug klausinėja kas ir kaip. Nurimę tiesiog pasitiki aukščiausiuoju. Kuo gyvenime bus jiems išties sunku apsispręsti. Jei galėtų tai visuomet bimbinėtų nieko neveikdami. Patinka nagrinėti atradimus, mįslingus šaltinius ar vietoves. Galų gale pasirinkę, siekia tikslo link. Geba žmonėms padėti, reikštis kūryboje, juokinti žmones scenoje ar kine. Būna ir ezoterikų. Labai reiklūs sau ir dažnai lieka žmonių įvertinti teigiamai, matomi ir žinomi. Nuožmiai priešindamiesi civilizuotoms neteisybėms ir apgaulėms ir išeikvoja nemažai jėgų. 
  Santykiai jiems tinka įvairūs. Sunku apsispręsti kas geriau, ar laisvė ar bendras gyvenimas. Jei padaro ėjimą kupiną valios ir tvirtybės, didelė tikimybė, jog greitu metu pereis į šešėlį. Ypač tai būdinga kuomet gauna tai ko panorėję lengva ranka. Geismas nukreipia į atvejus, kuomet sunku darosi išlipti. Sielos bendrumas turi ateiti palengva,neskubant. Tai pasakytina ir meilėje su partneriais, laukti ir ilgai tikrinti savo pajėgumą ir suderinamumą, kartu eiti gyvenimo keliu.
  Kelkite pasiekiamus troškimus, tuščiai principų nereikškite, ir venkite puikybės, taip mažiau būsite įsitempę, daugiau suvoksite ir matysite.

  Jose Antonio Dominguez BanderaJames CameronDemetra GeorgeBenjamin HarrisonMartin SheenMatthew PerryMykolas BalinskisLouis de BrogleSir John Clark Grahame Douglas Carrie Anne Moss


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account