Liūtas 1

  „NESUPRASTAS VALDOVAS"

  Labdaringi, karšto būdo, judrūs, atjaučiantys, geba kurti naujoves, yra laisvos mąstysenos, unikaliai reiškiasi, moka pasitempti. Šis ženklas simbolizuoja gyvūnų pasaulio valdovą. Jie vargiai yra palenkiami. Materialioje erdvėje regi labai toli ir yra aistringi gyvenimo iššūkiams. Tai žmonės su Turbo varikliais. Tačiau jie linki laimės ir pasisekimo. Patys imasi ir nelengvos veiklos, taip realizuoja savo potencialą. Turi daugybę jėgų, kurios išsilieja tenkinant troškimus. iš žmonių jie laukia besąlyginio paklusnumo. Su jais konfliktuoti niekas nemėgsta, kadangi šie tikri kovingi žvėrys. iš aplinkinių laukia pagyrų ir entuziazmo nukreipto į juos. Būna ir finansiškai remia įvaizdžio kūrimą bei palaikymą iš aplinkos. Toks prakilnumas būdingas šiems Liūtams labiausiai, bet sugeba pernelyg nepersistengti. Jaučiasi visų žemių valdovais ir atitinkamai bastosi kur širdis tik geidžia. Bebaimiai, mėgsta iššūkius ir namuose besilankančius žmones. Jei netampa pasaulinio garso įžymybe, apsiriboja mažesniais plotais. Kasdienybėje reiškia savo vaidybinius sugebėjimus. Visuomet patenka tarp svarbiausių svečių ar pagrindinio plano. Patinka reikštis prieš kitus, kviečia ir aplinkinius tai daryti, vis viena už juos geresnių nėra. Geri kaip vadovai jau nuo mažumės. Patinka žmonių priežiūra ir ugdymas. Retai iš kurių ima pavyzdį patys.  Kai kas nors patinka tai tampa labai smalsūs. Dar iki mokyklos žaidė sambūrių organizavimą, o mokydamiesi vadovaudavo klasei. Jau tuomet siekdavo palankaus bendravimo su vyresniais ir naudingais žmonėmis. Į fizines kovas nesiveldavo ir panašių konfliktų nekeldavo. Fiziškai buvo pajėgūs susidoroti ir su kiečiausiais vaikais. Vadovavosi išmintimi ir galva. Dažnas neramumas baigdavosi vien jų pasirodymo dėka. Net moksliukai ir mokslo virtuozai šiuos Liūtus labai vertino. Nerasdami šiltos vietelės, kurią galėtų užvaldyti, siekdavo įsitvirtinti politikoje. Užspausti į kampą atskleidžia, jog reikia jiems dar daugiau žinomumo. Nemėgsta kai kas juos tikrina. Būdami pavaduotojais, stengsis iš posto nuversti valdovus ir patys jais tapti. Elgiasi taip, kaip būtų vieninteliai tinkami aukščiausioms pareigoms. Kovoje savo armiją nuteikia žūtbūtiniam veiksmui, net jei varžovų yra daugiau. Jiems patinka reikšti fantaziją ir kontroliuoti sistemą savo veikloje. Gabūs kurdami įvaizdžius ir valdydami žmonių viešąją mąstyseną.  Taip jiems atsiveria TV ir žiniasklaidos keliai. Taip pat gabūs matematiniams skaičiavimams, geba pasižymėti ir fiziškai. Tinka ir grožio sritis, gali leisti savo produktų liniją. Geba dirbti švietime ar senoviniuose kultūriniuose pavelduose. Ką bedirbtų visur siekia į save atkreipti daugiau žvilgsnių. Patartina vengti blogio. Ypač puikybės. Būdami dideli valdovai privalo išmokti girdėti patarėjus ir darbuotojus.
  Santykiuose reikalingos bangos ir stiprūs vėjai. Partneriai išgyvena visokius jų kuriamus testus. Kas neišlaiko turi iš jų gyvenimo pasitraukti. Prabangiame automobilyje įteikia dovanėlę, tuomet parvyksta pas save, rodo turtus ir pabrėžia savo savybes. Moterys dar atkaklesnės. Intymiame gyvenime mėgsta pasyvumą. Partneris turėtų juos įkvėpti. Labai daug duoda ir dovanoja santuokos išrinktiesiems. Mėgsta kai jiems yra atsiduodama. Į atžalas žiūri atsargiai ir minimaliai.
  Pasisaugokite troškimo vien tik dirbti, neturėti kilnumo, ar kelti tuščias ambicijas, būti totalitaristu, stengtis atkreipti dėmesį į save, paniurti.

  Napoleonas BonapartasViktoras UspaskichCharlize TheronHenry FordMatt Le BlancHulk HoganRadživas GandisRobert RedfordTadas LomsargisVytautas MatulevičiusOna ValiukevičiūtėLaurie LaughilAlfred HettnerTurner Hetner HallMata Hari


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account