Jautis 7

  „PAGRĮSTAS MAGAS"

  Tvirto ketinimo, blaiviai protaujantys, fantazuojantys, gundantys. Kuria naujoves, geba atlikti tyrimus, griežtai kelia tikslus. Jų  vaizduotė išsivaduoja dirbdama gamtoje ar aplink namus. Net jei ir nieko neveiktų, o tik žiūrėtų į vieną tašką. Neskuba nei judėti nei veikti. Viską gerai suplanuoja. Daug dirba galvoje. Mąsto globaliai ir toli į priekį. Jų veikla patikrinta laiko, o produktai kokybiški, anksčiau laiko negenda. Yra apgaubti misterijų šydu. Žmonės vargiai susigaudo kokie jie iš tiesų, ar protingi ar nelabai, o šie savo ruožtu tuo mėgaujasi.
  Gyvenime leidžiasi apdulkėjusiais ir nežinomais takais. Galai žino kaip jie pasielgs ir kur pasuks ar pajuokaus. Tai suminkština jų tvirtą laikyseną ir išduoda esantį nerimtumą. Pinklių specialiai nerezga. Daugelis juos mielai priima ir įsileidžia, juk jie vieni iš gabiausių tyrėjų ir mąstytojų. Mąsto labai plačiai su dideliais užmojais, trokšta ir šlovės ir didelės žaidimų aikštelės reikštis. Detaliai ir be priekaištų dėsto mintis. Rūpinasi pagrinde žemiškais ir turtiniais dalykais. Patinka nesuderinami dalykai, patrauklūs ir laisvamaniai partneriai. Turtingos fantazijos, geba sužavėti daugelį kolektyvų. Domisi paslaptingais mokslais ar žemės subtilybėmis, kūrybos vaisiais. Suklesti tiek menuose tiek konstrukcijose. Gali imtis technologinių sričių. Mėgsta apčiuopiamumą nors gerai sekasi dirbti ir su abstrakčiu skaičiavimu. Puikiai moka vienyti prieštaraujančius vienas kitam projektus į darnią visumą. Išraiškingas vadovaujantis darbas jiems svajonių svajonė. Labai mėgsta šviestis ir lentynas pilnas informacijos. Būna pasiekia labai didelių turtų, tačiau juos tai mažai jaudina. Geri marketingo specialistai, mėgsta rinkti prabangos prekes. Rutinai jie suteikia šviesaus skonio. Paprastumą atveria iš naujos, visiems malonios pusės. Dažnai tampa žmonijos mūzomis ar stabais. Žmonės jais tiki ir seka, net ir jeigu jie kelia daug neaiškumų. Tikri peštukai ir savo įsitikinimų gynėjai, į įvykius reaguoja karštai. Gyvenime eina netradiciniu keliu, o tai apsunkina galimybę partneriams jais patikėti. Širdies reikaluose laikosi proto ir rafinuotumo.  Iš draugijos siekia laisvos saviraiškos ir vestuvių kelti akis išdegę nesiruošia. Bendravimo riba sąmoningai tempiama ir užtęsiama pagal galimybes. Netikrumas ir vaidyba santykiuose visiškai nepriimtina. Nepadorus elgesys atmetamas. Intymiame gyvenime siekia švelnumo ir kūrybingumo. Turi tvirtą valią ir atsparią vidinę sistemą yra ilgaamžiški.Maža tikimybė, kad pora patrauks savais keliais ir kartu negyvens.

   Sadam HusseinRegina VarnaitėLeonardas ZelčiusJurgis BaltrušaitisCarmen ElectraPiotras ChaikovskisYehudi MenuhinVladas JakubėnasDomicelė TarabildienėLester PearsonGolda MeirKittie GodfreeJanet Jackson


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account