Merkurijaus aspektai

  Merkurijaus ir Veneros konjunkcija:
  Šis junginys nurodo mielas manieras ir socialinį mandagumą. Su dauguma žmonių einate išvien, kadangi suprantate kompromiso meną. Tai dar nereiškia kad visuomet jiems leidžiatės, tačiau stengiatės būti sąžiningi ir be gero priežasties žmonių neįžeidžiate. Jūs žinote kaip derėtų išreikšti savo nuomonę meistriškai ir spalvingai, ir netgi nepasineriant į ginčus. Pristatymuose elgiatės rafinuotai ir greičiausiai matote, kad jūsų pozicija yra tinkamai pagrįsta, dokumentuota.
   
  Merkurijaus ir Marso konjunkcija:
  Šis derinys konjunkcijoje padidina jūsų protinę energiją ir suteikia protui aštrumo. Mentaliai esate agresyvūs ir turite  tendenciją tapti partizaniški savo požiūrio lemėjai. Esate linkę mažiau laiko švaistyti sprendimų priėmimui ir greitai veikiate įgyvendindami idėjas. Mėgstate konkurencingus debatus, kadangi tai leidžia jums įrodyti savo intelektualinį pranašumą. Visuomet būdami užtikrinti savo teisumu, kartais atliekate skubotus nuosprendžius ir sprendimus. Jūsų aštrus protas dažnai pokalbiuose nušoka į priekį ir esate linkę pertraukinėti kitus, kuomet jie šneka, ir tai gali kartais erzinti. Su šiuo aspektu, jums reikia sutelkti dėmesį į protinių reakcijų įsibėgėjimo sulėtinimą ir prieš atsakant surinkti visus faktus.
  *Esate labai įtaigūs kalbėtojai ir bendraujate su dideliu entuziazmu. Žodžiai tiesiog liejasi ir yra visuomet sekami emocinio poveikio, kuris nuneša juos į besiklausančiųjų namus. Jums nekyla sunkumų sudėti savo jausmus į žodžius. Netgi jums gali reikėti pasitreniruoti suvaldant savo liežuvį, kadangi greitai dalykus išsakote bendratyje susideda kaip stiprus smūgis. Dalykai, kuriuos išsakote turi didelės reikšmės. Turite stiprų mentalinį potraukį ir daug gausios energijos visų rūšių protiniams siekiams. Idėjos, žodžiai, knygos ir panašiai sukuria didelį malonumą.
   
  Merkurijaus ir Saturno konjunkcija: 
  Ji pagilina protinį gilumą. Ambicijos tampa patenkinamos lėtai, kadangi dažnai esate aptemdomi draugiškesnių varžovų šešėlio. Jausmai lieka suvaržyti. Aplinkui save apstatote sieną, atmesdami pagalbą,kuri gali būti prieinama per socialinius kontaktus. Šis aspektas nurodo į ambicijas ir norą dirbti, kad pasiekti sėkmę, priimant tik mažą dalį paskatinimo ar pagalbos iš aplinkinių. Esate metodiški ir tvarkingi, logiškai sprendžiantys problemas ir mažai švaistote laiko paviršutiniškiems reikalams. Esate geri klausytojai, kurie reikšdami savo nuomonę pokalbiuose tampa labai atsargūs.
   
  Merkurijaus ir Jupiterio konjunkcija:
  Merkurijaus ir Jupiterio konjunkcija padidina jūsų pasitikėjimą savo protiniais gabumais ir padaro jus kitų žmonių tikrais įtakojimo meistrais, panaudojant žodinius pranašumus. Matyti susidomėjimas aukštesnio sąmoningumo mokslais, kadangi  turite poreikį išmokti tai, ko numalšinti negalite. Dėl jūsų išminties turtų, galite suklestėti daugybėje sričių. Vis gi patiriate sunkumų pasirinkdami vieną profesiją ar mėgstamą užsiėmimą, į kurį reikėtų sutelktį visą dėmesį. Pasistenkite apibrėžti tikslus, kuriuos norite pasiekti. Į gyvenimą žiūrite filosofiškomis akimis ir labai dosnia dvasia.
  *Turite teisininko protą, visuomet gebančio griebti už problemos esmės ir surasti sprendimą. Naudojatės protu derybose tvarkantis su kliūtimis ir dilemomis (tiek jūsų pačių tiek kitų), tai yra didelis talentas. Turite įgimtų gabumų vesti kitus per kilnojamas užtvaras ir amžinus gyvenimo kivirčus. Galite būti labai reiklūs patarėjai. Esate problemų sprendėjai.
  Merkurijaus ir Urano konjunkcija:
  Konjunkcija nurodo asmuo yra šviesus, smalsus ir intuityviai jaučiantis žmogus. Lengvai tampa sujaudintas, o protas skuba gauti atsakymus į klausimus, kurie tik iškyla. Galvosena greičiausiai susiformavo pakankamai anksti, nes buvo ardomi žaislai, ir tyrinėjama kas juos priversdavo veikti. Aspektas suteikia žavėjimosi elektroninėmis komunikacijomis. Mąstymas perbėga toli į ateitį, retai kada rūpinantis ar sustojant ties praeitimi.
  *Jūs darote daug, kad išpildytumėte pupuliarųjį "genijaus" stereotipą, taigi akivaizdu, kad kai kurie dalykai, kuriuos sakote ir darote yra nuostabūs. Jūs turite tokias išsiliejančias įžvalgas, kad bendravimas su jumis tampa tikra patirtimi. Jūsų protas veikia kaip žaibas. Žodžiai ir mintys sudedami kaip susišaudymas, apšviečiantys viską, kas tik yra rankose. Jūs iš tiesų turite labai skirtingas idėjas ir jų reiškimo būdus. Iš tiesų tai gali būti nepertraukiamas interesas bendravime, kompiuteriuose, elektronikose ir viska kas elektriška.
   
  Merkurijaus ir Neptūno konjunkcija:
  Šis junginys nurodo, kad žmogaus vaizduotė dažnai dirba viršvalandžius. Logika susipainioja tarp iliuzijų  ir tampa sunku išreikšti aukštai išvystytą  ir jautrų mentalitetą. Jūs esate taip priderinti prie aplinkinių emocijų, jog galite tapti pažeidžiami ir kartais pernelyg lengvai įtakojami. Yra tokia tendencija idealizuoti ir svajoti anapus pasiekimų ribos, kas dažnai nustato jus nusivylimui ir nemalonumams. Geras išsilavinimas ir profesionalios treniruotės yra būtinos, kol savo karjeroje galėsite suklestėti. Šis išsidėstymas gali kelti rašytini ir poetinį produktyvumą.
  * Jūs turite didesnę dovaną, nei vien plepalai. Jūsų idėjos ir žodžiai gali pernešti ar pakylėti klausytojus, perkeliant juos už įprasto pasaulio suvokimo ribų į tokį pasaulį, kokį jie nori kad jis būtų. Jūsų vaizduotė ir tai, kas gyvenime viską apjungia, jaučiasi jūsų kalbėsenoje ir bendravimo būde. Mėgstate geras istorijas ir mistiškumo pojūtis prasiskverbia į kiekvieną, kuriam jas pasakojate. Jūsų namai tai mitų ir sapnų pasaulis, jūsų protas skrieja ant vaizduotės sparnų.
   
  Merkurijaus ir Marso trigonas:
  Šis derinys nurodo budrumą ir išmintingą protą. Į gyvenimą žiūrite praktiškai ir pozityviai. Grindžiamosios jėgos ir veiksmas yra harmonizuoti. Turite daugybę kūrybinės energijos ir vaizduotės reiškiantis daugybe būdų. Esate aktyvūs ir neramūs ir reikalaujate, kad kas nors visuomet vyktų. Produktyvumo gabumai yra susiję su sėkmingu nerimastingumo kontroliavimu. Iš karto reaguojate į visus protą jaudinančius dalykus. Šis aspektas sustiptina protą, kurio dėka niekuomet nenustojate mokytis. Turite tinkamų gabumų praktiškai susitvarkyti su moksliniais ir mechaniniais reikalais. Tačiau tendencija gyventi išimtinai pagal savo išmonę išlieka visuomet. Turite potencialą būti įtikinamais debatų dalyviais su dramatiškais pateikimais.
   
  Merkurijaus ir Jupiterio trigonas:
  Trigonas suformuotas Jupiterio ir Merkurijaus parodo, kad greičiausiai gausite gerą išsilavinimą. Jei protą treniruosite tinkamai, gyvenimas turėtų būti lengvas. Turite daugybę pasitikėjimo ir išdidumo savo protiniams sugebėjimams. Mėgstate leisti laiką filosofuodami ir galvodami plačiomis ir bendrinėmis sąlygomis. Protas gali talpinti išmintingas istorijas, kadangi mokotės pastoviai ir tai ką išmokote išlaikote. Galite imtis detalaus parengimo arba išdidinti tiesą iki pageidaujamo laipsnio, tačiau esate aukštų principų žmogus, turintis aukštus elgsenos standartus. Į gyvenimą žiūrite optimistiškomis ir šviežiomis akimis. atviru tikėjimu suklestėjimo ir pasisekimo kompetencija. Venkite pataikavimo arba pūtimosi savo žiniomis. Tai ką žinote turėtų būti nediskutuotina, jog gyvenime panaudosite ar padarysite per mažai ar nedaug.
   
  Merkurijaus ir Saturno trigonas:
  Tai suteikia žmogaus natūrai praktiškumo ir geros disciplinos. Protavimo jėgos ir išlaikoma atmintis labai stiprios. Problemas gebate išspręsti lengvai, todėl kad naudojatės kiekvienu informacijos fragmentu, kurį tik turite. Skaičiavimuose ir meistrystėje esate labai tikslūs. Į gyvenimą žiūrite rimtai. Esate disciplinuoti ir gebate sulaukti pasisekimo bet kurioje srityje, kur tik vadybos įgūdžiai gali būti įdarbinti. Jumyse gerai pastebimas savarankiškumo pojūtis.Esate nelinkę meilikauti, tad kiekvienas komplimentas kurį padovanojate yra užtarnautas.
   
  Merkurijaus ir Veneros sekstilis: 
  Šis derinys nurodo mandagumą ir įgūdžius reiškiantis šnekamojoje ir rašytinėje kalboje. Dažnai šis aspektas nurodo literatūrinio pajautimo arba muzikinės kompozicijos talentą. Asmuo žinos, kaip meistriškai ir spalvingai išreikšti savo nuomonę, net nesiveliant į ginčus. Per prezentacijas reikšis rafinuotumas ir dažnai galima bus pastebėti, jog pozicija yra dokumentuojama tinkamai ir pateikiama taktiškai. Asmenybė yra linkusi bereikalingų dalykų į galvą neimti, priimti viską lengvai, ką kiti horoskopo faktoriai gali pasiūlyti.
  *Mieli žodžiai ir apibūdinamasis aprašymas. Artistiškumas daugybėje savo formų. Vidinis šilumos ir gerumo pojūtis ir galimybė išreikšti tai. Mielumas ir lengvumas būti kartu. Tobulas skonis literatūroje ir artistiniuose reikaluose. Harmoningumas.
   
  Merkurijaus ir Marso sekstilis:
  Šis aspektas suteikia protinės energijos ir aštrų intelektą. Esate geri strategai ir greičiausiai mėgaujatės protinių įgūdžių reikalaujančiais žaidimais tokiais kaip bridžas ar šachmatai. Greičiausiai turite labai gerus matematinius įgūdžius. Savo veiksmus planuojate atsargiai ir užbaigtai, ir būtent dėl šios savybės gerai atliekate darbus. Jūsų natūrai priskiriamas sprendžiamasis ryžtingumas. Jūs sakote tai ką ketinate daryti ir darote tai ką sakote.
  Merkurijaus ir Jupiterio sekstilis:
  Toks derinys nurodo intuityvų protą, kuris lengvai gali susidoroti su abstrakčiomis idėjomis. Jis yra palankus aukštųjų mokslų siekimui, ypač religinių, filosofinių ir mokslo srityse. Gebate išsireikšti labai sklandžiai. Kadangi esate susidomėję savo proto tobulinimu, tai kelionės į užsieni kelia jums simpatijas. Galite panaudoti savo intelektą, kad suteiktumėte žmonijai naudos.
   
  Merkurijaus ir Saturno sekstilis:
  Šis aspektas nurodo į gerai išvystytą intelektą. Veikdami esate sumanūs ir atsargūs. Reikaluose stengiatės išlikti nepaprastai gerai informuoti. Kuomet esate tikri dėl faktų, galite konstatuoti savo atvejus su jėga ir autoritetu. Jūsų protas yra labai disciplinuotas ir per visą gyvenimą gebantis kaupti ir auginti išmintį.
   
  Merkurijaus ir Urano sekstilis:
  Šis aspektas nurodo, kad asmens intelektualiniai gabumai yra žymiai aukščiau vidutinių. Esate budrūs, smalsūs, ir gerai apsišvietę daugelyje sričių. Su žodžiais elgiatės laisvai ir protingai. Tai gali leisti jums suklestėti kaip mokytojui, kadangi esate linkę savo išmintimi dalintis. Esate labai progresyvaus mąstymo ir išradingų idėjų asmuo. Protas visuomet judesyje, galvojantis apie save labai nepriklausomu būdu. Logiškos priežastys nugula į pasąmonę ir sprendimai ateina pas jus tiesiog akimirksniu. 
  *Aštrus, judrus protas, su paruoštu išradingumu. Greitai pagaunantis įžvalgas ir matantis naujus sprendimus. Kas liečia komunikavimo įgūdžius, moka genialiai prisiartinti. Natūralus fizinis taiklumas. Taip pat geros rankos. Kas liečia spontaniškumą, tai yra gyvenimo linksmybės.
   
  Merkurijaus ir Neptūno sekstilis:
  Šis aspektas suteikia intuityvias įžvalgas ir išradingą vaizduotę. Esate kūrybingi rašyme ir galite turėti daugiau nei praeinantį interesą fotografijoje, magijoje ar iliuziniuose dalykuose. Esate mąslūs ir meditatyvūs, dažnai turintys suplanuotas schemas ir būsimų įvykių eigą. Jūs suprantate, kad negalima priimti idėjų išoriškai vertinant, ir patikrinate kiekvieną dalyką detaliai. Jūs turite nepasotinamą smalsumą.
  *Didžiulis psichologinis talentas, gebėjimas jausti abstrakčiose protinėse srityse, ir atnešti tolimas idėjas į žemę. Visuomet ant vedamosios socialinio supratingumo keteros. Didžiulis užuojautos pojūtis ir tikras kitų žmonių supratimas.
   
  Merkurijaus ir Plutono sekstilis:
  Toks derinys nurodo aštrų mentalinį, protinį skvarbumą bei analitinį intelektą. Jūs galite suprasti neapčiuopiamas ir miglotas temas. Jūsų supratimas yra toks gilus, kad net iš savo patirties gaunate daugiau reikšmių nei kad suvokia kiti. Tai yra nuostabi padėtis bet kam, kurie sieja save su mokslu ar tiriamaisiais pomėgiais.
  * Mąstantis kiaurai, doras protas ypač tinkamas tyrimams. Gali matyti toliau, negu įprastos sąvokos leidžia religijos ir filosofijos srityse. Visuomet stengiatės prieiti prie dalykų dugno, pasinerti giliau už paviršutiniškumo ribų. Amžinybės pojūtis.
   
  Merkurijaus ir Šiaurinio Nodo sekstilis:
  Šis aspektas nurodo, kad jūsų komunikacinis funkcionavimas pateikia galimybes tam, kad būtų atskleistas jūsų likimas. Jūsų protiniai gebėjimai yra panaudojami palankiai. Esate gabūs protinės kompetencijos naudotojai, veiksmu pagrindžiantys savo likimą ir gyvenimo tikslus. Esate priderinti prie protinių tyrinėjimų tose sferose, kurios atrodo nepažįstamos ir nurodo naujas kryptis bei iššūkius. Jūs dažnai galite pastebėti, kaip kylančios galimybės ateina tam kad jus pamokytų, leistų apgalvoti ar pakalbėti apie dalykus, kurie telpa į jūsų tikslų ir gyvenimo krypties rėmus. Galite jausti keistus protinius potraukius konkrečioms temoms ir sritims, kurios vėliau tampa svarbūs gyvenimo elementai suformuojantys jūsų sielą. Šis Merkurijaus ir Šiaurinio Nodo aspektas gali apreikšti padidintą galimybių supratimą tam, kad gyvenime judėtumėte į priekį, veikdami keliuose įmanomuose lygmenyse. Taip pat jūs galite dažnai išgirsti apie tokias galimybes.
  Jeigu merkurijus turi sunkų aspektą su kita planeta, šis sekstilis nurodo, kad turite galimybę sumažinti stresą, kuris yra asocijuojamas su sunkiu aspektu. Kuomet patiriate protines streso problemas, arba problemas su komunikavimu, dažnai galite sukelti likimo pojūčius arba prisiminti savo gyvenimo užduotis tam, kad padėtumėte sau sumažinti šį protinį stresą.
  Trancendentinis Potencialas
  Merkurijaus sekstilio ir Šiaurinio Noso trancendentinis potencialas yra realizuojamas, kuomet priimate galimybes pritaikyti savo protą problemoms, skirtoms gyvenimo tikslams ir likimui spręsti. Tuomet jūs prieinate prie aukšto filosofinio ar dvasinio krypties supratingumo į kurią esate šaukiami gyvenimo siekio. Galiausiai jūs suvokiate, kad jūsų didžiausias likimas įtraukia intelekto suderinimą su pačiu intelektu tam, kad galėtumėte peržengti protinės srities savokų ribas.
  Nesaugumas
  Kadangi jaučiatės viduje nesaugiai, pasirinkote siekti tik tų galimybių, kurios įtraukia jūsų protinius veiksmus ar komunikavimą, kurį suprantate kaip asmeninių interesų stumimą į priekį. Tačiau jūs savo naudingąjį potencialą apribojate, veikimu tarp jūsų proto ir naujų galimybių tyrinėjimo, pasirinkdami eiti tik į tą teritoriją, kuri jums jau yra pakankamai žinoma. Prie viso šito jūs dar apsiribojate tiktais savo proto panaudojimu, tariamai jūsų pačių savanaudiškų interesų naudai. Galite jausti, kad per savo protingumą ir įžvalgumą įgijote didingą sandėrį, tačiau dvasiškai praradote žymiai daugiau, negu įgijote.
   
  Merkurijaus ir Marso kvadratūra:
  Šis derinys prideda per didelio aktyvumo ir energingo proto aspektus. Galite tapti perkaitę, mėgstantys pasiginčyti, ir laikytis šališko, partizaniško požiūrio. Saugoti nuo to kas ateina, jau padarius išvadas, dar nepaskyrus visiems faktams ir požiūriams dėmesio. Jums patinka argumentai ir debatai. Reikėtų įsidėmėti tai, kad jūsų nuosprendis ne visuomet būna teisingas. Netgi kuomet grindžiatės teisinga informacija, gali būti, jog dar negavote visų reikalingų faktų teisingai išvadai pateikti. Šis aspektas gali suteikti pastovų galvos skausmą ir nervinius sutrikimus.  Būtina išmokti kantrybės ir šnekamosios kalbos susilaikymo gerųjų savybių, kadangi šie bruožai nėra įgimti.
   
  Merkurijaus ir Jupiterio kvadratūra:
  Kvadratūra tarp Merkurijaus ir Jupiterio parodo tendenciją smagintis idėjomis iki pernelyg grandioziško realizacijai lygmens. Esate pernelyg optimistiški ir skubate dėti pastangas į projektus, kurie yra anapus jūsų galimybių ribos. Dažnai esti skirtumo tarp jūsų įsitikinimų ir tikrosios tiesos. Esate linkę nuspręsti impulsyviai, atlikdami sprendimus su nepakankamai informacijos. Detalės pasimeta procese. Būkite atsargūs, kad nepražiūrėtumėte savo veiksmuose negatyvaus potencialo. Turėsite sutelkti dėmesį į klausymąsi, kadangi tai jums yra tikras iššūkis. Kartais ši kvadratūra parodo nemėgimą ar mentalinius blokus nukreiptus į religiją ar filosofinį mąstymą.
     
  Merkurijaus ir Saturno kvadratūra:
   Šis derinys parodo mentalinius suvaržymus ir stiprius prisirišimus prie tradicinio mąstymo būdų. Protiniai procesai yra pesimistinėje pusėje. Jūs jaudinatės pernelyg daug,  dažniausiai dėl nereikšmingų detalių. Daug rūpinatės siekdami gyvenime sėkmės arba nesulaukę jos. Jūsų lavinimasis galėjo būti griežtas ir drausmingas, atitinkantis tradicines doktrinas. Dėl šios įtakos išlieka tendencija, puoselėti nustatytą tvarką ir priešintis pokyčiams.
  Merkurijaus ir Urano kvadratūra:
  Šis derinys pagreitina nuovoką ir intuiciją. Kartais verždamiesi būti nepriklausomi, galite tapti nepastovūs. Kalba gali tapti sarkastiška ir stačiokiška, ir protinės energijos gali būti iššvaistytos per temperamentą. Dievinate sąmojingus proto mūšius ir stosite į priešingą pusę praktiškai dėl bet kurių argumentų, ir tai darysite vien dėl linksmumo. Jūsų nepriklausomybė ir protinės galios gali paversti jus mąstysenos lyderiu, kuomet išmokstate nusimesti nuo pečių visas nuolaužas.
   
  Merkurijaus ir Neptūno kvadratūra:
  Ši kvadratūra nurodo, kad jūsų vaizduotė dažnai atsiduria loginio mąstymo kelyje. Tai suteikia šiek tiek išsiblaškymo. Gali nesinorėti prisiimti atsakomybę, matyti polinkis ištrūkti nuo tikrovės. Aspektas tinkamas mentalinių energijų sutelkimui ir pasiruošimas susidurti su varžybomis. Reikalingas atsargumas ir konservatyvumas, ypač su romantiškaisiais sąjungininkais, kadangi vaizduotė gali krėsti gudrybes netgi pačiam jungties savininkui.
   
  Merkurijaus ir Šiaurinio Nodo kvadratūra:
  Merkurijaus ir Šiaurinio Nodo kvadratūra:
  Jūsų protinis ir komunikacinis funkcionavimas atitraukia jus nuo jūsų likimo atskleidimo, ir talentų bei resursų, kurie yra suvešėję praeityje. Šis aspektas nurodo abu: ir tai kad esate skatinami siekti savo likimo ir paveldo išsaugojimo, tačiau nei vienas iš šių gyvenimo procesų nėra harmoningas jūsų protinei natūrai. Tad protiškai galite būti sutrikę ar neramūs, jausdami poreikį realizuoti opozicinius potencialus. Panaudojate žymų kiekį psichinės energijos tam, kad stabilizuotumėte savo ir apgintumėte intelektą nuo būtinybės vykdyti iš esmės skirtingas kryptis. Greičiausiai stengsitės atskirti savo protą nuo jus supančio tiek įgimtų ar potencialių gabumų vystymo. Taigi abi šio gyvenimo kryptys lieka neišsivysčiusios.
  Iš kitos pusės, kadangi sutelkėte savo energijas į protinį/bendravimo funkcionavimą, negu kad į Šiaurinio Nodo nurodomą veikimą, galite turėti gerai išvystytą intelektą ir įspūdingus bendravimo įgūdžius. Kaip bebūtų, jūsų protiniams bendravimo įgūdžiams trūksta konteksto bei turinio, arba pagrindimo remiantis savo psichologine praeitimi, arba orientavimosi į jūsų dvasinę ateitį. Į proto areną įdedant tiek daug energijos, galėjote ištobulinti savo sielą arba visai kristi joje. Analitiniai ir bendravimo gabumai jumyse gali būti stipriausia jūsų asmenybės vieta. Kaip bebūtų, galite būti įsispaudę į ginamuosius mechanizmus arba įkalinti apribojimuose, sukurtuose sulaikyti jus nuo klajojimo po praeitį arba ėjimo link jūsų likimo. 
  Trancendentinis Potencialas
  Trancendentinis potencialas Merkurijaus ir Mėnulio Nodo kvadratūroje yra realizuojamas, kuomet būdami smarkiai įsijautę į savo protinių gabumų vystymą, galiausiai prieinate, prie gyvenimo tikslo intelektualios realizacijos, ir prie turimų įgimtų resursų, padedančių vystyti šiuos tikslus. Tuomet atrandate, kad jūsų protas yra įrankis, tačiau ne aukščiausias tikslas ar siekis. Iš tiesų jūsų gyvenimo užduotis slypi kryptyje, kuri labai skiriasi nuo (ir dažnai konfliktuoja su) protiniu susižavėjimu. Kaip bebūtų, prijungdami savo protą, konfliktą galite sumažinti. Jūs gebate naudotis ne tik protiniais gabumais, tiek pat gerai kaip ir savo intelektu, tam kad dirbtumėte užsibrėžto tikslo linkme, kuris nepastato intelekto vaidmens į pirmo svarbumo poziciją.
  Nesaugumas
  Jūsų protiniai ir komunikaciniai gebėjimai pasąmonėje yra išbandomi būtinybe mobilizuoti savo resursus ir vykdyti gyvenimo tikslą. Kaip bebūtų, kadangi esate vidumi nesaugūs, bijote kad šiuose išbandymuose patirsite nesėkmę ir tokiu būdu jūsų atsakymas tampa išvis nebandymas. Dėl savo proto ir intelekto esate pasąmonėje susimąstę, taip pat ir dėl savo gebėjimų bendrauti su kitais. Kadangi jūsų mąslumas yra negatyvus, pagrinde tai duoda žemesnės padėties komplekso vystymosi rezultatą. Šis žemesnės padėties kompleksas toliau slopina jus, dėl intelektinės ir bendravimo jėgos, kad nebūtų adekvačiai išvystytos ir jūsų protas atrodytų silpnas. Dėl to, jūs patiriate nesėkmę vystant savo įgimtuosius resursus bei talentus, bei taipogi patiriate nesėkmę pradedant gyvenimo tikslų ir siekių paieškas.  
   
  Merkurijaus ir Saturno opozicija:
  Šis derinys nurodo į konservatyvų ir tradicinį mąstymą. Jūs esate linkę į depresiją ir protinį nerimą, ir tokia tendencija, visur ieškoti tamsiosios dalykų pusės, kartais neleidžia pastebėti galimybių. Esate pernelyg savimi pasitikintys ir linkę tapti siauro mąstymo žmonėmis.Esate ambicingi siekdami intelektualaus pripažinimo, tačiau galite netikėtai susidurti su daugybę kliūčių, siekdami viso šito.Galite būti labai inteligentiški, tačiau vis dar puoselėdami nepasitikėjimą savimi, kas liečia jūsų protinius gabumus ir potencialą.
   
  Merkurijaus retrogradiškumas suteikia asmeniui platesnės perspektyvos atspindint ne tik savo esamus bruožus bet ir praeitį. Merkurijus atsakingas apie tai, kaip bendraujame ir dalykus suprantame. Tai sukuria papildomą domėjimąsi savo praeitimi ir išgyventų įvykių peržiūrėjimą ir kapstymąsi juose. Šie žmonės yra labai pasimetę ir baimingi, nepadaryti kažką blogai, ir visuomet stengiasi gauti geriausius vertinimus, kadangi yra labai atsargūs dėl to, kaip atsakys į klausimus ar atliks mentalines užduotis. Savo kalbas ir pasisakymus retrogradinis Merkurijus gali atidirbinėti iki beprotiško atsidavimo ir kruopštumo. Jie nenori pasakyti ką nors kvailo ar ką nors įžeisti bei šnekėti niekus ne jiems. Ši baimė, kad jie padarys kažką negerai juos ir skatina siekti tobulumo ir tuo pačiu skaitoma, kaip negatyvi tendencija, kadangi verčia juos mąstyti labai daug ir pastoviai save teisia. Jie mąsto labai daug netgi bendraudami ir prieš duodami atsakymus dar kelis kartus permąsto galimas eigas, kuris atsakymo kelias reikalingiausias. Retrogradiškumas padidina atsargumą ir priverčia juos mokytis dalykus 10 kartų užuot kelis. Tai geras dalykas, jeigu yra pažystama šviesioji Merkurijaus pusė. Būstas nurodo, kurioje vietoje reikšis šis aspektas.


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account