Žiurkė

  ŽiurkėKAIP ŽIURKEI PRISIVILIOTI MEILĖS SĖKMĘ

  Žiurkės metai 1912 1960 1924 1972 1936 1984 1948 1996

  Pirmasis kinų Zodiako ženklas yra Žiurkė. Šio ženklo prigimties elementas - vanduo. Žiurkės pa­ros laikas tarp 23:00 ir 1.00. Sakoma, kad gimę vidurnaktį į pasaulį įžengė Žiurkės valandą.

  Žiurkės kompaso kryptis yra 337,5 ir 7,5 laips­nių ruože. Ši atkarpa tenka šiaurės krypčiai, kaip pavaizduota viršuje, kompaso diagramoje, paženklintoje žiurkės atvaizdu. Namuose šis sektorius užima trisdešimties laipsnių kampo plotą ir yra laikomas itin palankiu Žiurkės metais gimusiems gyventojams. Kai kurie Žiurkės metai čia išvardyti, tačiau metų pradžia nepatikslinta pagal kalendorių. Jei esate gimęs kuriais nors iš tų metų sausio mėnesį, gali būti, kad priklausote ne Žiurkės metams, o ankstesniems - Šerno metams. Kita vertus, galbūt esate Žiurkė, jei gimėte kitų metų sausį.

  Žiurkės metais gimę meilės bei santykių sėkmę gali paskatinti keletu būdų. Namų sektoriui, patenkančiam į čia minėtų laipsnių ruožą, parinkite žiurkės atvaizdą. Jis sustiprins jūsų buvimą namuose, ypač laimingoje pusėje. Be to, šiaurinę pusę galite papuošti drakono arba beždžionės atvaizdais.

  Šią vietą galima skatinti vandens simboliu, nes vanduo yra jūsų gyvūno ženklo prigimties elementas. Vis dėlto šis simbolis gali atnešti netikusią sėkmę, jei jūsų sektorius (šiaurė) turi tam tikrą trūkumą-pavyzdžiui, jame įrengtas tualetas ar virtuvė. Šios patalpos neigiamai veikia jūsų asmeninę zoną.

  Žiurkės ženklo atstovams itin sėkmingais laikomi dar du sektoriai. Jie atitinka Drakonui ir Beždžionei būdingus sektorius. Drakonui priklau­so rytų ir pietryčių kryptis, o Beždžionei - vakarų ir pietvakarių.

  IDEALI PORA TIPIŠKOMS ŽIURKĖMS

  Beždžionės metai Drakono metai

  1920 1968 1916 1964

  1932 1980 1928 1976

  1944 1992 1940 1988

  1956 2004 1952 2000

  Beždžionė — nesibaigianti "polka su ragučiais" ir širdies džiaugs­mas. Šios viena kitą puikiai atitinkančios asmenybės drauge smagiai leidžia laiką. Išdaigoms nusiteikusi Beždžionė laukia apsukrios Žiurkės paramos. Panirusios į materialistinį pasaulį, jos abi pripažįsta vienodas vertybes ir siekia tų pačių aukštumų. Abi žavisi viena kitos apsukrumu bei veiklos metodais ir iš širdies sveikina ką nors pasiekus. Nė per sprindį nenusileidžiantis abiejų protas ir išradingumas skatina dar labiau bendradarbiauti ir artimiau sutvirtinti dangišką sąjungą. Abi atlaidžios viena kitos silpnybėms. Pokštauja ta pačia kalba, siekia tų pačių tikslų ir suteikia viena kitai pasitikėjimo. Dviese jos gali toli nueiti.

  Žiurkės prigimties elementas yra vanduo, o Beždžionės - metalas. Sakoma, kad elementų sąveikos cikle metalas kuria vandenį. Tai lemia abipusę paramą. Šioje sąjungoje Beždžionė palaiko Žiurkę. Atvirai kalbant, Žiurkė linkusi Beždžionę išnaudoti. Kadangi jos jaučia viena kitai simpatiją, tai Beždžionė iš visų jėgų stengiasi paremti svyruojantį Žiurkės pasitikėjimą bei išguiti įvairiausias jos baimes. Kitaip tariant, Beždžionė suteikia jėgų Žiurkei. Šios poros lyties priklausomybė ženklui neturi jokios reikšmės. Metalo prigimties Žiurkės ir žemiškosios Beždžionės sąjunga praturtina Žiurkę metalo (puikus derinys), o Beždžionę - žemės elementu (truputį blogiau). Metalo Žiurkės ir vandens Beždžionės junginys yra idealus: abiejų horoskopų dangiškieji kamienai ir žemiškosios šakos dera be priekaištų.

  Drakonas - gurmano vertas kąsnis per vestuvių puotą. Ši sąjunga vienija vitališkąją Drakono energiją ir Žiurkės sumanumą. Abu sėkmingai atskleidžia vienas kito stipriąsias savybes bei sugebėjimus. Žiurkę žavi ir į savo sūkurį įtraukia Drakono dinamiškumas, ji mielai semiasi įkvėpimo ir jėgų iš kunkuliuojančios Drakono energijos bei entuziazmo. Šie pozi­tyvūs syvai mažina jo arba jos netikrumo keliamą nerimą. Abu gaubia abipusis pasitikėjimas, pavyduliavimas jiems svetimas. Drakonui labiau rūpi visuma. Jis linkęs nuobodžias smulkmenas palikti gabiai ir išradingai Žiurkei. Drakono gudrybės stoką su kaupu kompensuoja sumanesnė Žiurkės prigimtis. Jiems lemta sukurti išties širdį glostančią porą.

  Žiurkės prigimties elementas yra vanduo, o Drakono - žemė. Laikoma, kad elementų sąveikos cikle žemė valdo vandenį, nors drauge žemė ir vanduo sudaro būtinas sąlygas augalams įsišaknyti ir stiebtis. Vis dėlto sprendžiamasis balsas priklauso Drakonui, jis turėtų būti viršesnis partneris. Žiurkė privalo Drakoną gerbti ir visaip jį skatinti, girti, jam pritarti. Ji gana noriai imasi šio kiek pataikūniško vaidmens, kadangi juos vienija abipusė simpatija.


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account