Jautis

  JautisJAUČIO METAIS GIMUSIŲ ŽMONIŲ MEILĖS ENERGIJA

  Jaučio metai 1913 1961 1925 1973 1937 1985 1949 1997

  Jautis yra antrasis kinų Zodiako ženklas. Šio ženklo prigimties elementas - žemė. Jaučio paros laikas tarp 1.00 ir 3.00. Sakoma, kad šiuo metu gimę į pasaulį įžengė Jaučio valandą.

  Jaučio kompaso kryptis yra 7,5 - 37,5 laipsnių ruože. Ši atkarpa tenka šiaurės ir šiaurės rytų krypčiai, kaip pavaizduota kompaso diagra­moje^ paženklintoje jaučiu, ir užima 30 laipsnių kampo plotą. Ši namų vieta laikoma itin palankia tiems gyventojams, kurie gimė Jaučio metais - kai kurie jų čia nurodyti. Tačiau metų pradžia nepatikslinta pa­gal mėnulio kalendorių. Jei esate gimęs kuriais nors iš šių metų sausio mėnesį, gali būti, kad priklausote ne Jaučio metams, o ankstesniems-Žiurkės metams. Kita vertus, galbūt esate Jau­tis, jei gimėte kitų metų sausį.

  Jaučio metais gimę santykių, meilės ir Šei­mos sėkmę gali paskatinti keletu simbolinių priemonių.

  Jaučiui atstovaujančiame sektoriuje pastatykite "norų karvę". Parinki­te molinį, krištolinį ar iš kitos medžiagos, įkūnijančios žemės elementą, pagamintą karvės arba jaučio atvaizdą.

  Galite šią vietą paskatinti bet kokiu žemės elemento simboliu, nes žemė yra jūsų gyvūno ženklo prigimties elementas. Be to, įrenkite ten ryškų apšvietimą.

  Dar du sektoriai laikomi itin sėkmingais Jaučiui. Jie atitinka Gyvatės ir Gaidžio metų ženklus. Gyvatei priklauso pietų ir pietryčių kryptis, o Gaidžiui - vakarų.

  MEILĖS STRĖLĖS NEPALENKIAMAI JAUČIO DAMAI IR TVIRTAM JAUČIUI

  Gaidžio metai Gyvatės metai

  1921 1969 1917 1965

  1933 1981 1929 1977

  1945 1993 1941 1989

  1957 2005 1953 2001

  Sąjunga su Gyvate patikima. Santykiai abiem pusėms naudingi. Stiprų ir prieraišų Jautį kaip magnetas traukia gundanti ir ambicinga Gyvatė, kuriai savo ruožtu Jaučio jėga atrodo patraukli ir nuramina. Juodu džiaugiasi sąjungos jėga, kuri sulieja abiejų sielų upes į vieną tėkmę, o parama vienas kitam metams bėgant stiprina santykius. Landžio­ji Gyvatė vadovauja Jaučiui, tačiau Jautis gali pasigirti didžiais laimėji­mais viešumoje, nors ir amžinai jam lemta likti Gyvatės kerų galioje. Jų santykių neveikia pašaliniai veiksniai, o įsipareigojimas, kuriuo jie apdo­vanoja vienas kitą, yra tvirtas. Šią meilės kupiną partnerystę laikas daro dar tauresnę.

  Gyvatės prigimties elementas yra ugnis, o Jaučio - žemė. Elementų sąveikos cikle ugnis sukuria žemę. Kaip matyti, viena stichija maitina kitą. Gyvatei lemta paremti Jautį. Jautis net gali pradėti Gyvatę sekinti, nebent jam (jai) pavyktų papildyti ugnies atsargas ar susilaukti medžio pagalbos. Juodviem dalijantis abipuse simpatija, Gyvatė džiaugiasi antrojo smuiko partiją greta Jaučio. Nenuostabu, kad Jautis yra pametęs galvą dėl Gyvatės.

  Gaidys - idealus partneris. Dvi galvos, atsuktos į tą pačią pusę! Tai praktiškos, stoiškos asmenybės, pasirengusios aukotis dėl aukštesnių tikslų. Abu jie trokšta, kad jų santuokos liepsna negestų. Jų namuose viskas klostosi puikiai - baldų bei interjero dizainą lemia darbšti Gaidžio ranka ir žemiška Jaučio akis. Kantrus Jautis susitaiko su Gaidžio polinkiu vadovauti, o pragmatiškas Gaidys įvertina patinginiauti mėgstančio Jaučio išsisukinėjimą. Gaidys supranta^ kad Jautis protauja, ir pripažįsta, kad jo skubinti nevalia. Tai ilgalaikis ir sėkmingas abipusis įsipareigojimas.

  Jaučio prigimties elementas yra žemė, o Gaidžio - metalas. Elementų sąveikos cikle žemė sukuria metalą. Akivaizdu, kad viena pusė palaiko kitą, o šiuo atveju Jautis yra Gaidžio ramstis. Lydimas abipusės jų simpatijos, Jautis mielai padeda Gaidžiui, o Šis neatsisako pagalbos. Tikėtina, kad aukštai skrajojantį Gaidį lydi Jaučio odės.


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account