Tigras

   TigrasTIGRO METAIS GIMUSIŲ ŽMONIŲ MEILĖS ENERGIJA

  Tigro metai

  1914 1962
  1926 1974
  1938 1986
  1950 1998

  Tigras yra trečiasis kinų Zodiako žen­klas. Šio ženklo prigimties elementas - me­dis. Tigro paros laikas tarp 3.00 ii" 5.00 ryto. Sakoma, kad šiuo laiku gimę į pa­saulį įžengė Tigro valandą.

  Tigro kompaso kryptis yra 37,5 ir 67,5 laipsnių ruože. Ši atkarpa tenka rytų ir šiaurės rytų pasaulio krypčiai, kaip pavaizduota kompaso diagramoje, paženklintoje tigro atvaizdu.

  Toji namų dalis, kuri atitinka viršuje pavaizduotą 30 laipsnių kampą, yra Tigrui sėkmingas sektorius. Jis laikomas itin palankiu visiems Tigro metais gimusiems namų gyventojams. Čia surašyti Tigro metai, tačiau metų pradžia nepatikslinta pagal Mėnulio kalendorių. Jei gimėte kuriais nors iš šių metų sausio mėnesį, tikriausiai priklausote ne Tigro metams, o ankstesniems-Jaučio. Kita vertus, galbūt esate Tigras, jei gimėte kitų metų sausį.

  Palankią savo jausmų romanikos ir meilės sėkmę Tigro metais gimę gali paskatinti keletu būdų.

  Namų sektorių, esantį čia minėtų laipsnių ruože, puoškite tigro atvaizdais. Tigro asmenybę veiks chi, kurį paskatinti galite dekoratyvio­sios keramikos dirbiniais ar paveikslais. Ypač tinka medinės tigro skulp­tūrėlės, nes jos skatina medžio elementą, todėl yra naudingos. Metaliniai vėjo varpeliai čia netinka.

  Šį sektorių galite paskatinti bet kokiu medžio elemento simboliu, nes tai jūsų gyvūno ženklo prigimties elementas. Vis dėlto šis simbolis atneš netikusią sėkmę, jei jūsų sektoriuje (t.y. rytų ir šiaurės rytų pusėje) bus įrengtas tualetas ar virtuvė. Šių patalpų įtaka jūsų asmeniniam sektoriui bus neigiama.

  Arklio ir Šuns metus atitinkantys sektoriai susiję su dar dviem zonomis, kurios laikomos itin sėkmingomis Tigrui. Arkliui priklauso pietų kryptis, o Šuniui - vakarų ir šiaurės vakarų.

  NUOSTABAUS TIGRO GYVENIMO PALYDOVAI
  Arklio metai Šuns metai

  1918 1966 1922 1970
  1930 1978 1934 1982
  1942 1990 1946 1994
  1954 2002 1958 2006

  Meilė gali suvesti su Arkliu - aistros ugnikalnis įkaitins sėkmės versmę. Arklys ir Tigras - giminiškos sielos. Šios impulsyvios, nerimas­tingos, energingos asmenybės puikiausiai sutaria, gerai supranta viena kitos temperamentą. Arklys ir Tigras barasi bei ginčijasi, bet viską atperka jų aštrus humoras. Tai du liepsningi ir įnoringi charakteriai. Abu vienodai gerai jaučiasi keliaudami Sacharos dykuma ir kopdami į Nepalo kalnus.

  Šios dvi laisvos dvasios nepasiduoda jokiems įprastų normų pančiams. Abudu paremia vienas kitą savo vidine, savita drąsa. Jie patiria nuostabių nuotykių. Gyvenime abiem tenka rizikuoti, jų meilė nutvieksta aistra, kurią tik jie vieni supranta. Tai aukšta įtampa ir vibruojantys santykiai.

  Arklio prigimties elementas yra ugnis, o Tigro - medis. Elementų sąveikos cikle medis sukuria ugnį. Akivaizdu, kad viena pusė palaiko kitą, o šiuo atveju Tigras yra ne tik Arklio ramstis, bet ir santykių energijos šaltinis bei širdis. Jų abipusė simpatija kursto Tigro entuziazmą, kartu papildydama vidinius išteklius ir stiprindama ryžtą.

  Su Šunimi gyventi puiku. Šiuo atveju tenka kalbėti apie visų mėgstamą Šunį ir nė kiek ne mažiau žavų Tigrą. Abu labai įnoringo būdo ir gali ne juokais įtūžti, tačiau kai jie nėra kartu, abipusė simpatija išlenda kaip yla iš maišo. Nors jie pavargsta vienas nuo kito, tačiau nuovargis niekada ilgai netrunka. Šuo supranta audringą Tigro prigimtį ir džiaugiasi galėdamas pataikauti. Savo ruožtu Tigras puikiai perpranta altruistą ir apdairų Šunį ir nevengia kartkartėmis pabūti pavaldiniu. Jų santykiai kupini abipusės pagarbos. Nuožmus Tigras, atsidūręs Šuns pašonėje, virsta miela katyte. Tai labai jausmingas ryšys.

  Šuns prigimties elementas yra žemė, o Tigro - medis. Elementų sąveikos cikle medis valdo žemę. Akivaizdu, kad viena pusė bendraujant dominuoja, šiuo atveju Tigras visuomet tvirtai laiko vairą. Šuo nepriešta­rauja. Abipusė jų simpatija sušvelnina Tigro charakterį, o Šuo noriai vėliavą perduoda į Tigro rankas.


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account