Triušis

   Pilkas triušis, kiškis

  TRIUŠIO METAIS GIMUSIŲ ŽMONIŲ MEILĖS ENERGIJA

  Triušio metai

  1915 1963
  1927 1975
  1939 1987
  1951 1999

  Triušis yra ketvirtasis kinų Zodiako žen­klas. Šio ženklo prigimties elementas - me­dis. Triušio paros laikas tarp 5.00 ir 7.00valandos ryto. Sakoma, kad tokiu metu gimę į pasaulį įžengė Triušio valandą.

  Triušio kompaso kryptis yra 67,5 ir 97,5 laipsnių ruože. Ši atkarpa tenka rytų krypčiai, kaip parodyta kompaso diagramoje, paženklintoje Triušio atvaizdu, užima 30 laipsnių plotą, kuris laikomas ypač palankiu visiems būsto gyventojams, gimusiems Triušio metais: kai kurie jų čia nurodyti. Tačiau metų pradžia nepatikslinta pagal Mėnulio kalendorių. Jei esate gimę kuriais nors Triušio metais sausio mėnesį, tikriausiai priklau­sysite ne Triušio metams, o ankstesniems - Tigro. Kita .vertus, galite būti Triušis, jei gimėte kitų metų sausį.

  Palankią meilės sėkmę galima paskatinti keletu simbolinių priemonių.

  Į čia minėtų laipsnių ruožą patenkantį namų sektorių puoškite triušio atvaizdais. Prigimtinę šios vietos energiją paskatinsite medinėmis triušiukų statulėlėmis arba drožiniais. Tik nepalikite triušio vieno-visada laikykite poreles!

  Šį sektorių galite sužadinti bet kokiu medžio elemento simboliu, nes medis yra jūsų gyvūno ženklo prigimties elementas. Vis dėlto jei rytinia­me sektoriuje įrengtas tualetas ar virtuvė, tai pritrauks nesėkmių. Šių patalpų įtaka jūsų asmeniniam sektoriui yra neigiama.

  Avies ir Šerno metus atitinkantys sektoriai susiję su dar dviem zonomis, kurios yra sėkmingos Triušiui. Aviai priklauso pietų ir pietvaka­rių kryptis, o Šernui - šiaurės ir šiaurės vakarų.

  TRIUŠIAI: SKAISTUOLĖ IR LIPŠNUOLIS

  Avies metai Šerno metai

  1919 1967 1923 1971

  1931 1979 1935 1983

  1943 1991 1947 1995

  1955 2003 1959 2007

  Meilė su Avimi: pradžia silpna, bet santykiai tvirti. Tai dviejų puikiai derančių balsų duetas. Paslaptinga Avis atveria savo širdį suma­niam diplomatui Triušiui, o šis iššniukštinėja po devyniomis spynomis užrakintus Avies talentus, iš kurių išsiskiria talentas globoti ir mylėti. Drąsiai ir motyvuotai gebantis kalbėti Triušis atskleidžia visas geriausias Avies savybes. Drauge jie darniai bendradarbiauja ir daug pasiekia kurda­mi jaukius, meilės sklidinus namus. Triušis moka išblaškyti Avies liūdesį

  ir melancholiją, suteikdamas savo antrajai pusei šviesos ir pasitikėjimo. Avies prigimties elementas yra žemė, o Triušio - medis. Elementų sąveikos cikle medis valdo žemę. Šioje sąjungoje vadovauja Triušis. Tai geras ženklas, nes Triušis išryškina geriausias Avies savybes, o jo vado­vaujanti ranka mūvi nematomą šilkinę pirštinę - Triušis lieka užkulisiuose.

  Triušis ir Šernas - idealūs partneriai. Šis atvejis liudija, kad priešin­gybės traukia viena kitą: triukšmingas ir šiurkštokas Šernas gerai jaučiasi greta tylaus, ir subtilaus Triušio. Šernas naudojasi savo raumenimis ir jėga, o Triušis sprendžia problemas pasitelkdamas savo sumanumą. Vis dėlto abu mąsto panašiai ir siekia gyvenime tų pačių dalykų. Tik skirtin­gais keliais artėja prie savo tikslų, tačiau susitikę sulimpa tarsi dvi vienodo daikto pusės. Jie jaučia vienas kitam simpatiją, o atradę raktą nuo vienas kito talentų skrynelės, tampa draugais. Jų tandemas puikus: kai Triušis kur nors nuošaly tvarko savo reikalus, Šernas stengiasi būti dėmesio centre. Abu siekia atskleisti gerąsias vienas kito savybes, o jei kuris suklumpa, kitas visada yra greta - ištiesia pagalbos ranką ir paremia tvirtu petimi.

  Šerno prigimties elementas yra vanduo, o Triušio - medis. Elementų sąveikos cikle vanduo sukuria medį. Akivaizdu, kad tokioje poroje vienas jų yra kito burė ir vėjas. Šįkart Šernas laikomas itin vykusiu Triušio partneriu. Tai lemia jų sąjungai gerą kryptį.


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account