Drakonas

   DrakonasDRAKONO METAIS GIMUSIŲ ŽMONIŲ MEILĖS ENERGIJA

  Drakono metai

  1916 1964
  1928 1976
  1940 1988
  1952 2000

  Penktasis kinų Zodiako ženklas yra Drakonas. Šio ženklo prigimties elementas mė. Drakono paros laikas yra tarp 7.00 ir 9.00 ryto. Sakoma, kad tuo laiku gimę į pasaulį įžengė Drakono valandą.

  Drakono kompaso kryptis yra 97,5 ir 127,5 laipsnių ruože. Ši atkarpa tenka rytų ir pietryčių krypčiai, kaip pavaizduota kompaso diagramoje, paženklintoje drakonu, užima 30 laipsnių kampo plotą ir yra laikoma labai sėkminga visiems, gimusiems Drakono metais ir gyvenantiems tame namų plote. Kai kurie Drakono metai čia nurodyti, tačiau metų pradžia nepatikslinta pagal Mėnulio kalendorių. Jei esate gimę kuriais nors iš tų metų sausio mėnesį, gali būti, kad priklausote ne Drakono metams, o ankstesniems - Triušio metams. Kita vertus, galite būti ir Drakonas, jei gimėte kitų metų sausį.

  Yra keletas jūsų gyvūno ženklo simbolikos skatinimo būdų, kuriais galite pakurstyti palankią savo meilės sėkmę.

  Parinkite drakono atvaizdų tai namų zonai, kuri patenka į čia nuro­dytų laipsnių ruožą. Šios vietos prigimtinę energiją paskatinsite moliniais, porcelianiniais, krištolo drakonais. Ten galite pakabinti drakono paveikslą ar bet kokį Žemės elemento simbolį, nes€ tai jūsų gyvūno ženklo prigim­ties elementas. Tačiau tai padarę susilauksite nesėkmių, jei namuose rytų k pietryčių pusėje įrengtas tualetas ar virtuvė. Šių patalpų poveikis bus neigiamas ir pridarys jums bėdų.

  Du sektoriai, itin sėkmingi Drakono metais gimusiems žmonėms, atitinka Beždžionės ir Žiurkės metus. Beždžionei priklauso vakarų ir pietvakarių kryptis, o Žiurkei - šiaurė.

  DRAKONĖS ŽAVESYS IR DRAKONO LIEPSNA

  Beždžionės metai Žiurkės metai

  1920 1968 1912 1960

  1932 1980 1924 1972

  1944 1992 1936 1984

  1956 2004 1948 1996

  Drakono ir Beždžionės meilė atskleidžia geriausias abiejų savy­bes. Drakono ir Beždžionės susiliejusiai energijai ir atkakliam ryžtui niekas negali prilygti. Šokiruojantiems Drakono planams noriai pritaria ir juos paremia Beždžionė. Kai reikalai pakrypsta į blogąją pusę, o to negalima išvengti, Beždžionės suktumas ir įžvalgumas padeda rasti išeitį. Drakoną žavi, tiesiog užburia Beždžionės išradingumas, o ši savo ruožtu negali atsistebėti Drakono drąsa ir jėga. Ši pora kovoja su savo skriaudė­jais, juolab kad abipusė jų simpatija paverčia juos tikrais kraujo broliais. Tvarkydami reikalus, abu padeda atskleisti geriausias vienas kito savybes. Mylėdami dovanoja vienas kitam įkvėpimą ir širdies virpulį. Kai Drako­nas ir Beždžionė kartu, jie nenugalimi.

  Drakono prigimties elementas yra žemė, o Beždžionės - metalas. Elementų sąveikos cikle žemė sukuria metalą. Todėl vienas jų palaiko kitą. Šioje sąjungoje Drakonas paremia Beždžionę. Tiesą sakant, Beždžionė gali Drakoną "išgręžti", nebent jis laiku papildys savo medžio atsargas arba susilauks ugnies pagalbos. Vis dėlto juos vienija abipusė simpatija.

  Žiurkė - Drakono sielos bičiulė ir puikios santuokos partnerė.

  Gyvybe kunkuliuojanti Drakono energija papildo Žiurkės sumanumą. Jie sustiprina vienas kito galias ir prigimtį. Drakono žavesys, entuziazmas ir viską vainikuojanti vidinė liepsna tampa Žiurkei varomąja jėga. Triukšminga Drakono prigimtis veikia ją raminančiai ir numalšina įgimtą nesaugumo pojūtį. Jiedu jaučia pagarbą vienas kitam. Drakonas rūpinasi visuma ir mielai visas smulkmenas palieka gabiai ir išradingai Žiurkei. Drakono apsukrumo stoką kompensuoja kur kas įžvalgesnės Žiurkės elgesys. Jų duetas išties puikus.

  Žiurkės prigimties elementas - vanduo, o Drakono - žemė. Laikoma, kad elementų sąveikos cikle žemė valdo vandenį, nors drauge žemė ir vanduo dovanoja augalams gyvybę. Tad Drakonui tenka paskutinis ir lemiamas žodis. Žiurkė visomis išgalėmis jam pritaria ir teikia paspirties. Jų nepersekioja baimė, kad reikalai gali pašlyti.


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account