Avis

   Avis, ožkaAVIES METAIS GIMUSIŲ ŽMONIŲ MEILĖS ENERGIJA

  Avies metai

  1919 1967
  1931 1979
  1943 1991
  1955 2003

  Avis yra aštuntasis kinų Zodiako ženklas. Šio ženklo prigimties elementas - žemė. Avies paros laikas tarp 13.00 ir 15.00 valandos. Sakoma, kad tokiu metu gimę į pasaulį įžengė Avies valandą. Avis kompaso kryptis yra 187,5 ir 217,5 laipsnių ruože. Ši atkarpa tenka pietų ir pietvakarių krypčiai, kaip paro­dyta kompaso diagramoje, paženklintoje avimi. Toksai namų sektorius, užimantis 30 laipsnių plotą, yra ypač sėkmingas visiems namų gyvento­jams, gimusiems Avies metais. Kai kurie jų čia išvardyti, tačiau jų pradžia nepatikslinta pagal Mėnulio kalendorių. Jei esate gimęs kuriais nors iš čia nurodytų metų sausio mėnesį, gali būti, kad priklausote ne Avies metams, o ankstesniems - Arklio metams. Kita vertus, galite būti ir Avis, jei gimėte kitų metų sausį.

  Savo sektoriaus palankią meilės sėkmę galite paskatinti keletu simbo­linių priemonių.

  Namų sektoriui, patenkančiam į čia nurodytų laipsnių ruožą, parinkite avies arba ožkos atvaizdų. Prigimtinę šios vietos energiją kurstykite iš žemės medžiagų sukurtais avies arba ožkos atvaizdais.

  Ugnies elementu taip pat galite sužadinti šią zoną, nes ugnis sukuria žemę. Sektoriui tiks porcelianas ar kitokia dekoratyvioji keramika.

  Avies ženklo atstovams itin sėkmingais laikomi dar du sektoriai. Jie atitinka Šerno ir Triušio metus. Šerno vieta tapatinama su šiaurės ir šiaurės vakarų kryptimi, o Triušio-su rytų.

  ŠVELNI AVIS IR ROMANTIŠKAS AVINAS

  Šerno metai Triušio metai

  1923 1971 1915 1963

  1935 1983 1927 1975

  1947 1995 1939 1987

  1959 2007 1951 1999

  Meilė Šernui: laimingas, brandus ir sklandus romanas. Tai vienas iš mieliausių kinų horoskopo derinių. Avies ir Šerno prigimtinę simpatiją rodo nuoširdžiausia abipusė globa ir kantrybė. Jautrią Avį guodžia ir paremia plačiapetis Šernas, kuris ją tarsi įsupa į šiltą meilės apsiaustą. Avis nėra vien tik meilės objektas: jie abu kartu kuria ir planuoja bendrą gyvenimą. Žemišką Šerną žavi švelnus ir spalvingas Avies būdas. Abu noriai ima, bet yra pasirengę ir dalytis. Juos džiugina paprasti malonumai, nė vienas neturi polinkio "nukrypti į šalį" ar pasiduoti pašalinei įtakai. Ištikimybė yra ryškus šių santykių bruožas, kuria pasižymi viena geriau­siai derančių horoskopo dvejukių.

  Avies prigimties elementas yra žemė, o Šerno - vanduo. Elementų sąveikos cikle žemė valdo vandenį. Vairą, be abejonės, laiko viena pusė, o šiuo atveju vadovauja Avis. Jų prigimtinė abipusė simpatija veikia bendravimo eigą. Šiurkštesnio būdo Šernas nesipriešina subtilesnės ir santūresnės Avies valiai. Nieko stebėtina, kad vadovauja Avis, - Šernas nei protu, nei gyvenimo išmintimi neprilygsta Aviai. Apskritai Avis traukia Šerną iš visų pavojų, o šis mielai paklūsta ir nė nemirkteli.

  Nuostabus Triušio ir Avies duetas. Santūri Avis savo širdį atveria imliam ir labai jautriam Triušiui, kuris, mylėdamas ją tyriausia meile, patenkina visus Avies poreikius. Jie mielai leidžia laiką drauge ir daug pasiekia kaip partneriai ir kaip bendros šeimos nariai. Triušis saugo Avį nuo depresijos, padėdamas atgauti jai pasitikėjimą. Tai išties puikus derinys.

  Avies prigimties elementas yra žemė, o Triušio - medis. Elementų sąveikos cikle medis valdo žemę. Šioje sąjungoje viršesnis Triušis. Tai labai svarbu, nes Triušis išryškina geriausias Avies savybes, o jo vado­vaujanti ranka mūvi nematomą šilkinę pirštinę - Triušis mėgsta likti užkulisiuose.


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account