Bezdžionė

   BeždžionėBEŽDŽIONĖS METAIS GIMUSIŲ ŽMONIŲ MEILĖS ENERGIJA

  Beždžionės metai

  1920 1968
  1932 1980
  1944 1992
  1956 2004


  Beždžionė yra devintasis kinų zodiako ženklas. Šio ženklo prigimties elementas-įlas. Beždžionės paros laikas tarp 15.00 ir 17.00 valandos. Sakoma, kad tuo laiku gimę į pasaulį įžengė Beždžionės valandą. Beždžionės kompaso kryptis yra 217,5 ir 247,5 laipsnių ruože. Ši atkarpa tenka vakarų ir pietvakarių krypčiai, kaip pavaizduota kompaso diagramoje, paženklintoje beždžione.

  Namuose šis sektorius užima 30 laipsnių plotą ir yra laikomas ypač sėkmingu Beždžionės metais gimusiems būsto gyventojams. Kai kurie Beždžionės metai išvardyti, tačiau metų pradžia nepatikslinta pagal Mėnulio kalendorių. Jei esate gimę kuriais nors iš čia minimų metų sausio mėnesį gali būti, kad priklausote ne Beždžionės metams, o ankstesniems - Avies metams. Kita vertus, galite būti ir Beždžionės atstovas, jei gimėte kitų metų sausį.

  Yra keletas simbolinių priemonių palankiai meilės sėkmei skatinti.

  Tą namų dalį, kuri patenka į Čia nurodytų laipsnių ruožą, papuoškite beždžionės atvaizdais. Prigimtinę zonos energiją paskatinkite parinkdami paveikslą, kur vaizduojama beždžionė su persikais. Tai ypač veiksminga, kai motyvas yra nutapytas ant molio ar porceliano.

  Šią erdvę galite sužadinti bet kokiu metalo elemento simboliu, nes tai jūsų gyvūno ženklo prigimties elementas. Todėl ten tiks žvangučiai ar vėjo varpeliai. Tačiau jie neš nesėkmes, jei toje vietoje įrengtas tualetas ar virtuvė, - tai blogai veiks jūsų asmeninį sektorių.

  Beždžionės metais gimusiems žmonėms tiks Žiurkės ir Drakono metus atitinkančias vietas puošiantys palankūs simboliai. Žiurkei skiria­mas šiaurės sektorius, o Drakonui - rytų ir pietryčių.

  ŽAVI BEŽDŽIONĖS DAMA IR ĮŽŪLUS BEŽDŽIONĖS VYRIŠKIS

  Žiurkės metai Drakono metai

  1912 1960 1916 1964

  1924 1972 1928 1976

  1936 1984 1940 1988

  1948 1996 1952 2000

  Už parankių su Žiurke - smagaus gyvenimo versmė. Nuotykių trokštanti išdykusi beždžionė kaipmat susidraugauja su Žiurke, kuriai įprasta smagiai leisti laiką. Abi jos pasinėrusios į savo materialistinį pasaulį, išpažįsta tas pačias vertybes ir siekia tų pačių tikslų. Abi žavisi viena kitos suktumu bei veiklos metodais ir iš širdies sveikina ką nors pasiekus. Nė per sprindį nenusileidžiantis abiejų protas ir išradingumas skatina dar labiau bendradarbiauti ir artimiau sutvirtinti savo sąjungą. Abi atlaidžios viena kitos silpnybėms, visuomeninėms ambicijoms ir nori ūžauti vakarėliuose. Jos pokštauja ta pačia kalba, siekia tų pačių tikslų ir suteikia viena kitai pasitikėjimo. Dviese jos toli nueis. Pavojus tyko tik tuo atveju, kai nėra linksmybių ir šėlsmo.

  Žiurkės prigimties elementas yra vanduo, o beždžionės - metalas. Sakoma, kad elementų sąveikos cikle metalas kuria vandenį. Tai lemia abipusę paramą. Šioje sąjungoje Beždžionė palaiko Žiurkę. Atvirai kalbant, Žiurkė linkusi Beždžionę išnaudoti. Kadangi jos jaučia viena kitai simpatiją, tai Beždžionė iš visų jėgų stengiasi paremti Žiurkės pasitikėjimą bei išguiti jos baimes. Kitaip tariant, Beždžionė suteikia jėgų Žiurkei. Šios poros lyties priklausomybė ženklui nesvarbi ir nelemia įvykių tėkmės.

  Beždžionė ir Drakonas - virtuozų sąjunga. Jų abiejų skrydis neke­lia jokių abejonių, o suspėti paskui jų bendrą ryžtą ir sparnuotus tikslus tikrai yra nelengva. Kvapą gniaužiantiems Drakono projektams noriai pritaria Beždžionė, o jos suktumas ir negęstantis Drakono optimizmas padeda rasti išeitį net reikalams pakrypus į blogąją pusę. Drakoną žavi ir keri Beždžionės kūrybingumas, o Beždžionei kvapą užima Drakono entu­ziazmas ir didžiulis geranoriškumas. Abipusė trauka juos suvienija. Dirb­dami jie atskleidžia geriausias savo savybes. Mylėdami dovanoja vienas kitam įkvėpimą ir širdies virpulį.

  Drakono prigimties elementas yra žemė, o Beždžionės - metalas. Elementų sąveikos cikle žemė sukuria metalą. Todėl vienas jų palaiko kitą. Šioje sąjungoje Drakonas paremia Beždžionę. Tiesą sakant, Beždžionė gali Drakoną "išgręžti", nebent jis (ji) pasirūpintu papildomu medžio elementu arba susilauktų ugnies pagalbos. Jie darniai sutaria. Drakonas noriai griežia antruoju smuiku. Visai nenuostabu, kad Drakonas yra pametęs galvą dėl Beždžionės.


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account