Gaidys

   GaidysGAIDŽIO METAIS GIMUSIŲ ŽMONIŲ MEILĖS ENERGIJA

  Gaidžio metai

  1921 1969
  1933 1981
  1945 1993
  1957 2005

  Gaidys yra dešimtasis kinų Zodiako ženklas. Šio ženklo prigimties elementas -metalas. Gaidžio paros laikas tarp 17.00 ir 19.00 valandos. Sakoma, kad tokiu pavakario metu gimę į pasaulį įžengė Gaidžio valandą.

  Gaidžio kompaso kryptis yra 247,5 ir 277,5 laipsnių ruože. Ši atkarpa tenka vakarų krypčiai, kaip pavaizduota kompaso diagramoje, paženklintoje gaidžiu.

  Namuose šis sektorius, užimantis 30 laipsnių plotą yra laikomas ypač sėkmingu visiems gyventojams, gimusiems Gaidžio metais, kurių keletas čia išvardyti. Tačiau metų pradžia nepatikslinta pagal Mėnulio kalendorių. Jei esate gimę kuriais nors iš čia minimų metų sausio mėnesį, gali būti, kad priklausote ne Gaidžio, o ankstesniems - Beždžionės me­tams. Kita vertus, galite būti Gaidys, jei gimėte kitų metų sausio mėnesį.

  Palankią meilės sėkmę galite paskatinti keletu simbolinių priemonių.

  Tą namų dalį, kuriai tenka čia nurodytų laipsnių ruožas, papuoškite gaidžio atvaizdais. Šio gyvūno prigimties energijai paskatinti parinkite molinių arba porcelianinių gaidžio atvaizdų ar statulėlių. Kurstykite šią vietą metalo elementu, nes tai yra jūsų gyvūno ženklo prigimties elemen­tas. Tad žvangučiai ar vėjo varpeliai tiks šiai zonai sužadinti. Vis dėlto jie prišauks nesėkmes, jei šioje zonoje (vakarų pusėje) įrengtas tualetas ar virtuvė. Tokios patalpos blogai veiks jūsų asmeninę pusę.

  Gaidžio metais gimusiems palankūs bus Gyvatės ir Jaučio metus atitinkantys namų sektoriai. Gyvatei priklauso pietų ir pietryčių kryptis, o Jaučiui - šiaurės ir šiaurės rytų.

  SUMANI VIŠTA IR GYVYBINGAS GAIDYS

  Jaučio metai Gyvatės metai

  1913 1961 1917 1965

  1925 1973 1929 1977

  1937 1985 1941 1989

  1949 1997 1953 2001

  Gyvatė ir Gaidys - prieraiši pora. Jie panašiai mąsto, jų artimi skoniai ir juos jungia abipusis susižavėjimas. Gaidys vyko Gyvatės sumanymus. Gera proga visad pasinaudoja stratege Gyvatė, tačiau kelią krūtine skina Gaidys. Jis vadovauja jų meilės ryšiams. Šis dvejetas ne iš kelmo spirtas. Gaidys žavisi išradingomis ir kūrybingomis Gyvatės užmačiomis. Visas mintis bei pasiūly­mus jis įgyvendina sunkiai dirbdamas, kad abudu galėtu mėgautis sunkiais pasiekimais. Abiem būdingas aštrus protas, bet Gyvatė pasikliauja nuojauta, o Gaidys - tvirtu pagrindu po kojomis. Darbe juos sunku įveikti. Jie prieraišūs ir ištikimi vienas kitam-pora aistringa kaip reta.

  Gyvatės prigimties elementas yra ugnis, o Gaidžio - metalas. Ele­mentų sąveikos cikle ugnis valdo metalą. Tad vienam iš jų lemta domi­nuoti, šįkart-Gyvatei. Vedamas abipusės simpatijos, Gaidys mielai priima Gyvatės viršenybę. Nieko stebėtina, kad jis visiškai pasiduoda ypatin­giems Gyvatės apžavams.

  Jautis ir Gaidys - tvirtas stiprių asmenybių ryšys. Jie abu prak­tiški, stoiški, pasirengę aukotis dėl aukštesnių tikslų. Nelengva suprasti jų santykių įvairiapusiškumą, nes jiedu visad griežtai santūrūs. Šios ambicin-

  gos, atkaklios asmenybės kuria bei tobulina savo santuokos rūmą. Namie ar darbe viskas tobulai atliekama: visur jusi darbščios Gaidžio rankos pėdsaką, žemišką Jaučio akį tvarkant baldų bei interjero dizainą. Kantrus Jautis susitaiko su Gaidžio polinkiu vadovauti, o pragmatiškas Gaidys įvertina iš pažiūros patinginiauti mėgstančio Jaučio išsisukinėjimą. Vis dėlto darbščiame avilyje verda tyra meilė ir aistra. Tai ilgalaikis ir sėkmingas abipusis įsipareigojimas.

  Jaučio prigimties elementas yra žemė, o Gaidžio - metalas. Elementų sąveikos cikle žemė sukuria metalą. Akivaizdu, kad viena pusė palaiko kitą; Gaidžiui paspirties ir paramos suteikia Jautis. Vedamas jų abipusės prigimtinės traukos, Jautis mielai siūlo savo pagalbą, o Gaidys tuo pasinaudoja. Apskritai tikėtina, kad aukštai skrajojantį Gaidį lydi Jaučio odės.


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account