Šuo

   Šuo

  ŠUNS METAIS GIMUSIŲ ŽMONIŲ MEILĖS ENERGIJA

  Šuns metai

  1922 1970
  1934 1982
  1946 1994
  1958 2006

  Šuo yra vienuoliktasis kinų Zodiako ženklas. Šio ženklo prigimties elementas -metalas. Šuns paros laikas tarp 19.00 ir 21.00 valandos. Sakoma, kad tuo metu gimę į pasaulį įžengė šuns valandą.

  Šuns kompaso kryptis yra 277,5 ir 307,5 laipsnių ruože. Ši atkarpa tenka vakarų ir šiaurės vakarų krypčiai, kaip pavaizduota kompaso diag­ramoje, paženklintoje šuns atvaizdu.

  Namuose šis sektorius užima 30 laipsnių plotą ir yra laikomas itin sėkmingu visiems jo gyventojams, gimusiems Šuns metais, kurių keletas čia nurodyti. Tačiau metų pradžia nepatikslinta pagal Mėnulio kalendorių. Jei esate gimęs kuriais iš čia minimų metų sausio mėnesį, gali būti, kad priklausote ne Šuns, o ankstesniems - Gaidžio metams. Kita vertus, galbūt esate Šuo, jei gimėte kitų metų sausio mėnesį.

  Palankią meilės sėkmę galite paskatinti keletu simbolinių priemonių.

  Tą namų dalį, kuri priklauso minėtų laipsnių ruožui, papuoškite šuns atvaizdais. Prigimtinei šios vietos energijai skatinti įsigykite keraminių ar porcelianinių šuns atvaizdų arba statulėlių.

  Galite šią erdvę paskatinti metalo elementu, nes tai yra jūsų gyvūno ženklo prigimties elementas. Tad žvangučiai ar vėjo varpeliai čia puikiau­siai tiks. Tačiau jie atneš jums nesėkmę, jei šį sektorių (vakarų ir šiaurės vakarų krypties) veikia ten įrengto tualeto ar virtuvės energija. Šios patalpos daro neigiamą poveikį jūsų asmeninei zonai. Šuns metais gimu­siems palankūs bus Tigro ir Arklio metus atitinkantys sektoriai. Tigrui priklauso rytų ir šiaurės rytų kryptis, o Arkliui - pietų.

  DOSNI ŠUNS DAMA IR IŠTIKIMAS ŠUNS PONAS

  Tigro metai Arklio metai

  1914 1962 1918 1966

  1926 1974 1930 1978

  1938 1986 1942 1990

  1950 1998 1954 2002

  Meilė Tigrui atskleidžia įgimtą abipusę trauką. Šuo ir Tigras -įnoringos asmenybės, tačiau instinktyvi abipusė simpatija nuslopina bet kokį pyktį. Jie darniai sutaria. Audringa Tigro prigimtis Šunį žavi, todėl šis savąjį pakantumą bei polinkį pataikauti laiko savaime suprantamu dalyku. Tigras puikiai supranta altruistą ir apdairų Šunį nevengia kartais pabūti jo pavaldiniu. Jų santykiai grindžiami tokia meile ir abipuse pagarba, kad nuožmusis Tigras virsta miela katyte.

  Šuns prigimties elementas yra žemė, o Tigro - medis. Elementų sąveikos cikle medis valdo žemę. Taigi šiuo atveju vairą tvirtai laiko Tigras. Šuo tam nesipriešina. Jų prigimties panašumas sušvelnina Tigro charakterį, o Šuo noriai vėliavą perduoda į Tigro rankas.

  Sąjunga su Arkliu - taikos amžius. Šuo ir Arklys puiki pora-jų temperamentai nuostabiai dera. Namuose vyrauja ramybė, nėra jokių kivirčų ir vaidų. Dažniausiai jie vienas kitam nusileidžia - abu yra prak­tiški ir racionalūs, puikiai tarpusavy sutaria ir bendradarbiauja. Net kai retsykiais Arklį apima pakilesnė nuotaika, jų santykiams tai nekenkia, nes Šuo visada pasirengęs išklausyti ir suprasti. Jie nesistengia nustelbti vienas kito ar rungtis tarpusavy, o abipusė prigimtinė simpatija laiduoja visišką

  . Darbe Arklys veržlesnis, o Šuo džiaugiasi galėdamas vadeles perleisti Arkliui. Abu myli vienas kitą nuoširdžia tolerantiška meile.

  Šuns prigimties elementas yra žemė, o Arklio - ugnis. Elementų sąveikos cikle ugnis sukuria žemę. Arklys ypač rūpinasi Šunimi ir jį paremia. Abiejų prigimtys jautrios, todėl nenustygstantis kaktomuša Arklys džiaugiasi, galėda­mas pasiaukoti, o Šuo išsitiesęs mėgaujasi mylinčio Arklio dėmesiu.


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account