Šernas

   Šernas, kiaulėŠERNO METAIS GIMUSIŲ ŽMONIŲ MEILĖS ENERGIJA

  Šerno metai

  1923 1971
  1935 1983
  1947 1995
  1959 2007

  Šernas yra dvyliktasis kinų Zodiako žen­klas. Šio ženklo prigimties elementas - van­duo. Šerno paros laikas tarp 21.00 ir 23.00 valandos. Sakoma, kad šį vėlyvą metą gimę į pasaulį įžengė Šerno valandą.

  Šerno kompaso kryptis yra 307,5 ir 337,5 laipsnių ruože. Ši atkarpa tenka šiaurės ir šiaurės vakarų krypčiai, kaip pavaizduota kompaso diag­ramoje, paženklintoje šernu.

  Laikoma, kad šis sektorius yra pati sėkmingiausia namų vieta visiems, gimusiems Šėmo metais, kurių keletas čia išvardyti. Nurodomų metų pradžia nepatikslinta pagal Mėnulio kalendorių. Jei esate gimę bet kuriais iš čia minimų metų sausio mėnesį, gali būti, kad priklausote ne Šerno, o ankstesniems - Šuns metams. Kita vertus, galite būti ir Šernas, jei gimėte kitų metų sausį.

  Palankią meilės sėkmę galite paskatinti keletu simbolinių priemonių.

  Minėtame laipsnių ruože esančią namų dalį papuoškite šerno atvaiz­dais. Prigimtinę šios vietos energiją paskatinsite šerno simbolikai parinkę vietą prie vandens. Tai pabrėš gyvūno ženklo vandens elementą.

  Šį sektorių galite sužadinti įvairiais vandens simboliais, pavyzdžiui, akvariumais ar fontanėliais, nes vanduo yra jūsų gyvūno ženklo prigimties elementas. Tačiau jei šiaurės ir šiaurės vakarų zonoje yra tualetas arba virtuvė, tai atneš jums nemažai nesėkmių, nes jūsų sektorių slėgs bloga energija.

  Sektoriai, kurie atitinka Avies ir Triušio metus, bus palankūs ir Šerno metų žmonėms. Aviai priklauso pietų ir pietvakarių kryptis, o Triušiui-rytų.

  JAUTRI ŠERNE IR ORUS ŠERNAS

  Triušio metai                     Avies metai

  1915    1963                       1919    1967

  1927    1975                       1931    1979

  1939    1987                       1943    1991

  1951    1999                       1955    2003

  Priešingybių trauka - Triušis ir Šernas. Šernas triukšmingas ir šiurkštokas, o Triušis tylus ir subtilus, - tai dviejų priešingybių traukos pavyzdys. Šernas skirtis kelią gali ir raumenimis, o Triušis sprendžia problemas gudrumu ir suktumu, tyliai darbuodamasis ir nekeldamas triu­kšmo. Vis dėlto abu panašiai galvoja ir siekia tų pačių dalykų. Tik skirtingais keliais artėja prie savo tikslų, tačiau susitikę jau nebeišsiskiria. Prigimtinis abipusis potraukis juos lydi jau nuo pat pirmo žingsnio. Atskleidę vienas kito talentus, jie tampa amžini draugai.

  Tai puiki komanda: kai Triušis, tvarkydamas reikalus, lieka nematomas, Šernas džiaugiasi kitų dėmesiu. Abu atskleidžia gerąsias vienas kito savybes.

  Šėmo prigimties elementas yra vanduo, o Triušio - medis. Elementų sąveikos cikle vanduo sukuria medį. Akivaizdu, kad šioje poroje vienas yra kito burė ir vėjas, Šernui lemta tapti Triušio lobiu. Abiem tai žada gerą sėkmę.

  Avies ir Šerno sąjunga nusipelno nuoširdžios laimės. Avis ir Šerno prigimtinę simpatiją rodo abipusė globa ir kantrybė, kurios jie nė nesle­pia. Jautrią Avį guodžia ir paremia plačiapetis Šernas, kuris ją tarsi įsupa į šiltą meilės apsiaustą. Avis nėra vien tik meilės objektas: jie abu kartu kuria ir planuoja bendrą gyvenimą.

  Abu noriai ima, bet yra pasirengę ir dalytis. Juos džiugina paprasti meilės malonumai, nė vienas neturi polinkio "nukrypti" į šalį ar pasiduoti pašalinei įtakai. Ištikimybė - labai ryškus jų santykių bruožas, kuriuo pasižymi viena darniausių kinų astrologijos dvejukių.

  Avies prigimties elementas yra žemė, o Šerno - vanduo. Elementų sąveikos cikle žemė valdo vandenį. Taigi šiuo atveju vadovauja Avis. Instinktyvi abipusė simpatija veikia bendravimo eigą. Šiurkštesnio būdo Šernas nesipriešina subtilesnės ir santūresnės Avies valiai. Nieko stebėti­na, kad vadovauja Avis, nes Šernas nei protu, nei gyvenimo išmintimi Aviai neprilygsta. Avis traukia Šerną iš visų pavojų, o šis mielai paklūsta ir atsidėkoja plačia šypsena.


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account