Aitvaras

    Aspektų konfigūracija, suformuota, kuomet trys horoskopo taškai suformuoja didįjį trikampį, ir du iš jų yra sekstiūs ketvirtajam.
    M. Kozyrskaja ir M. Levin pažymi, kad aitvaras suteikia vidinio stabilumo, lankstumo,  ir prideda sėkmingos gabumų realizacijos. Prie viso šito dar pridedamas troškimas keisti ar transformuoti supančią aplinką, anksti įgyti kvalifikaciją, aktyvumas ir agresyvumas. Aitvaras yra didelė varomoji jėga, apjungiantis didžiojo trikampio galimybes ir stabilumą, kartu su bisekstilio paveldėtais įgūdžiais susilaukti palankių rezultatų. "Stuburo" suformuota opozicija ir aitvaro suformuotieji du trikampiai gyvenimo tėkmėje asmeniui suteikia papildomo stabilumo. Taip pat gali būti nuolatinių išorinių problemų , kurios reikalauja ypatingo dėmesio ar paprasčiausiai kelti vidinį nepasitenkinimą.
    M.March ir J.McEvers galvoja, kad didžiausia aitvaro problema yra ta, kad šis derinys susideda iš trijų aspektų ir gali privesti iki besaikio koncentravimosi į kažkurią horoskopo dalį. ir atitinkamai priešiškai panaudoti kitas galimybes, kurios yra horoskopo suvaldomos gerai.


    Don't have an account yet? Register Now!

    Sign in to your account