Didysis Kvadratas

  - Didysis Kvadratas:
  Tai yra intensyvių aspektų konfigūracija suformuota keturių kvadratūrų. Ypatingasis Didžiojo kvadrato atvejis yra Didysis kryžius.
  Didysis  Kvadratas tai pati įtempčiausia kvadratūrinė konfigūracija. Ji žmogų apsupa keletu suvaržymų, kurios yra suvokiamos kaip primygtinis spaudimas. Didysis kvadratas suteikia daugybę energijos, kuri privalo būti panaudota, vidinio dinamiškumo, būtinumo ir jėgos. Tie, kurie turi šią poziciją savo nataliniame horoskope, daug ką ir anksti kristalizuoja. Tokie žmonės bus labai dinamiški. Tačiau sutardami su pasauliu aiškiai išreiškia nelankstumą. Tai yra griežtas Didžiojo Kvadrato apibūdinimas, tačiau kuomet prisideda dvi opozicijos (žiūrėkite į Didžiojo Kryžiaus aprašymą.
  Truputėlį paprastesnis variantas yra  Didysis Kvadratas be kryžiaus. Šiuo atveju tarp ašių nėra griežtos įtampos, mažiau dinamiškumo, ir daugiau lankstumo. Aplamai nereikėtų laikyti Didžiojo kvadrato destruktyvia konfigūracija;  Priešingai, tai yra itin stabilus šablonas, nešantis rezultatą per pastangas.
  Image
  Image
  Image
  - Didysis Kryžius:
  Intensyvių aspektų konfigūracija, suformuota keturių horoskopo taškų, kurie yra opozicinės poros, sujungtos kvadratūromis. P. Globa pažymi Didįjį Kryžių, kaip neabejotinai veikliausią Ugnies elemento simbolinį atitikmenį. M. Kozyritskaja ir M.Levin pažymi, kad asmuo turintis Didįjį Kryžių , nuo vaikystės stengiasi realizuoti save įvairiose veiklose, tačiau visose jose yra nelankstus, linkęs primetinėti savo sumanymus aplinkiniams, ir mažai supranta kokį atsaką į jo reiškiamas pastangas pasaulis jam suteiks. Tokie žmonės labai pasitiki savo teisumu, nesuka į šalis ir nusileidžia tiktais smarkiai spaudžiami, ir tai tik kuriam laikui.
  M.March ir J.McEvers mano, jog kuomet Didysis Kryžius apsireiškia skaičiavimo sistemoje, toks žmogus yra apdovanotas stebinančiomis pastangomis ir energingu aktyvumu. Šių pastangų ir veiksmų kryptis ir pobūdis priklauso nuo kryžiaus ypatumų ir būstų, kuriuose randasi Didžiojo Kryžiaus kampai. Kardinalus kryžius visuomet pabrėžia greitą veiksmą. Fiksuotas kryžius aiškiai išreiškia veiksmo ryžtingumą, kuomet Mutabelinis kryžius daugeliu atžvilgiu priklauso nuo atliekamo veiksmo ir žmonių reakcijos.

  F.Sakoian ir L.Acker pažymi, kad bet kokie bandymai išspręsti problemą siejamą su viena iš Didžiojo Kryžiaus planetų, apsunkina kitas planetas, sujungtas su šia konfigūracija. Taigi natūraliai yra skubiai traukiama nuo vienos kritinės situacijos prie kitos, nesugebant pakankamai ilgai sutelkti dėmesio į bet kurį kitą atvejį, kad išties būtų surastos teigiamos išvados. Jeigu visi Didžiojo Kryžiaus taškai yra vienų  vertybių ar aspektų sandara, arba būstų aspektų  kryžius, tokio kryžiaus problemos dominuos asmens gyvenime. Dirbdant su daugiausia harmoningų aspektų Didžiąjam Kryžiui turinčia planeta , kuri į Didijį Kryžių neįeina, asmenį nukreips link lengvesnio pažangumo energijos 

  A.Podvodnyj sako, kad geriausia Didįjį Kryžių yra laikyti opozicijų balansu, nesutelkiant pastangų į vieną konkrečią planetą ar horoskopo būstą, kaip tikslų objektą, tačiau atidžiai sekti likimo ritmingumą, lyg balansuojant ant bangos keteros. Žmonės su Didžiuoju Kryžiumi nataliniame horoskope turi apsaugą, tačiau per smarkią, kad tiesiogiai galėtų nuspėti vadovaujančias savybes.
  Didysis Kryžius - specialus Didžiojo Kvadrato konfigūracijos atvejis.

  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account