Neptūno ir Plutono Konjunkcijos

  Plutono ir Neptūno Konjunkcijos:
  Pasak Alan Meece, Naujojo amžiaus horoskopo autoriaus,  mūsų planeta, ar bent dalis jos yra ant aukso amžiaus krašto, pradedamas Neptūno - Plutono konjunkcijos. Tokia konjunkcija nutinka kas 493 ar 494 metus,po kurio pirmiausia seka 100 metų karų ir chaoso ir reformų, po kurių seka 400 metų periodo progresas ir nušvitimas.
  Šių dviejų planetų konjunkcija matomai sukuria gilų kolektyvinį kilimą ar visuomeninės žmonijos dvasios transformaciją, pirmiausia iškeliant į priekį pasimetimą ir chaosą ir tik tuomet didį mokslinį ar dvasinį progresą. Galimas dalykas kad tai užtrunka šimtą metų, kol ši konjunkcija ima duoti vaisius. Taip pat tai yra reikalingas laikas, tiems kurie gimę su šia konjunkcija, skelbti ir įgyvendinti savo natūralią esmę.

  Meece savo knygoje apie aukso amžius peržvelgė buvusias Plutono ir Neptūno konjunkcijas ir parbėžia pasikartojantį šabloną. Konjunkcijų datos:

  Neptuno-Plutono konjunkcijos 
  577 pr. Kr Graikų ir Romėnų kylančios respublikos, gimsta Buda
  83 pr. Kr: Iškyla Romėnų imperija(diktatorius Sulla)
  411 po.Kr: Alaric užkariauja Romą
  905 po.Kr: Prasideda Viduramžių kultūra(Naujos Bažnyčios reformos)
  1399 po.Kr: Renesansas; Didysis skilimas katalikų bažnyčioje
  1892 po.Kr: Krizė vedanti į pasaulio Karą ir visų aristokratiškų imperijų žlugimą

   

  Po vieno šimto metų
  470 pr.Kr: Auksinis Graikijos amžius, Prasideda budizmas
  20 po.Kr: Auksinis Romos amžius, Kristaus misija
  520's po.Kr: Auksinis Bizantijos amžius, Majų aukso amžius
  1000 po.Kr: Ottoniečių Renesancas, Sung Aukso amžius Kinijoje
  1500 po.Kr: Aukštesnysis Renesansas, Naujų pasaulių atradimas
  1990's-2000's po.Kr: Pilnas suklestėjimas mene, moksle, ir dvasingume auganti globali vienybė


  Meece taip pat nurodo, kad kuomet trys tolimosios planetos (Uranas, Neptūnas, Plutonas) yra aukštesniajame arba antroje Zodiako pusėje, per Aukso amžiaus pradžią, toks amžius bus labai didis. 1990 ir 2000 Uranas, Plutonas ir Neptūnas visi buvo aukštesniuose ženkluose, taip nurodydami ateinantį Aukso amžių. Autorius taip pat nurodo, kad armagedono scenarijus, nurodomas daugelio religijų, gali būti visiškai praleistas, jei priimsime naujų, pozityvių energijų atėjimą, ir įnešime asmeninį indėlį į sekančio Renesanso suklestėjimą.

  Neptūnas ir Plutonas abu valdo vandens ženklus. abu kaip brolis ir sesuo, dirbantys kartu harmoningai, kad atneštų pozityvius pokyčius per visuomeninę sąmonę - sielą, ypač, kuomet jos yra konjunkcijoje.
  Kas liečia Eris, Sedna, ar kitus neatrastus kosminius kūnus ir jų veikimą su Uranu, Neptūnu ir Plutonu bei tarpusavyje. Kokius didelius  socialinius ar globalinius judėjimus jie pažymi ir atsako  pabrėždami nematomais ciklais  ir konjunkcijomis. Tai labai plačios studijos, kurios laukia visų astrologų.


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account